Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, aga1 napisał:

Ja tam nie udaje. Wkładam gąbke w rękę podopiecznego, niech myje to co ma w zasiegu. Ja obrabiam :) plecy, myję reszki włosów :) . I tyle. Przyjdzie czas, że będę musiala, ale jeszcze nie teraz. Nie jest to moj pierwszy podopieczny mam juz wprawę. 

Ciekawi mnie tylko jedno, ze mężczyzna pozostaje soba do końca zycia .Trzeba z umiarem i taktem podchodzić do tej czynnosci zwłaszcza u chorych na P i Al oraz demencyjnych . Nigdy nie wiadomo co sie w takie chorej głowie urodzi. Chora głowa pisze świadomie, bo to przeciez choroba, nie mam zwyczaju pisać obrażliwie, a zwłaszcza o podopiecznych .

:):)  Teraz to żart. Miałam zapytac Łukasza chociaz on jeszcze młody i wszystko przed nim . Jak długo te widoczne objawy u meżczyzny trwają . Czy wiek tu ma jakies znaczenie ? Ale nie będe pytała, przeciez napisał na forum, że jest zakochany, więc taki stan ma pewnie permanentnie :):):):):) .

Jeżeli o wzwód Ci chodzi to może  prościej byłoby swojego męża zapytać bo chyba nie macie przed sobą żadnych tajemnic a @Łukasz żalił mi się ostatnio ,że przez to to nawet z domu nie może wychodzić :$:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta Nie ma czego żałować. Miałam też kilku mężczyzn Pdp i żadne to nie były erotyczne atrakcje, a zdecydowanie schorowani starcy, często mało estetyczni.

Jeden był porządnym człowiekiem, ale mycie go i tak było jedynie obowiązkie

@HeidiAtrakcją to wolałabym być w oczach kogoś młodszego o minimium 50 lat i nie robiącego w pieluchy,. I nie czuję się przez to pruderyjna.

Ci panowie nasi Pdp mają już swój czas wzlotów za sobą i naużywali sobie w życiu już pod dostatkiem.

Dla mnie to w każdym razie nie są w najmniejszym nawet stopniu obiektami erotycznymi. Jasne jest też że jako opiekunka nie powinnam się zachowywać sama nieprzyzwoicie i np obmacywać niby myjąc pacjenta.

Żaden z nich nie zachował się też  jakoś nieprzyzwoicie, a byłoby to zdecydowanie odrzucone.

Mieszanie pracy i  elementów seksualnej relacji jest dla mnie nie do przyjęcia.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale fajnie....i seksownie...i intymnie...i pouczająco....i bezpruderyjnie...I tak powinno być :d Wracam z wojaży zu Fuß a tu taka dyskusja mnie ominęła...;)

A to masz pecha :hahaha: ale proszę bardzo możesz się w tym temacie wypowiedzieć jeżeli oczywiście posiadasz jakąś wiedze albo masz coś ciekawego do powiedzenia ;):hahaha::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz zapraszam na :kawa: i :ciacho:. Na inne przyjemności czas przyjdzie później :d:d:d

Dzięki ,,odpuszczam sobie kawkę bo przy kawce bym pół torta wrąbała ,,a jest troche tutaj ludzików może głodnych  to ja odstąpię swoją porcyjkę ,,,już mi od razu lżej:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz zapraszam na :kawa: i :ciacho:. Na inne przyjemności czas przyjdzie później :d:d:d

Tylko na to czekałam ale tylko:kawa: biorę bo dzisiaj dziadek przywiózł ze swojej piekarni takie pyszne ciasto :płacz: on to chyba złośliwie robi :rozpacz::hahaha: ale przynajmniej wiem,że tutaj to ja już nic nie będę piekła bo nie chce tym pracownikom piekarni konkurencji robić na i ciężko byłoby z nimi w szranki stanąć ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A to masz pecha :hahaha: ale proszę bardzo możesz się w tym temacie wypowiedzieć jeżeli oczywiście posiadasz jakąś wiedze albo masz coś ciekawego do powiedzenia ;):hahaha::love:

Błaha, ha, ha....Wypowiedziało się tyle osób, pochwaliło umiejętnościami też wiele, a że ja skromna istotka jestem to do tego grona wpychać się nie będę i swoje tajemne metody na zadowolenie,  tfu...na umycie klejnotów zostawię dla siebie :d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Serenity napisał:

@Maria Jolanta Nie ma czego żałować. Miałam też kilku mężczyzn Pdp i żadne to nie były erotyczne atrakcje, a zdecydowanie schorowani starcy, często mało estetyczni.

Jeden był porządnym człowiekiem, ale mycie go i tak było jedynie obowiązkie

@HeidiAtrakcją to wolałabym być w oczach kogoś młodszego o minimium 50 lat i nie robiącego w pieluchy,. I nie czuję się przez to pruderyjna.

Ci panowie nasi Pdp mają już swój czas wzlotów za sobą i naużywali sobie w życiu już pod dostatkiem.

Dla mnie to w każdym razie nie są w najmniejszym nawet stopniu obiektami erotycznymi. Jasne jest też że jako opiekunka nie powinnam się zachowywać sama nieprzyzwoicie i np obmacywać niby myjąc pacjenta.

Żaden z nich nie zachował się też  jakoś nieprzyzwoicie, a byłoby to zdecydowanie odrzucone.

Mieszanie pracy i  elementów seksualnej relacji jest dla mnie nie do przyjęcia.

 

A  mój obecny podopieczny to nadal przystojny mężczyzna chociaż też schorowany i też nie jest dla mnie obiektem erotycznym i nikt tu nie miesza pracy z elementami seksualnymi bo przecież jak myję mężczyznę to nie będę oczu zamykała ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Tylko na to czekałam ale tylko:kawa: biorę bo dzisiaj dziadek przywiózł ze swojej piekarni takie pyszne ciasto :płacz: on to chyba złośliwie robi :rozpacz::hahaha: ale przynajmniej wiem,że tutaj to ja już nic nie będę piekła bo nie chce tym pracownikom piekarni konkurencji robić na i ciężko byłoby z nimi w szranki stanąć ;)

Hi, hi, hi....nie wierzyłaś jak ciężko być damą do towarzystwa,  to teraz masz!!! :cool::d Dama rzadko piecze, a szybko dobiera :d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha....Wypowiedziało się tyle osób, pochwaliło umiejętnościami też wiele, a że ja skromna istotka jestem to do tego grona wpychać się nie będę i swoje tajemne metody na zadowolenie,  tfu...na umycie klejnotów zostawię dla siebie :d:p

Dobrze ,że mam teraz przerwę i w swoim pokoju siedzę :hahaha: a jak to miał być rewanż za protezę to jest 1 :1 :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jolantapl. napisał:

Jeżeli o wzwód Ci chodzi to może  prościej byłoby swojego męża zapytać bo chyba nie macie przed sobą żadnych tajemnic a @Łukasz żalił mi się ostatnio ,że przez to to nawet z domu nie może wychodzić :$:hahaha:

Nie ma problemu, nie musze pytać, ręcznie sprawdzam :) . Martwisz sie, że chciałam mieć tez opinie z innych źródeł ? nie masz o co . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

A  mój obecny podopieczny to nadal przystojny mężczyzna chociaż też schorowany i też nie jest dla mnie obiektem erotycznym i nikt tu nie miesza pracy z elementami seksualnymi bo przecież jak myję mężczyznę to nie będę oczu zamykała ;)

Słusznie, bo z zamkniętymi oczami mogłabyś krzywdę zrobić i np. nos podopiecznemu próbować naciągać :d:d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....nie wierzyłaś jak ciężko być damą do towarzystwa,  to teraz masz!!! :cool::d Dama rzadko piecze, a szybko dobiera :d:p

Nie wierzyłam ;) człowiek to takie stworzenie przewrotne jest,że nie uwierzy aż się nie przekona na własnej skórze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Nie ma problemu, nie musze pytać, ręcznie sprawdzam :) . Martwisz sie, że chciałam mieć tez opinie z innych źródeł ? nie masz o co . 

Przecież wszyscy faceci maja to samo ;) i wcale się nie martwię  sam @Łukasz napisał,że chętnie udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam do domu :) pada a nawet chwilami leje. Zrobiłam pare ładnych fotek. Byłam oczywiście w lesie. Trafiłam na ogrodzony areał  w ktorym zamieszkały jelenie i sarny . Deszcz mnie  pogonił :) . Teraz chyba zakopie sie po pierzynę i mam do wieczora spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...