Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesooo tydzień ze zmienniczką ???

Nagotuj cały sagan kawy i kup kilogram czekolady dla poprawy nastroju. :haha:

Trzy razy miałam taką sytuację że zmienniczka przyjechała dzień wcześniej i byłyśmy całą dobę razem. Dwa razy było naprawdę fajnie ale jeden raz się męczyłam i to bardzo.

 

 

14618582721973.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziękuję za pyszną kawusie :) Miłego i radosnego dnia Wam życzę .A tym co dzisiaj wyjeżdżają obojętnie w jakim kierunku szczęśliwej podróży i żadnych przykrych niespodzianek na miejscu >:(:serce: Jak dzisiaj ma być toples to muszę odpowiedniego stroju poszukać :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry dziękuję za pyszną kawusie :) Miłego i radosnego dnia Wam życzę .A tym co dzisiaj wyjeżdżają obojętnie w jakim kierunku szczęśliwej podróży i żadnych przykrych niespodzianek na miejscu >:(:serce: Jak dzisiaj ma być toples to muszę odpowiedniego stroju poszukać :$:haha:

Hi, hi, hi......ja już jestem przygotowana na tę okazję image.png.beae5fc61764cafe50d081528b3e5719.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jesooo tydzień ze zmienniczką ???

Nagotuj cały sagan kawy i kup kilogram czekolady dla poprawy nastroju. :haha:

Trzy razy miałam taką sytuację że zmienniczka przyjechała dzień wcześniej i byłyśmy całą dobę razem. Dwa razy było naprawdę fajnie ale jeden raz się męczyłam i to bardzo.

 

 

14618582721973.jpg

Ma troche do oagrniecia :$tu a ze dziadek jedzie na kilka dni zalatwic swoje sprawy wiec ona bedzie sie i uczyc i pomagac...no i jak jego nie bedzie ja biora nocna szychte ...zaskok ze tak dlugo i ze placi za obie itd ale nie moja broszka i nie moja kasa..:p

sama jestem jej ciekawa:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

Ma troche do oagrniecia :$tu a ze dziadek jedzie na kilka dni zalatwic swoje sprawy wiec ona bedzie sie i uczyc i pomagac...no i jak jego nie bedzie ja biora nocna szychte ...zaskok ze tak dlugo i ze placi za obie itd ale nie moja broszka i nie moja kasa..:p

sama jestem jej ciekawa:haha:

Dzień dobry opiekunkowo, dziękuję za kawę,. Spokojnego dnia wszystkim życzę

:love:

O 6.12.2017 at 05:21, lucyna.beata napisał:

:oklaski::oklaski::oklaski::694_gift: odwiedził was juz??

sprawdzcie buciki albo kieszonki

ja z :kawa: poczekam ten gosc jest wazniejszy 

dzien dobry opiekunkowo mikolajkowow

tru tut.jpg

Dzień dobry, ależ tu cudownie od rana a jaka miła atmosfera. Myślę że dla mnie też jest prezencik:love:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie plany ma dzisiaj opiekunkowo?:trele: ja musze troche chalupe ogarnac na przyjazd nowej dziewczyny zrobic cos na obiad ...od wczoraj resztek sporo wiec cos wymysle na szybko wygonie mojego dziadzia na zakupy:oklaski: a potem juz tylko mycie glowy pdp i przerwac...a po 16ej w zasadzie dzien na boku:trele:...odliczam odliczam odliczam...a wy ile macie jeszcze?? jedni juz  w domku inni wkrotce zawitaja na swoim podworku.:dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

jakie plany ma dzisiaj opiekunkowo?:trele: ja musze troche chalupe ogarnac na przyjazd nowej dziewczyny zrobic cos na obiad ...od wczoraj resztek sporo wiec cos wymysle na szybko wygonie mojego dziadzia na zakupy:oklaski: a potem juz tylko mycie glowy pdp i przerwac...a po 16ej w zasadzie dzien na boku:trele:...odliczam odliczam odliczam...a wy ile macie jeszcze?? jedni juz  w domku inni wkrotce zawitaja na swoim podworku.:dobrze: 

Moja ulubiona liczba na dzisiaj to 12 :oklaski::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobek :) Ja właśnie wchodzę w okres , który zaczyna przyspieszać :d Cały czas myślę co przydałoby się jeszcze kupić do domu i jakie zakupy zrobić jeszcze na szteli . Dzisiaj zmienię ostatni raz pościel babci , zrobię pranko , może małe prasowanko , a jutro będę szukać kurzu po kątach . Chyba jeszcze wypiorę firankę z mojego pokoju , obawiam się że przez to wychylanie lekko się zesmrodziła . Moja zmienniczka też palaczka , ale niech ma na święta czyściutką i pachnącą . Hmmm i coś tam pewnie jeszcze sobie wynajdę do roboty . ...Miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy tu sobie pitu-pitu o zmienniczkacharakterze i wyjazdach, a ha nauczę was trzech nowych słówek bawarskich :d Tak w razie W...:haha:

Jur- Jahr- rok

Murtel-Mutter- matka

Wuhe-Woche- tydzień

Łatwe..prawda? :smutek: Sukces odtrąbiam :haha: To ostatnie słowo to nowe- skoro mogą oni przerabiać, mogę i ja :tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Jesooo tydzień ze zmienniczką ???

Nagotuj cały sagan kawy i kup kilogram czekolady dla poprawy nastroju. :haha:

Trzy razy miałam taką sytuację że zmienniczka przyjechała dzień wcześniej i byłyśmy całą dobę razem. Dwa razy było naprawdę fajnie ale jeden raz się męczyłam i to bardzo.

 

 

14618582721973.jpg

A to nie było czasem dzyń dybry, tak swoją drogą? :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, violka napisał:

Znasz te sytuacje z naszej pracy . Czasami trzeba wyłożyć wszystkie karty na stół i pokazać kto tu rządzi , a czasami opłaca się udać głupa :haha::tak2:

Witam serdecznie wszystkich ! Na prawdę zawsze miła jest ta  rozmowa przy kawie i można się zarazić dobrym humorkiem.

Ale  powyższy cytat to uważam za perłę i to powinno być motto naszego forumowego poradnictwa.

Zanotuję sobie w mojej teczce uwag opiekunkowych.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...