Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to się panie i panowie częstują :cześć3: A zaraz idziemy :papieros:A potem :dyskusja:

A o czym Pani chce dyskutować ? Może o tym jak to fajnie zerkać na walizkę i zastanawiać się , czy już się pakować , czy jeszcze nie :trele:         :oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

No to co małe klepanko teraz?:) mam jeszcze 40 minut przerwy bo nie dawno obudził mnie telefon od zmienniczki :$

W Rewe jest obniżka na czekolady Milka  , o 30% więc trochę tego nakupiłam do paczek idt. :d Wyczuli , że niedługo jadę do domu , więc się postarali :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

W Rewe jest obniżka na czekolady Milka  , o 30% więc trochę tego nakupiłam do paczek idt. :d Wyczuli , że niedługo jadę do domu , więc się postarali :d

O to super ale te duże czy małe są w promocji? córka jakąś chciała to muszę kupić niech pozna smak czekolady Milka :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Przyłączam się do :hura:i razem z @violka obiecujemy,że co dziennie od niedzieli będziemy pisać jaka w Polsce jest pogoda ba ja nawet kartkę pocztową  mogę @Mirelka1965 wysłać z Polski,żeby zobaczyła jaki to piękny kraj :p:haha:

Ja będę jej codziennie pisać o wylegiwaniu się w wannie , o świecach , i siedzeniu przy kominku :kąpiel::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

O to super ale te duże czy małe są w promocji? córka jakąś chciała to muszę kupić niech pozna smak czekolady Milka :haha:

I duże i małe :oklaski: trafiłam na początek promocji , więc nie były jeszcze przebrane . Można było wybierać i przebierać , chociaż moje łapki i tak wyciągają wszystkie te z karmelem :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

I duże i małe :oklaski: trafiłam na początek promocji , więc nie były jeszcze przebrane . Można było wybierać i przebierać , chociaż moje łapki i tak wyciągają wszystkie te z karmelem :donos:

To właśnie ma być jakaś z karmelem tylko o nazwę muszę zapytać bo tych rodzajów jest tyle ,że ho ho a na zakupach chyba udam się tylko w kierunku półki z czekoladami a potem grzeczniutko do kasy bo jak nie to cały geld,który dostałam od Mikołaja przepuszczę:$:(:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

To właśnie ma być jakaś z karmelem tylko o nazwę muszę zapytać bo tych rodzajów jest tyle ,że ho ho a na zakupach chyba udam się tylko w kierunku półki z czekoladami a potem grzeczniutko do kasy bo jak nie to cały geld,który dostałam od Mikołaja przepuszczę:$:(:haha:

Geld od Mikołaja musisz przepuścić tylko na siebie i swoje przyjemności , bo prezentów się nie prezentuje dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Geld od Mikołaja musisz przepuścić tylko na siebie i swoje przyjemności , bo prezentów się nie prezentuje dalej :) 

Opium tak to się nazywa muszę ja mieć jestem gotowa dla niej zdradzić Jil Sandera .Jak ją powąchałam a jak psiknęłam sobie na szyję to wydawało mi się,że w raju jestem :love: tylko nie wiem czy tego geldu mi na to starczy :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Opium tak to się nazywa muszę ja mieć jestem gotowa dla niej zdradzić Jil Sandera .Jak ją powąchałam a jak psiknęłam sobie na szyję to wydawało mi się,że w raju jestem :love: tylko nie wiem czy tego geldu mi na to starczy :(

Teraz są duże obniżki przed świętami .  W De zawsze są tańsze jak u nas . Za 30 musisz średnio liczyć 50 euro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

Opium tak to się nazywa muszę ja mieć jestem gotowa dla niej zdradzić Jil Sandera .Jak ją powąchałam a jak psiknęłam sobie na szyję to wydawało mi się,że w raju jestem :love: tylko nie wiem czy tego geldu mi na to starczy :(

Ja jak dostałam geld na urodziny , to kupiłam sobie Flash od Jimmy Choo., uwielbiam go , ale coś nie mogę go spotkać na promocji :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje śliczne i kochane dwie wredoty :cmok: Możecie robić mi na złość ile chcecie, a nawet ile wlezie :tak2: Ja się cieszę razem z wami i nic nie działa mi na nerwy :donos: Możecie pisać codziennie jaka pogoda, ile świeczek przy wannie stoi, jaka cena masła, jakie długie kolejki po karpie stoją :haha: Ja to przyjmę na klatę, bo was lubię  :cmok: A że dobroć mam, to nawet nie będę się wyzłośliwiać jak ja będę szybciej zjeżdżać, bo dobrzy ludzie nie zazdroszczą, tylko kibicują :oklaski:. Tak więc 2, 2, 2,  :hura::oklaski::hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moje śliczne i kochane dwie wredoty :cmok: Możecie robić mi na złość ile chcecie, a nawet ile wlezie :tak2: Ja się cieszę razem z wami i nic nie działa mi na nerwy :donos: Możecie pisać codziennie jaka pogoda, ile świeczek przy wannie stoi, jaka cena masła, jakie długie kolejki po karpie stoją :haha: Ja to przyjmę na klatę, bo was lubię  :cmok: A że dobroć mam, to nawet nie będę się wyzłośliwiać jak ja będę szybciej zjeżdżać, bo dobrzy ludzie nie zazdroszczą, tylko kibicują :oklaski:. Tak więc 2, 2, 2,  :hura::oklaski::hura::oklaski:

No i teraz nie wiem co napisać O.o a tak chciałam Cię pownerwiać :haha: Zepsułaś mi całą zabawę >:( dobra koleżanka tak nie robi :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Ja jak dostałam geld na urodziny , to kupiłam sobie Flash od Jimmy Choo., uwielbiam go , ale coś nie mogę go spotkać na promocji :smutek:

nazwa opium jest tendenycjna :trele:, sugeruje odlot na ciezkim zleceniu :oklaski:

moze jakas inna bardziej neutralna nazwa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...