Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

musze sie wyzalic.... bo mnie szlag tyrafia.... poprosilam rodzine pdp, bo dzis pojechali do siebie do domu, a tam maja kompa i drukarke zeby mnie i mezowi wypisali list referencyjny... bo pewnie juz tu nie wroce, bo dzis juz bardzo zle z dziadkiem... nie wiadomo ile dni pozyje.. mowie babie: napisz mi z terminami, kiedy bylam, no i ze bylam jako 24 Stunden Betreuerin..... wiecie co mi powiedziala? ze ja nie moge miec swiadectwa jako 24 stunden, boooo... bo kuzwa ja jestem z mezem i 12 godz dla niego, 12 dla mnie... wiec mowie, ale jak jestemy ciagle razem z dziadkiem, razem go dzwigamy, myjemy, karnmimy, a ta durna, ze doba ma 24 i to trzeba podzielic.... tlumacze oszolomowi, ze ja mam certyfikat jak 24 Stunden opiekunka i ze to zawod taki.... no szlag trafia jak sie z kims takim gada.....aha i nie chce nam osobnych listow wystawic, tylko na jednym pismie ujac nas oboje, wiec tlumacze, ze jak bedziemy kiedys pracowac osobno to przyda nam sie osobny a nie wspolny.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Betty, na beton nie poradzisz, tylko sobie głowę rozbijesz....

Co racja to racja:( @Betty poproś córkę o dwa egzemplarze.  A jak zapyta po co to powiedz, że jak skleisz oba to wyjdzie ci 24 godziny dla 2 osób :cool: Gwarantuję że mina będzie bezcenna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Co racja to racja:( @Betty poproś córkę o dwa egzemplarze.  A jak zapyta po co to powiedz, że jak skleisz oba to wyjdzie ci 24 godziny dla 2 osób :cool: Gwarantuję że mina będzie bezcenna ;)

jestes boooooska!!!!! koniecznie musze tak zrobic! :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Hal lubię ryzyko;):serce:

Ryzykantka to ja jestem:płacz: ale cieszy mnie ,że inni idą też naprzeciw ryzykowi,,:hahaha: bo do odważnych świat należy,,,

Ostatnio ,może rok temu szukałam w internecie auta ,,jakie bym sobie kupiła ,,wymyśliłam sobie kolor złoty,,bo jeszcze w takim kolorze nie miałam auta,,ok! wyszukałam nie jedno fajne w tym kolorze ,,ale potem myśl ,,po co ? na co? jak będzie stalo w Pl a ja w De,,wolę nieraz jechac Busem itd, czy autem z kierowcą po nieznanych terenach,,więc dałam sobie spokój,,,co się okazuje ? ja teraz jezdzę złotym autem i od razu mi ta moja ochota na złote auto  przypomniała ,,,nawet takie pierdolety mi się sprawdzają,,,:hahaha:   @Mirelka1965 dzięki ,,mam fajny wieczór w domku na laptopie,,urlopuje sobie i jest fajnie,,ale jeszcze nie spać,,,sobota na spokojnie dzisiaj ,,żadnych hitów :hahaha::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ryzykantka to ja jestem:płacz: ale cieszy mnie ,że inni idą też naprzeciw ryzykowi,,:hahaha: bo do odważnych świat należy,,,

Ostatnio ,może rok temu szukałam w internecie auta ,,jakie bym sobie kupiła ,,wymyśliłam sobie kolor złoty,,bo jeszcze w takim kolorze nie miałam auta,,ok! wyszukałam nie jedno fajne w tym kolorze ,,ale potem myśl ,,po co ? na co? jak będzie stalo w Pl a ja w De,,wolę nieraz jechac Busem itd, czy autem z kierowcą po nieznanych terenach,,więc dałam sobie spokój,,,co się okazuje ? ja teraz jezdzę złotym autem i od razu mi ta moja ochota na złote auto  przypomniała ,,,nawet takie pierdolety mi się sprawdzają,,,:hahaha:   @Mirelka1965 dzięki ,,mam fajny wieczór w domku na laptopie,,urlopuje sobie i jest fajnie,,ale jeszcze nie spać,,,sobota na spokojnie dzisiaj ,,żadnych hitów :hahaha::love:

A ja nie lubię ryzyka i też dobrze na tym wychodzę, bo ile razy ryzykowałam z realiami przegrywałam. Dlatego też wolę realia, bez jakiegokolwiek ryzyka. No ale, każdy z nas ma prawo wyboru. A zatem, jeśli wyjdzie Ci to na dobre, to ryzykuj i życzę powodzenia, oraz Wszystkim Domownikom Opiekunkowa :serce: Spokojnej nocy... Dobranoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooooobry!!!  Wpraszałam się wczoraj na kawę, i co? Nikt jej nie przygotował!!!! Więc stawiam ja :kawa::kawa::kawa: Dla każdego coś miłego: bita śmietanka, posypka czekoladowa, kardamon itd, itp... Czujecie jak pachnie? Mmmm....... Na śniadanko jeszcze za wcześnie, ale może ten aromat Was obudzi? Wstajemy, wstajemy.....:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń dooooooobry!!!  Wpraszałam się wczoraj na kawę, i co? Nikt jej nie przygotował!!!! Więc stawiam ja :kawa::kawa::kawa: Dla każdego coś miłego: bita śmietanka, posypka czekoladowa, kardamon itd, itp... Czujecie jak pachnie? Mmmm....... Na śniadanko jeszcze za wcześnie, ale może ten aromat Was obudzi? Wstajemy, wstajemy.....:serce:

...Dziękuje bardzo Mirelko :serce: za smaczną kawusię :)

Również, pozdrawiam Ciebie i Wszystkich w Opiekunkowie :serce:

...Miłego i pogodnego niedzielnego dnia Wszystkim :) Życzę... 

7031a1ea06af57210651e6e300829d0f,51,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie  witam i pozdrawiam świątecznie:kawa::love: Odpoczywajcie, bierzcie dziś życie na luziku, wszak jest niedziela... A Betty ... nie widzę problemu...W referencji będzie wyszczególnione i Twoje i męża imię i nazwisko, a to jest najważniejsze. Logiczne, że nie zawsze będziecie razem pracować, będzie jednak czytelna referencja. Więc ciesz się jak najlepszą referencją:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam tak samo :( I też chcę  do domu :d No i za 12 dni będę :tak::wino:

Życzę Wam Drogie Dziewczęta :serce: właśnie takiej niedzieli i trzeba mieć nadzieję - że taka będzie, jak nie w aurze to chociaż w duszy i sercu :) Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce: Miłego dnia... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielkę,od rana szykowanko,na wyjazd w nieznane,nieznane bo mi nie znane,znalazłam się w Czechach,haha:hahaha: co za piękne krajobrazy po drodze,co za piękna pogoda,ale co pierwsze to w Czechach dla mnie po fajki, 8 sztang chciałam kupic a tu ?? Dopiero niespodzianka,nie mają akurat moich papierosów,ale szybko zaczęłam wyszukiwac ewentualnie inne ,tez dobre dla mnie,wiec dalam rade wybrac i sie zaczęło, mój Niemiec nawet nie dopuścił mnie do lady,a mowy nie ma abym ja płaciła,nawet jednego centa,bic się przecież z nim nie będę,:hahaha: do tego zakupu 2 butelki dobrego bialego wina,ok z pelnymi torbami do auta i dalej zwiedzic jedno miasto,a było to przesliczne turystyczne z przeróżnymi wodami miasteczko,nie pamiętam tej komicznej nazwy,ale pięknie ,,,zrobiłam za to pare fotek i oczywiscie selfi z moim artystą,no slicznie wychodzi na fotkach ze mną, oczywiscie otwarty jeden sklep z ciuchami a na wystawie moja ulubiona kreacja,z daleka wpadła mi w oko,ja oczywiscie pd razu ile to ojro kosztuje bo cena kosmiczna w koronach,ale okazuje sie ze to ponad 30 euro wiec ja bez zastanowienia do sklepu a tu słyszę za plecami ,,czasu nie  mamy na sklep,żadnego czasu,ale do mnie brak czasu nie dochodzi i juz byłam w sklepie,,malo tego jasniutki beż czy ciemnijeszy błękit,mój Niemiec potem jak się okazało ,to prosił mnie abym jeszcze raz przymierzyla i jeden i drugi kolor ,,haha a ja w szoku sama bylam,jaka ja zgrabniocha jestem,jak ta tunika czy sukienka dopasowana na mnie ślicznie leżała,zero brzucha,no super mam teraz figurkę,kupilam szmatke i zadowolona wyszłam ze sklepu,potem mogłam już Casyna zwiedzac i całą resztę,,zdrowa woda -a fujj co za obrzydlistwo ,jakbym jakaś wode z kanalizy ciągła:hahaha: a potem prulismy 200km /godz aby zdążyć na rozgrywki kreglarskie haha bo mój artysta sędziuje,,ale jazda autem była fajna,tak zapindalac uwielbiam. 

Teraz jestem w kręgielni,,są zawody

Aż tyle atrakcji się nie spodziewałam,,,to można nazwac super urlopem:love::serce:

Potem obiadek z kolacja i wrócimy wieczorkiem do domku,,,,buziaki kochani:love:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Witam w niedzielkę,od rana szykowanko,na wyjazd w nieznane,nieznane bo mi nie znane,znalazłam się w Czechach,haha:hahaha: co za piękne krajobrazy po drodze,co za piękna pogoda,ale co pierwsze to w Czechach dla mnie po fajki, 8 sztang chciałam kupic a tu ?? Dopiero niespodzianka,nie mają akurat moich papierosów,ale szybko zaczęłam wyszukiwac ewentualnie inne ,tez dobre dla mnie,wiec dalam rade wybrac i sie zaczęło, mój Niemiec nawet nie dopuścił mnie do lady,a mowy nie ma abym ja płaciła,nawet jednego centa,bic się przecież z nim nie będę,:hahaha: do tego zakupu 2 butelki dobrego bialego wina,ok z pelnymi torbami do auta i dalej zwiedzic jedno miasto,a było to przesliczne turystyczne z przeróżnymi wodami miasteczko,nie pamiętam tej komicznej nazwy,ale pięknie ,,,zrobiłam za to pare fotek i oczywiscie selfi z moim artystą,no slicznie wychodzi na fotkach ze mną, oczywiscie otwarty jeden sklep z ciuchami a na wystawie moja ulubiona kreacja,z daleka wpadła mi w oko,ja oczywiscie pd razu ile to ojro kosztuje bo cena kosmiczna w koronach,ale okazuje sie ze to ponad 30 euro wiec ja bez zastanowienia do sklepu a tu słyszę za plecami ,,czasu nie  mamy na sklep,żadnego czasu,ale do mnie brak czasu nie dochodzi i juz byłam w sklepie,,malo tego jasniutki beż czy ciemnijeszy błękit,mój Niemiec potem jak się okazało ,to prosił mnie abym jeszcze raz przymierzyla i jeden i drugi kolor ,,haha a ja w szoku sama bylam,jaka ja zgrabniocha jestem,jak ta tunika czy sukienka dopasowana na mnie ślicznie leżała,zero brzucha,no super mam teraz figurkę,kupilam szmatke i zadowolona wyszłam ze sklepu,potem mogłam już Casyna zwiedzac i całą resztę,,zdrowa woda -a fujj co za obrzydlistwo ,jakbym jakaś wode z kanalizy ciągła:hahaha: a potem prulismy 200km /godz aby zdążyć na rozgrywki kreglarskie haha bo mój artysta sędziuje,,ale jazda autem była fajna,tak zapindalac uwielbiam. 

Teraz jestem w kręgielni,,są zawody

Aż tyle atrakcji się nie spodziewałam,,,to można nazwac super urlopem:love::serce:

Potem obiadek z kolacja i wrócimy wieczorkiem do domku,,,,buziaki kochani:love:

 

To super Blondi :serce: Oby tak dalej, czego Ci życzę... :)

Oczywiście, że miłego wieczorku i spokojnej nocy też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Witam Was z de dopiero co wszystko ogarnęłam no i poklepać ze zmienniczkę trzeba było bo mi się fajna zmienniczka tym razem trafiła .Na kawę Was nie zaproszę bo już za póżno ale na piwko tak kto chce i może zapraszam.Pozdrawiam Wszystkich buziaki .

@jolantapl. witam cieplutko :serce: ciesze się ,że dotarłaś szczęsliwie :love:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. to udało się zainstalować internet? :love:

Jak widzisz tak nie mogę wstawiać ikonek więc nie wiem jak wyrazić ogromną radość z tego powodu ha ha

 

28 minut temu, erika napisał:

@jolantapl. witam cieplutko :serce: ciesze się ,że dotarłaś szczęsliwie :love:  

Dziękuję kochana nawet mnie wpuścili ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...