Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aga1 napisał:

Mój czeka na mnie, obawiam sie zeby nie usechł z tęsknoty . Chociaż za wiele czasu nie ma, pracuje do 17 - tej potem spacer z psem i jeszcze z kotem musi sie pobawić :) . A co tam , wazne, że czeka .

Celowo mu tyle zajęć zaplanowałaś ;):hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

Jutro jak bede miała  Lust  napisze przepis na pierniczki . Superancki :)

U nas w rodzinie jest taki zwyczaj wspólnego wypiekania i zdobienia pierniczków. W pierwszą sobotę grudnia spotyka się cała dalsza i bliska rodzina, znajomi i powinowaci w domu brata mojej bratowej :d I wtedy jest zabawa :d Dorośli starsi i młodsi, bo bachory też już są dorosłe, bawią się jak modeliną, malują lukrem, ozdabiania koralikami cukrowy mi, a wieczorkiem każdy dzierży pod pachą swoje wypociny :d Ostatnie 4 lata nie dane mi było uczestniczyć w tym święcie :( Ale konsumowałam co inni zrobili :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Cóż ja mały żuczek mogę na to poradzić :cool: Robię to czego się ode mnie oczekuje :d A jaka babcia szczęśliwa , aż miło popatrzeć :d I wszystkim się chwali , jak jej ze mną dobrze :serce:

Jaka ty dobra jesteś :d Dzisiaj moja babka imieniny obchodziła. Telefonów ze 200 z życzeniami. I ze 199 razy podsłuchałam jakiego anioła ma z Polski :d Muszę sobie aureolkę do treski przyczepić ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Ktore Chloe?

Ty mnie nie pytaj, wiem ,ze jest kilka ,,żółte ,,mam zółte,, kupują a ja się pryskam ,,:hahaha: ja idę do sklepu ,,jak się podobają mi któres to kupuję ,,i nie zawracam sobie głowy jaki numer czy seria,,komu to potrzebne  nie mi,,ja sie pryskam,,ale kocham ładne zapachy ,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Szkoda ,że nikt z panów się nie wypowiedział jakiej wody toaletowej używa :(

To ja jeszcze coś naklepię mój brat używał kosmetyków z serii Cedar niestety już od wielu lat tego nie produkują a zapach był naprawdę piękny taki trochę tytoniowo- tabaczkowy  O.o jak tak to określam ;)Na opakowaniach była narysowana taka choineczka .

Z meskich na mnie dziala mocno ,,Farenheit,, Diora...

Czy ktos pamieta dawnego Brutala ?_

Dla mnie wtedy to byl afrodyzjak zapach.

Niedawni kupilam Brutala, zeby pomarzyc;) i klapa totalna.

Smierdzi po prostu ,z dawnego cudownego zapachu nic nie zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U nas w rodzinie jest taki zwyczaj wspólnego wypiekania i zdobienia pierniczków. W pierwszą sobotę grudnia spotyka się cała dalsza i bliska rodzina, znajomi i powinowaci w domu brata mojej bratowej :d I wtedy jest zabawa :d Dorośli starsi i młodsi, bo bachory też już są dorosłe, bawią się jak modeliną, malują lukrem, ozdabiania koralikami cukrowy mi, a wieczorkiem każdy dzierży pod pachą swoje wypociny :d Ostatnie 4 lata nie dane mi było uczestniczyć w tym święcie :( Ale konsumowałam co inni zrobili :d

Ja ostatnio nie moge wszczelić sie w termin , żeby zarobić ciasto na piernik staropolski , bo surowe ciasto musi 3 tygodnie leżakować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jaka ty dobra jesteś :d Dzisiaj moja babka imieniny obchodziła. Telefonów ze 200 z życzeniami. I ze 199 razy podsłuchałam jakiego anioła ma z Polski :d Muszę sobie aureolkę do treski przyczepić ;):d

Ty sie lepiej przyznaj, masz treske czy tupecik;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ty mnie nie pytaj, wiem ,ze jest kilka ,,żółte ,,mam zółte,, kupują a ja się pryskam ,,:hahaha: ja idę do sklepu ,,jak się podobają mi któres to kupuję ,,i nie zawracam sobie głowy jaki numer czy seria,,komu to potrzebne  nie mi,,ja sie pryskam,,ale kocham ładne zapachy ,,:serce:

Aaa ok, podoba mi sie LOve i Love story.

Romantyczne zapachy,

Do mnie nie pasuja, bo jakos malo romantyczna jestemO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Z meskich na mnie dziala mocno ,,Farenheit,, Diora...

Czy ktos pamieta dawnego Brutala ?_

Dla mnie wtedy to byl afrodyzjak zapach.

Niedawni kupilam Brutala, zeby pomarzyc;) i klapa totalna.

Smierdzi po prostu ,z dawnego cudownego zapachu nic nie zostalo.

To jest ten sam zapach , tylko po gdzieś po drodze gusta się nam zmieniają i tego nie zauważamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Ty sie lepiej przyznaj, masz treske czy tupecik;)

Treskę, piękną, z pasemkami :d Od czasu jak zaczęłam stosować cudowne kosmetyki do włosów ( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :d) nie muszę zakrywać zakoli i tupecik mi nie grozi ;):d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: ,,postawi z rana na nogi ,,mam swój poniedziałek,,a teraz tydzien smignie migiem:hahaha: Miłego dnia,bez zazdrosci i nienawiści,,życie mamy jedno ,,my jesteśmy różni,niczego i nikogo już się nie zmieni,,jesteśmy jacy jesteśmy,,fajni i tak trzymać:love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: ,,postawi z rana na nogi ,,mam swój poniedziałek,,a teraz tydzien smignie migiem:hahaha: Miłego dnia,bez zazdrosci i nienawiści,,życie mamy jedno ,,my jesteśmy różni,niczego i nikogo już się nie zmieni,,jesteśmy jacy jesteśmy,,fajni i tak trzymać:love::serce:

@Blondi

i tego sie trzymajmy..milego wiec dnia dla wszystkich i tych zalogowanych i tych...obserwujacych ...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dziękuję za :kawa: . Już zaparzyłam.

Dzisiaj jadę odwiedzić podopieczną w szpitalu a przy okazji pobuszować po sklepach. :d:d:d

 

Ty masz życie podróżnika :hahaha: nie wiem,ale nie przepadam za szpitalami,,nie lubię chodzić do szpitali,,zawsze jak idę to z koniecznosci, Ale też bym pobuszowała po sklepach:święty: ja to bym pobuszowała nawet  po Allegro,,ale nawet taka przyjemnośc nie jest mi pisana,,zero wydawania kasy,,:rozpacz: a ja tak lubię siastac kasą,,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...