Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mówi się trudno, zapłacisz na nadbagaż. :d:d:d

Wracam nowym przewoźnikiem ( jak dla mnie nowym ) i na złość wracają zawsze rano ale nie w piątek. :| Zatem jeszcze 10....

 

Napisz mi na priv z kim jedziesz :) ja wybieram zawsze przewożnika,który wraca rano i znam tylko jednego ,który tak jeżdzi z Niemiec więc przypuszczam ,że to ten sam .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wybierałam, agencja opłaciła podróż. Już dwa tygodnie temu nie było miejsc u przewoźnika jakim chciałam jechać....

Te akurat ( Śląski Bus ) wraca rano, ale w piątki wieczorem. :słabo:

No to jednak nie ten sam przewożnik ale warto wiedzieć sprawdzę sobie czy oni obsługują mój rejon bo ta firma z którą ja jeżdżę też chyba nie we wszystkie dni tygodnia jedzie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Wiaderka nie widzę, termosiku nie widzę :smutek:a pić się chce :tak2: Azorkek wszystko wychlupał? Ale nic to......Panie i Panowie.....kawa.JPEG.ce5ca3cfdf7c5df70ea8b66ed51f8d07.JPEG Siorbiemy!!! :tak2: 

Witaj Mirelko i Opiekunkowo :serce: Kawusia bardzo niezwykła, a więc chętnie się poczęstuję i posiorpię razem z Wami :) Miłego i pogodnego dnia Wam Wszystkim :serce: Życzę, aż do zachodu słoneczka :) Jak widać to Azorek lubi też kawusię i nam tu potowarzyszyć... Miłego dnia Kochani :serce:

08-Chmiel-Wojciech-Andersen-przeistoczenie.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Witajcie  na kawce:) Nie ma to jak:kawa2: w tę smutną rocznicę .

Życzę miłego dnia:love: Maria :szept:pozdrów ode mnie Jolantę:$

Witaj Łukaszku :) Po długim czasie ~ Miłego i radosnego dnia życzę...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wolny dzień znów koło nosa przeleciał.

Podopieczna nie dała się zapakować do busa i już ! Nie poszaleję z zakupami, chyba że po obiadku wskoczę w autko i urwę się na dwie godzinki. Muszę coś kupić pod choinkę a na razie mam tylko jeden prezent, jeszcze cztery.....

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta

no to nie wiem czy moge Cie draznic...ja zaraz ide ma 40minutowy masaz moja zmienniczka robi dzisiaj pierogi ruskie a potem odliczanie....jeszcze...czekaj czekaj....52 godziny :oklaski:

ale odbijesz sobie ...spokojnie ....wtedy w wir zakupow sie rzucisz i nie bedziesz myslala o pdp glowa do gory :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...