Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kochani .Miłego radosnego dnia Wam życzę.Dziękuję za kawę @lucyna.beata jak zwykle smakuje wybornie.Ja nie mam dylematy ten kłapouszek mi się zdecydowanie lepiej podoba :$:serce:

Ten co mu kapelusz opadl na piasek ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sayonara 52 napisał:

Oj napisz troche o tamtych stronach!!!

To musi byc b.ciekawe!!!

pliiis

ach moja droga dawne czasy..jezdzlismy tam do roboty latem jako biedni studenci..wiesz taki oboz przetrwania korzonki woda z rzeki swieza ryba itd...garnki w piasku szorowane ...ale grosik wpadl a ze to byly czasy komuny to rubel w cenie byl...

no i te widoki...do dzisiaj mi w glowie siedza

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani dzisiaj jestem tu ostatni dzień mam nadzieję,że ten dzień będzie  równie udany jak wszystkie dni   na tej steli.Wieczorem przyjeżdża moja zmienniczka po rozmowie z nią jestem nastawiona bardzo pozytywnie tylko będę trzymała za nią kciuki bo ona pierwszy raz przyjeżdża i jestem mega wkurzona na firmę,że tak mało czasu będziemy razem.Udanego ,radosnego dnia Wam życzę :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zmienniczka ma zapędy do rządzenia ?

Dzień Doberek wszystkim. :d

 

24294336_462812630779378_262238348158618086_n.jpg

hej jako szefowa gangu wyznaczam...no wlasnie staram sie wyznaczyc tok myslenia....najpier pdp a potem pogaduchy ale to sie narazie nie sprawdza...od wczoraj poznałam historie jej zycia...

tlumacze sobie ze to stres i nowe obowiazki...nie ma doswiadczenia z takim stanem i dozownikiem ale ...moze samo przyjdzie...a co tam...za 6 dni wyjazd!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

hej jako szefowa gangu wyznaczam...no wlasnie staram sie wyznaczyc tok myslenia....najpier pdp a potem pogaduchy ale to sie narazie nie sprawdza...od wczoraj poznałam historie jej zycia...

tlumacze sobie ze to stres i nowe obowiazki...nie ma doswiadczenia z takim stanem i dozownikiem ale ...moze samo przyjdzie...a co tam...za 6 dni wyjazd!!!!

 

No to poznasz historię całej rodziny i to od razu kilku pokoleń. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

 

No to poznasz historię całej rodziny i to od razu kilku pokoleń. :haha:

@Maria Jolantaa wiesz jakie to meczace...??

ide do kuchni ona za mna, ide do lazienki ona za mna a ja ze tam moge pojsc sama, sprawdzam aparature pdp a ona za mna i gada gada gada..dzisiaj rano zamiast smakowac i delektowac sie kawa ....wsluchiwałam sie w mamrotanie w koncu przerwalam i mowie...sluchaj napjperw pompa woda odzywianie...y tu jestesmy dla pdp a nie dla siebie...ucz sie bo potem sama sobie musiz poradzic...poległam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolantaa wiesz jakie to meczace...??

ide do kuchni ona za mna, ide do lazienki ona za mna a ja ze tam moge pojsc sama, sprawdzam aparature pdp a ona za mna i gada gada gada..dzisiaj rano zamiast smakowac i delektowac sie kawa ....wsluchiwałam sie w mamrotanie w koncu przerwalam i mowie...sluchaj napjperw pompa woda odzywianie...y tu jestesmy dla pdp a nie dla siebie...ucz sie bo potem sama sobie musiz poradzic...poległam

 

:sorry: I tak jeszcze tydzień? :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

:sorry: I tak jeszcze tydzień? :smutek:

no...wlasnie ...a jestesmy same...

a swoja droga podziwiam...slowotok to jej drugie imie ale coz...

dobrze ze moge sie wymowic w ciagu dnia i powiedziec ze ide odsypiac nocke..i tak musze zrobic pewnie za jakies dwie godzinki tylko ze ona nic nie potrafi:kopara::mur:... a jak sie poloze to w tym czasei jest zmiana woreczka wylaczenie pompy mycie obiad zakupy pranie itd...

no zobaczymy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jej normalnie powiedzieć że męczy Cię jej gadanie. Masz prawo być zmęczona. A w łazience to jak siebie znam zapytałabym czy chce mi pupę podetrzeć. Nie przepadam za ludźmi ograniczającymi mi przestrzeń życiową. Musisz odpocząć i to jej powinnaś powiedzieć. Może ona myśli że dobrze robi gadając bo nawiązuje w ten sposób kontakt ?

Tu na szczęście ( chyba ) zmienniczki nie zobaczę bo będzie przerwa. Odrzucili dwie dziewczyny i rodzinka chyba coś kombinuje bo niedawno syn mnie pytał co myślę o pracy na czarno. :o Nie moja broszka.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieklam narazie i daje jej jeszcze chwilke jezeli to bedzie powtorka to dyplomatycznie jej zwroce uwage chociaz wczoraj nie skutkowalo...mimo ze przerywalam jej mowiac ze poczekaj bo ogladamy ten turniej z babcia albo...sluchaj i ucz sie jezyka..niemiecki ni w zab..angielski...ha ha ha...no dobra... bez komentarza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjeżdża @jolantapl. i @violka, zatem specjalnie dla nich zamówiłam anioła opiekuńczego na drogę :haha: Zatem dziewczynki, niech się Wami opiekuje dobrze 5a2bafd924c68_niczegosobieanio.jpg.4bc688bf7ecf093a4d7f2a68c015bce1.jpg , a podróż niech zleci jak najszybciej :cmok:A w domku proszę za nasze zdrowie i szybciej płynący czas :wino::wino::wino: I meldować się często :ostrzegam: :tak2:

Zatem dziewczynki 5a2bb07aeda70_bonvoyage.jpg.dfb3af6a7d654e9aae5e8308b3642d2c.jpg i na drogę :cmok::cmok::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj wyjeżdża @jolantapl. i @violka, zatem specjalnie dla nich zamówiłam anioła opiekuńczego na drogę :haha: Zatem dziewczynki, niech się Wami opiekuje dobrze 5a2bafd924c68_niczegosobieanio.jpg.4bc688bf7ecf093a4d7f2a68c015bce1.jpg , a podróż niech zleci jak najszybciej :cmok:A w domku proszę za nasze zdrowie i szybciej płynący czas :wino::wino::wino: I meldować się często :ostrzegam: :tak2:

Zatem dziewczynki 5a2bb07aeda70_bonvoyage.jpg.dfb3af6a7d654e9aae5e8308b3642d2c.jpg i na drogę :cmok::cmok::cmok:

Ja również dołączam się :1007_hearts: szczęśliwej podróży  @violkai @jolantapl.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . @Mirelka1965 ja w pojazd , który zawiezie mnie do domku , wsiadam dopiero jutro wieczorem . Zmieniłam pościel zmienniczce , a swoją piorę . Skoro znikam jutro rano , zaraz jak ona się pojawi , to muszę dzisiaj wszystko ogarnąć . Dzisiejszą noc śpię pod kocem . .......Ten niemiecki pakiet doprowadza mnie do szału . Mógłby startować w konkursie na najwolniejszego żółwia , nawet emotki mi nie wskakują . I jak tu teraz się powściekać , czy skakać z radości , no jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Witam serdecznie . @Mirelka1965 ja w pojazd , który zawiezie mnie do domku , wsiadam dopiero jutro wieczorem . Zmieniłam pościel zmienniczce , a swoją piorę . Skoro znikam jutro rano , zaraz jak ona się pojawi , to muszę dzisiaj wszystko ogarnąć . Dzisiejszą noc śpię pod kocem . .......Ten niemiecki pakiet doprowadza mnie do szału . Mógłby startować w konkursie na najwolniejszego żółwia , nawet emotki mi nie wskakują . I jak tu teraz się powściekać , czy skakać z radości , no jak ?

Słowami wyrażaj emocje :tak2: A z tymi operatorami niemieckimi to ja też mam na pieńku...:przekleństwa: Przez 4 tygodnie miałam w telefonie super szybki Telekom...a potem zdechł....i teraz polskiego internetu niet :sos: Pokazuje mi że mogę wybrać operatora sieci, wybieram i....kupa :grzmotnąć: Nie kumam......:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...