Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to widze i @sayonara 52 i @violka to swiatowe dziewczyny sa...ja poza DE  nie jezdizłam na w strony bardziej...cywilizowane ...ale byc moze jeszcze dane mi bedzie pojechac i sprawdzic jak tam sie pracuje...owszem nie ukrywam ze chciałabym sprobowac ale ..nie mam jakos sily przebicia...a moze za malo sie staram za malo kolo tego chodze???

Nigdy nie pracowałam w Austrii i jakoś mnie tam nie ciągnie .  Do Wiednia mam taka samą odległość jak do Ciebie w pl , A do Pragi jeszcze bliżej :d To są miasta , które na prawdę warto zobaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nigdy nie pracowałam w Austrii i jakoś mnie tam nie ciągnie .  Do Wiednia mam taka samą odległość jak do Ciebie w pl , A do Pragi jeszcze bliżej :d To są miasta , które na prawdę warto zobaczyć .

ja sporo czasu jezdziłam ale w zupelnie inna strone wladywostok i jeszcze dalej..az wyladowałam  na czukotce...ale to dluga historia...bylam piekna i mloda teraz juz piekna i:oklaski:

ale jak pisałam...pomalutku wszystko przed nami

spij dobrze ja od jutra zaczynam inn rytm dnia...nocki moje dni mojej zmienniczki a jak w praktyce beddzie...nie mam pojecia

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Odwiedzilam Adwentsmarkt  w Kolonii.

I powiem ,ze jestem rozczarowana.

Niby duze miasto, a jakos tak skromnie,

Bez rozmachu.

Ogolnie Kolonia tez mnie rozczarowala,

Miasto z taka historia, a malo zabytkow, 

choc wiem, ze miasto bylo w czasie 2 WS bardzo zniszczone,

Nie ma po prostu tego ,,czegos,, tego co spawia, ze jestesmy zaciekawieni, oczarowani,

To sie chyba ,,flair,, nazywa????????

 

 

Ale chyba nie mieli jakis naprawde ladnych obiektow, skoro niewiele moze tu zachwycic,

Jedynie Dom, robi wrazenie i jest przepiekny i ogromny.

 

 

 

To Ty rzut beretem ode mnie jesteś. :d

Trzeba było do Bonn podskoczyć bo tam jest troszkę większa imprezka. :d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Siedzę sobie i tak myślę , że przez tą moją sztele  tak się rozleniwiłam , aż zaczynam mieć poważne obawy , czy dam radę wszystko w domu ogarnąć do świąt O.o Jeszcze 2 dzionki , pózniej  spędzę niedzielę na prywatnych wizytach towarzyskich :d     Poniedziałek rano będę już we własnych pieleszach :oklaski:    Miłego i radosnego dnia :1007_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mam podopieczną dla której lekiem na wszystko jest pobyt w szpitalu. Od tygodnia jest przeziębiona ale bez gorączki. Była wczoraj u lekarza i to najprawdopodobniej reakcja na szczepionkę sprzed dwóch tygodni. A od trzech dni codziennie rano mówi że musi iść do szpitala na kroplówki bo jest chora. :o

Ostatnio mówiła też że sprzeda dom i pójdzie do Domu.... nie, nie starości ale "Młodości". :d  :d:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...