Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, adamos1 napisał:

myslisz ,że uwędził by mu się nie zepsuła   ha ha ha

zamarynował już sobie -hahaha

mój mąż zaproponował mi zupke ksuksu ,ma w rezerwie-hahahaha ,co mnie czeka w tym domu,

marynaty i ksuksu-hahaha chyba nie opłaca się wracać!

ja czekam na podwyżkę i cały dzień dzisiaj czekałam i nic,liczą chyba i nie mogą się doliczyć ile mi dać, abym w koncu się odbiła od ziemi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bardzo chciałam się dodzwonić do agencji i o jedno zero za mało wybierałam i ciągle jakiś niemiec mnie wita ,co jest myślę sobie ,weszłam w dyskusję ,że chcę rozmawiać z panią taką ,facet szwergota i chce  miasto ,normalnie mówię ,numery pozmieniali ,a to ja szybko ,szybko i brak jednego zera i niemcy mi wyskakiwali, 

wiecie co? chcę już do domu,już się napracowałam i już zaczynam bardzo tęsknić,,,

no i poszło pół czekolady, mandarynka ,kiwi i jeszcze czeka :jabłko:,

chyba lepsze by było:piwo:

a mam tylko wodę, rewolucja będzie? jutro? po tym wszystkim?chyba pieluchomajtki pożyczę jakieś od babci-:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się pisać ,siedzą i czytają co my tutaj bazgrolimy dla zabicia czasu ,

adamos zaczęły się nowe seriale i nowe programy rozywkowe w TV  i wszyscy napewno wpatrzeni w ekran TV ,bo co innego jest do roboty ,nic tylko sie gapic albo czytać, tutaj  na forum w ostatnim czasie bardzo dużo ludzi się zarejestrowało i zobacz jaka cisza ,nikt nie ma nic do powiedzenia ,nawet pożartować i trochę się pośmiac i też nie,wszystko jest aż za poważne.

Dla mnie mogłoby nie być Tv bo wolę spędzać czas na rozrywce ze znajomymi,nie nawidzę jak gdzieś pójdę a tam wszyscy gapią się w Tv bo to jedyna ich rozywka i to jest smutne,nawet poromawiać co nie którzy nie potrafią.Co się z tymi ludzmi dzieje,takie czasy naszły ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się wydaje, że czas zabijamy a to czas zabija nas:( jak go marnujemy. Teraz idziemy leniwie ku wiośnie, trochę zmęczeni w ogóle, trochę pracą, trochę noszeniem ubrań zimowych, czapek i rękawiczek czy  niedostatkiem witamin i brakiem słońca. Zima, prawdopodobnie już nie wróci!!! Wiosna już za rogiem czeka na swoje wejście a my czekamy na wiosnę i od razu robi mi się cieplej na sercu, gdy pomyślę o słońcu wiosennym...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wesoło, bo jeden dzień mam bałwana a drugi dzien wiosnę i tak na przemian.

No dzisiaj mam dzień skypowy ,od rana pogawędki ,a praca co nieco, co mam do zrobienia to wszystko w biegu,ale może takim sposobem zleci mój ulubiony dzien,,,nienawidzę niedziel w DE"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie! babcia obiad jadła ,bo i smaczne jedzonko,,

dla mnie też nie ma znaczenia czy to piątek czy sobota czy niedziela -dzień jak każdy .

ale przyznam ,że lubię poniedziałek bo jak już się zacznie tydzień, to jakoś szybko leci dzień po dniu ,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...