Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Florcia napisał:

Ciekawe, gdzie się podziewa Serenity O.o?

sam się zastanawiam,czy za mocno na nią nacisnąłem ,wiem każdy ma swoje zdanie,ale lubię opinie umiarkowane -obiektywne,myślę ,że się pojawi.miłego dnia Paniom !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze i nawet sobie nie zdaje sprawy czy może urazic czy nacisnąc ,ja nieraz się łapię sama na sobie ,myślę a może kogoś uraże ,bo ten ktoś nie pomyśli że to żart itd, ale wiemy wszyscy ,że to forum i każdy ma odmienne zdanie i każdy inaczej myśli i każdy inaczej reaguje i na pewno nikt na nikogo się nie gniewa ,ja tak myślę .

Marzenka gdzieś się też zapodziała ,Betty może dzisiaj do nas dołączy aby nas męczyć-hahahah a i zameczyć -hahahha .Serenity też wróci  i może jeszcze ktoś odważny do naś dołączy i będzie pisać troszkę na forum,jesteśmy cierpliwi i spokojni bo te cechy powinna miec każda opiekunka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie ma presji, nie ma ludzi, którzy świadomie chcą kogoś urazić. Jest na ogół lekki "luz" i zdrowy dystans do siebie nawzajem. Nie wszystkim podobają się nasze posty i nam nie wszystkie posty podobają się i to jest jak najbardziej normalne i właśnie tak powinno być, wolność i swoboda w wyrażaniu swoich myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? znowu będę pełniła tutaj dyżur nocny bo nie mogę się wylogować ,ukryło sie moje zalogowanie i wylogowanie i mój portret i poczta i chyba mam za mały laptop a strona za duża-więc możecie pisać i pisać ja bedę na warcie-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Florcia napisał:

Na tym forum nie ma presji, nie ma ludzi, którzy świadomie chcą kogoś urazić. Jest na ogół lekki "luz" i zdrowy dystans do siebie nawzajem. Nie wszystkim podobają się nasze posty i nam nie wszystkie posty podobają się i to jest jak najbardziej normalne i właśnie tak powinno być, wolność i swoboda w wyrażaniu swoich myśli.

dokładnie --tylko to chodzi by się zaraz nie dąsać jak małe dzieci...najważniejsze by się nie obrażać,wiem nieraz są emocje ,ale sam nad nimi nieraz pracuje-samo życie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a by Was gęś kopła.... kurcze... siedze i prace domową odrabiam, czyli czytam to, co napisaliscie, jak bylam w Polsce.... kurcze, daliscie czadu... kolacji przez Was nie mam kiedys zjesc, nie wypominajac..... :)

O 3.03.2016 at 19:28, Blondi napisał:

Coś mnie bierze -zimno ,zimno ,ale się nie dam,

cos Cię bierze? a moze ktoś? :) jak fajny to sie nie opieraj ! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Betty napisał:

a by Was gęś kopła.... kurcze... siedze i prace domową odrabiam, czyli czytam to, co napisaliscie, jak bylam w Polsce.... kurcze, daliscie czadu... kolacji przez Was nie mam kiedys zjesc, nie wypominajac..... :)

cos Cię bierze? a moze ktoś? :) jak fajny to sie nie opieraj ! :)

 

 

1 minutę temu, adamos1 napisał:

witamy witamy ,no to się zacznie ha ha

już się robi gorąco ,rozbieramy się ,,,dzieciaki

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.03.2016 at 06:56, adamos1 napisał:

im bliżej wiosny tym zimniej nawet tu na portalu to odczuć mało ludzi pisze ,czyżby aż tak kazdy był  zapracowany ?

oj tam Adas, od razu zapracowany..... oni z tesknoty za mna w depresje wpadli :) ale juz jestem i dam Wam popalic, az do znudzenia :) tesknilam za Wami jak diabli!!!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:hahaha:@Betty  będziesz jadła nad ranem jak skończymy -dzisiejsze posiedzenie -albo zostaw sobie najlepiej na sniadanie ,na noc nie wolno się obżerać bo oponki i te inne sprawy i wiesz :hahaha:

jaki oponki? Blondi, tego slowa sie nie wypowiada ostatnio, bo to jest polityczne skojarzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Betty napisał:

jaki oponki? Blondi, tego slowa sie nie wypowiada ostatnio, bo to jest polityczne skojarzenie :)

a prezydenckie oponki? a można mieć i takie ,można , ja mam Blondowate oponki a ty masz Bettowate oponki i nikt nam nie podskoczy do naszych oponek,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie wątpię ,ale teraz jak nigdy potrzeba nam dobrego nastawienia i trochę humoru ,ja do swojego PDP  mówię jak coś kręci nosem ,bo najlepiej by siedział i tylko myślał a ja na to chcesz bym też tak z Tobą myślał ,no to nas dwóch wezmą -wiadomo gdzie! ha ha

5 minut temu, Betty napisał:

jaki oponki? Blondi, tego slowa sie nie wypowiada ostatnio, bo to jest polityczne skojarzenie :)

się z dziwisz a podjadą po Ciebie ha ha    ,dobrze ,że mają troche nagrabione z Niemcami to ich nie wpuszczą ha ha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu kochany, bedziesz ze mnie baaaaaardzo dumny, ale to baaaardzo. Dla tych, co nie wiedza to powiem: mam 1 maja komunie 2 dzieci, syn ma 9 lat-3 klasa, corcia ma 6 lat-1 klasa. No i na temat: zgadnij kto bedzie podczas komunii wykonywal solowo Ave Maria Schuberta, no kto? Ty sie pakuj i przyjedzaj na te komunie, chorek stworzymy.... ja mam przeszkosc muzyczna, nawet dluuuugą, bo 6 lat bylam solistka w chorze, pozniej zdarzalo mi sie pare razy na slubie Ave Maria zaspiewac. w tym roku mam  10-cio lecie slubu, no i teraz jak bylam w domu to puszczalam dzieciom plyte ze slubu, no i w pewnym momencie, kolega, kapitan strazy granicznej, organista, spiewa mi solowo: Gdy sie łączą rece dwie, a ja tak strasznie placze, tylko lzy ocieram i moj mąż nachyla sie do mnie, podczas tej mszy slubnej, podaje mi chusteczke i mowi: kochanie, wszyscy patrza na ciebie jak sie wzruszasz, nie placz juz, a ja mu na to: wzruszam sie? wzruszam? k......rwa mac, przeciez on tak fajszuje nie w tej tonacji, ze mnie zaraz szlag trafi, tu nie ma miejsca na wzruszenie..... 

Edytowane przez Betty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki: przyjechalam dzis w nocy do Wiednia, moja bulgarska zmienniczka nasza pdp uspila juz, no nie na amen, tylko na jedna noc...

no i czekala na mnie z bukietem kwiatow od chinczyka, takie z materialu, bo w Bulgarii to swieto prawie narodowe... pol lodowki ciastek.... wiec porzadzilysmy do 2 w nocy i poszlysmy spac :) kochana Zdravka :) wiecie, ze Austriacy nie sa w stanie jej imienia wymowic? mowia: Dravka, a ona kazala im mowic do siebie: Gesundheit, bo to to samo znaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha:ha.... Blondi, ja juz mam organiste zaklepanego... a co do wodeczki to nic nie przejdzie.... ja mam bogobojna rodzine z popapranym kuzynem-ksiedzem, dzieki ktoremu wiele sie dowiedzialam.... on jest 3 lata mlodszy ode mnie, swiecenia mial w Lublinie.... jak opowiada jak na dziwki jezdza z kolegami po cywilu do Lublina.... szok.... a ludzi przyzwoitosci ucza.... ostatnio jego kolega wpadl.... kwestia czasu kiedy moj kuzyn tez wpadnie.... kurcze i po co ta hipokryzja z tym celibatem.... przeciez jak mowia: organ nieużywany zanika, wiec jak im nie zanikl, to czesto uzywaja :) zboczeniec jestem..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...