Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to ci dopiero kwiatuszki w czarnych sukieneczkach-hahahha

wszyscy dobrze wiedzą o nich wszystko i tylko nikt nie mówi i teraz Betty referat szczeliła  ,dlatego w każdym widzę na odległośc babiarza ,, a jak słyszę spowiedz ? śmiech na sali :hahaha::hahaha::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty @adamos1 co tak zacichło? już padliście ,ja zaraz padnę ale dyżur tutaj do jutra będę ciągła dopóki Moderator mi stronki dobrze nie ustawi,także się niech nikt nie zdziwi ,że będę aktywna calutką noc i nie jeden powie ,ta baba nie musi iśc spać, tylko forum pilnuje?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wiadomość dostałam wczoraj:):

JA KOBIETA. Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki aż zadziała. Nie potrzebuję alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę:). Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"! Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy":). Nie mam żadnych dziwactw! To są special effects"!

Kobiety powinny wyglądać jak kobiety a nie jak wytapetowane kości! Przebaczyć i zapomnieć?! Ani nie jestem Jezusem ani nie mam Alzheimera! My kobiety jesteśmy aniołami a gdy się nam podetnie skrzydła lecimy dalej...na miotle!!!

To nie jest żaden tłuszcz! To jest "erotyczna powierzchnia użytkowa"! Gdy Bóg stworzył mężczyznę obiecał, że idealnego faceta można spotkać na każdym rogu...a potem uczynił ziemię okrągłą?! Na moim nagrobku niech będzie napis:

"Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć na plaży!"

Tak, tak...my kobiety jesteśmy jedyne w swoim rodzaju...Prześlij tę wiadomość do fajnych dziewczyn a wtedy...jak zwykle...nic się nie wydarzyO.o, ale przynajmniej je rozbawi...:hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ullcia napisał:

ok,zrozumiałam...trafiłam tu z fb to muszę się naumieć tutejszych obyczajów :hahaha:

tutaj każdy sobie radzi jak potrafi  ,ale najlepiej nam wychodzi z chodzić z tematu na nie tematy, sama jak poczytasz to zauważysz ,aby było na luzie i wesoło..nieraz jest to forum rozbawionego towarzystwa a nie opiekunek,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Betty napisał:

o... jacy aktywni od rana :) suuuuuper, milego dnia kochane dziewczynki i kochany meski rodzynku :) 

Betty ja jestem aktywna od wczoraj!!!hahhahahaha 

poważnie się tylko wyspałam :hahaha:

5 minut temu, adamos1 napisał:

Blondi ,bo na poważnie to tylko można spać  by być wypoczętym i dalej się bawić i śmiać.

to na tym polega praca opiekunki? żyć nie umierać ,leżeć i pachnieć!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

tutaj każdy sobie radzi jak potrafi  ,ale najlepiej nam wychodzi z chodzić z tematu na nie tematy, sama jak poczytasz to zauważysz ,aby było na luzie i wesoło..nieraz jest to forum rozbawionego towarzystwa a nie opiekunek,

znam te klimaty...białe...krowa...cycki....mleko...:hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...