Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Hm talent to Ty niewątpliwie masz gorzej z wyglądem ha ha

@jolantapl. nie dołuj mnie ;):(:cool: Toć ja już po upiększeniu jestem! :d Nawet po stosownym tuningu! :d To co?!!! Mam jeszcze blacharkę przerobić?!!! Błaha, ha, ha......:dA zresztą....nieważne co piękne, ważne co się komu podoba!!! ;) A tak z innej beczki, to ja najlepsze swoje fotki wstawiam, a Ty to się jeszcze nie przedstawiłaś!!!! Skandal!!!! Takie inkoguto, tfu....incognito jesteś? :d:d:d Wstydzisz się aparatu korygującego pokazać? ;)59ec7e0850f9c_abazaparatem.jpg.1564b204ef2e6f1412e233f790e36c4e.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl.a Ty to się jeszcze nie przedstawiłaś!!!! Skandal!!!! Takie inkoguto, tfu....incognito jesteś?  Wstydzisz się aparatu korygującego pokazać? "

@jolantapl. pewnie potrzebuje więcej czasu, aby pokazać się w pełnej krasie. 18-tkę dopiero co skończyła , to wstydliwa jeszcze jest (może jeszcze dziewica?). Kto wie? Podejrzałam ją. Na razie leży i myśli

 

żaba nudy.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@jolantapl.a Ty to się jeszcze nie przedstawiłaś!!!! Skandal!!!! Takie inkoguto, tfu....incognito jesteś?  Wstydzisz się aparatu korygującego pokazać? "

@jolantapl. pewnie potrzebuje więcej czasu, aby pokazać się w pełnej krasie. 1-tkę dopiero co skończyła , to wstydliwa jeszcze jest (może jeszcze dziewica?). Kto wie? Podejrzałam ją. Na razie leży i myśli

 

żaba nudy.jpg

Ktoś kiedyś powiedział, że myślenie ma przyszłość :d Ciekawe, co wymyśli nasza królewna? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ELALDIA wiele dojrzałych osób jest w naszym Opiekunkowie, wiele z nich już sporo doświadczeń przeszło. Każdy ma swoje racje. Każdego po trochu posłuchaj i dopasuj do swojej rzeczywistości. Ludzi, którzy otaczają Was i tylko krytykują wyeliminuj ze swojego środowiska. Kłódka na drzwi i wynocha !!! Wstęp mają tylko osoby,które deklarują rzeczywistą/fizyczną pomoc. Jest Was 3, to już siła ludzi i zbiór finansów !!! Wystarczy usiąść do stołu i rzetelnie zmierzyć się z siłami, propozycję rzucić . Jasne jest, że kochacie swojego Ojca i nic mu z waszej strony nie grozi !! 

@Maria Jolanta dobrze pisze. @Mirelka1965 też dobrze prawi. 

Ja mieszkałam z Rodzicami, miałam chorą leżącą matkę. Zatrudniłam pomoc. Musiałam pracować i nikomu nie tłumaczyłam dlaczego. To była moja matka, mój wybór, moje pieniądze . Brat mieszkający nieopodal wpadał raz na jakiś czas i zawsze mu zapachy nie pasowały. No cóż jego problem.  Choroba nie pyta 5-ci minutowców . Nie wniósł nic pozytywnego w sensie fizycznym dla matki( tylko ją denerwował), a także finansowym ( wiadomo, koszty są duże: prywatne wizyty lekarskie, lekarstwa, masaże,przewozy do szpitali, rehabilitantów etc. )

Chcę Tobie powiedzieć, że możliwe jest wynająć kogoś na próbę, odpoczniecie wszyscy choć np.tydzień, dwa i dalej....być może sami będziecie zaskoczeni rozwiązaniem. Moja Matka nie chciała nam się dać wsadzić w pampersa  a także nie pozwalała się umyć. Przyszła OBCA osoba i zrobiła rewolucję w mig. Okazało się, że przed nami nie chciała pokazać choroby, słabości, uzależnienia.Wszystko jest możliwe!!! Trzeba tylko spróbować !!! Do starego rozwiązania zawsze możecie powrócić.

Nie jest też wstydem, oddać Rodzica do jakiegoś hospicjum na czas jakiś. To są specjalne ośrodki stworzone do pomocy nie tylko chorym, a także rodzinie. Jeśli boisz się o reakcję Ojca; wystarczy go do tego wcześniej metodą małych kroków przygotować: rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa !!! On to zrozumie, na pewno też boli go fakt , że jest dla was  ciężarem. Mój Ojciec powiedział mi na ucho w szpitalu, że modli się o śmierć, bo jest dla nas ciężarem. Tu każdy ma apogeum emocji , tylko nie wszyscy mówią o tym głośno. I tak jest też z Tobą. Dobrze, że otworzyłaś się na problem. Czekamy tu na Twój krzyk. Nie tłum go w sobie, bo sama oszalejesz . 3mam za Ciebie kciuki. Tu za terapię nic nie płacisz :) . Powodzenia 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ktoś kiedyś powiedział, że myślenie ma przyszłość :d Ciekawe, co wymyśli nasza królewna? ;)

Tak To ja a czy Ty aby czasami nie przesadzasz i tych paparazzich musisz ciągle na mnie nasyłać nawet w czasie przerwy nie mam spokoju hm tylko czemu ja nie mam na sobie tych koronkowych różowych majteczek ? czyżbym do pływania zrzuciła i potem zapomniała ubrać ? muszę się ogarnąć och to ta praca tak na mnie działa wciąż o czymś zapominam ha ha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Tak To ja a czy Ty aby czasami nie przesadzasz i tych paparazzich musisz ciągle na mnie nasyłać nawet w czasie przerwy nie mam spokoju hm tylko czemu ja nie mam na sobie tych koronkowych różowych majteczek ? czyżbym do pływania zrzuciła i potem zapomniała ubrać ? muszę się ogarnąć och to ta praca tak na mnie działa wciąż o czymś zapominam ha ha

Zapuściłam w internet ogłoszenie płatne o zaginionych różowych, koronkowych majtkach w okolicach zbiorników wodnych i zgłosił się facet po nagrodę :d Jak powiedziałam, że kolor się nie zgadza, to usłyszałam, że od słońca i chloru kolor zmieniły, a koronki żona odpruła  ;) Ale to na pewno te @jolantapl., oddaję więc z pozdrowieniami od znalazcy i ode mnie :serce:59ec9bfd37d2b_wielkiegacie.jpg.91ef8e7fd7ce4a9414b9ae49111d4b04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Super od piosenki przez musztrę do majtek doszłyśmy :hahaha: chyba się zaraz wyloguje bo nie wiem jak ten tydzień się dla mnie skończy :love:

No co ty taka nie tego :love: Jak ma się tydzień skończyć?!!! Zaje....ście!!!! :tak: Od jutra to tylko parę dni i.......domek, bachory, harówka! :święty: Super!!! :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...