Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, jolantapl. napisał:

Opium tak to się nazywa muszę ja mieć jestem gotowa dla niej zdradzić Jil Sandera .Jak ją powąchałam a jak psiknęłam sobie na szyję to wydawało mi się,że w raju jestem :love: tylko nie wiem czy tego geldu mi na to starczy :(

Co to znaczy? O.o Nawet jak zabraknie, to dołożysz....Oscar Wilde ma dwa mądre aforyzmy na ten temat :d

1. Je­dynym spo­sobem poz­by­cia się po­kusy jest ule­ganie jej. 

2. Pokusom powinno się ulegać. Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś znowu przyjdą. 

Zastosuj się do rady niegłupiego człowieka i otulaj się tym cudnym dla ciebie zapachem :oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciałby dostać premię ? Poniżej wklejka z my polacy.pl  : 

W firmach takich jak: Adidas, Coca-Cola, Commerzbank, Deutsche Post, Haribo, Ikea, Porsche, BMW, Deutsche Bahn, Rewe, Tchibo, Tui, Deichmann – premia świąteczna wynosi od 90% do 100% miesięcznego wynagrodzenia.  

W Amazon wysokość najniższej premii świątecznej wynosi 400 euro. W Burger King i McDonald’s pracownicy mogą liczyć na świąteczną gratyfikację w wysokości od 415 euro do 568 euro. Koncern motoryzacyjny Volkwagen wypłaca pracownikom premię świąteczną w wysokości 1621 euro.

Ho, ho, ho !!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lucyna.beata napisał:

nazwa opium jest tendenycjna :trele:, sugeruje odlot na ciezkim zleceniu :oklaski:

moze jakas inna bardziej neutralna nazwa????

Nazwa może i tendencyjna ale za to jaki zapach życzyłabym Wszystkim tylko pozytywnych i szczęśliwych odlotów nawet na tych troszkę cięższych zleceniach :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Kto chciałby dostać premię ? Poniżej wklejka z my polacy.pl  : 

W firmach takich jak: Adidas, Coca-Cola, Commerzbank, Deutsche Post, Haribo, Ikea, Porsche, BMW, Deutsche Bahn, Rewe, Tchibo, Tui, Deichmann – premia świąteczna wynosi od 90% do 100% miesięcznego wynagrodzenia.  

W Amazon wysokość najniższej premii świątecznej wynosi 400 euro. W Burger King i McDonald’s pracownicy mogą liczyć na świąteczną gratyfikację w wysokości od 415 euro do 568 euro. Koncern motoryzacyjny Volkwagen wypłaca pracownikom premię świąteczną w wysokości 1621 euro.

Ho, ho, ho !!!!

A jak do tego Volkswagena się załapać ?O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Szkoda , że sprzedałam swojego staruszka , bo zaprosiłabym Cię na przejażdżkę :) Załapałabyś się do VW i nawet przejechała z V W  :d

Męża sprzedałaś?!!! :haha: To dlatego stać cię na czekolady......:d I dlatego rwiesz się na co młode i do wzięcia, a czasami na nie do wzięcia :trele::haha: Wstyd, tak przed samymi świętami.....:donos::słabo::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jolantapl. napisał:

A jak do tego Volkswagena się załapać ?O.o

Trzeba wystartować w konkursie na najbardziej sprzedajnego prezesa, zrobić parę afer z wynikami spalania...i voila!!! :haha::trele: Moja ciocia pracowała w czasie wojny w koncernie VW, ale takich premii nie dostawała....:haha: Może to jakaś ściemia? :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Co to znaczy? O.o Nawet jak zabraknie, to dołożysz....Oscar Wilde ma dwa mądre aforyzmy na ten temat :d

1. Je­dynym spo­sobem poz­by­cia się po­kusy jest ule­ganie jej. 

2. Pokusom powinno się ulegać. Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś znowu przyjdą. 

Zastosuj się do rady niegłupiego człowieka i otulaj się tym cudnym dla ciebie zapachem :oklaski:

 

bardzo madre maksymy...cos w stylu carpe diem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oscar Wilde powiedział:  Umieć żyć to naj­rzadziej spo­tyka­na rzecz na świecie. Większość ludzi tyl­ko egzystuje. Czyż nie jest to sedno naszego istnienia? :love:

I jeszcze: Jak szczęśli­wie żyli­by niektórzy, gdy­by o spra­wy in­nych ludzi tak sa­mo mało troszczy­li się, jak o swo­je własne. Czyż nie jest to naga prawda? :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Osobiście uwielbiam aforyzmy Oscara Wilde'a. Aż niemożliwe, że to facet je napisał :haha::tak2:

tez sie dziwie bo slyszalam ze bogu facet troche nie wyszedl ale to dlatego ze to prototyp byl..i potem stworzyl istote doskonala czyli kobiete:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...