Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię sobie też parzona☺️

Jesli pojedziemy na te tańce to wam napisze czy było ok. Moja PDP ma demenz i jak idziemy na kawa to wszystkich obcych zaczepia i biega do stolikow opowiada o swoim udarze, dzieciach, o wszystkim, a jak ktoś za często do mnie się odzywa to dostaje nerwa i krzyczy. 

Nie wiem czy tam będą same pary.. Czy doczepi się do jakiegoś wyrozumiałego towarzystwa, czy się narazimy na zazdrosna żona.. Lekko raczej nie będzie, ale może spotka kogoś znajomego, może się uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słoneczka!!!:hahaha: Ja wczoraj zrobiłam wejscie smoka na dyskotekę,,,takie szaleństwo odstawiłam ,że parkiet był mój-hahahha no takich tańców się nie spodziewalam ,że Niemiec ze mna będzie tak szalał,,,cudownie,,dwa pomieszczenia były jedno dyskotekowe a drugie trochę na dyskotekowo ale i parowo,,,hahahha szał pał,,,jak ja kocham tańczyć,,wyskakałam sie za wszystkie czasy ,,:love: ludzi było trochę,,ale więcej było kobiet,,moje klimaty,,wszędzie barki z napojami i ful miejsca na zewnątrz aby sie ochlodzić,napić i napalić,,i nabrać sił i spowrotem na parkiet,,,hahaha jestem nie do przescignięcia ,,nie tak szybko mnie wykończyc w tancu,,ja wszystkich mogę wykończyć,,,,,tak szalałam wczoraj:serce: a rano 3 :kawa: z apetytem,,,full kalorii zgubiłam ,,muszę powiedzieć ,że dalej tryskam energią i pomysłami swoimi,,ze mna nie ma nudów-hahaha 

zaraz pojedziemy na zamek ,,wystawa kwiatowa ,,,czemu nie? i dobry obiadek tam zjesc? no bajka ,,,:hahaha: wiem jedno,,,cięzko mi bedzie się oderwać od tej bajki i wrócić do pracy:płacz: będę :rozpacz: chyba ,że będzie mnie mój rycerz ratowac dośc często,,,buziaki i spokojnej pracy życzę ,,,cudownej niedzieli ,,i w ogóle radosnego :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi a nie dawno pisałaś,że już nie pijesz :płacz::hahaha: a Twój rycerz będzie Cię ratował dopóki kasa się nie skończy :płacz::hahaha: Wracaj wreszcie do pr:)acy :serce:

Barki barkami ale ja tylko wodę piłam:płacz: taka jestem stanowcza,:hahaha:,,,mój rycerz ma kasy ,,,o to się nie martwię a ja zresztą nie mam dużych wymagań-hahahha jestem skromniutka ,,,bardzo skromniutka ,,mój rycerz ma głowę na karku ,,przecież to redaktor,,,hahahha buziaki a Ty Jocia gdzie jesteś jeszcze w domu czy może już w De,,może gdzieś blisko mnie-hahhaa odwiedzę ,,teraz wiem ,że wszędzie bym pojechała gdzie tylko powiem ,że chcę,,tak tutaj mam,,,no dalej kśiężniczką jestem,,ten zamek mój dobrze mnie wyszkolił na wyższe sfery:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi jeszcze w domu ale mam zamiar zamówić busa zeby Wszystkich poodwiedzać kto chetny się ze mną spotkać wiec jeszcze masz okazję wpisać się na listę:płacz::hahaha: bo muszę trasę ustalić :hahaha: W sobotę jadę:)

O!!!! to jeszcze mam full czasu,,caly tydzień,,zobaczę gdzie będe w sobotę:hahaha: bo może pod Szwajcarią,,,:love: pojadę do pracy,,pojadę też,,bo mam swoje jeszcze luksusy do zrealizowania,,,napewno auto sobie kupię też,,narazie może nie! bo i po co,,,ale mam taki zamiar kupić coś fajnego sobie,,teraz ma nawet kto mi wyszukać dobry egzemplarz -hahahha och te marzenia,,,:święty: ale bez nich ani rusz,,nigdzie ,,musi się coś w główce dziać,,aby nie było za smutno,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ale ja muszę wcześniej wiedzieć bo musiałabym wcześniej wyjechać żeby Wszystkich odwiedzić na razie @Betty wpisała się na listę i @Maria Jolanta też jest gdzieś po trasie bo tylko 50 km ode mnie a ja gdzieś pisałam gdzie jadę chyba w rozmowach przy kawie ale mogę Ci na priv podać dokładną nazwę z kodem jest to gdzieś nie daleczko Szwajcarii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi ale ja muszę wcześniej wiedzieć bo musiałabym wcześniej wyjechać żeby Wszystkich odwiedzić na razie @Betty wpisała się na listę i @Maria Jolanta też jest gdzieś po trasie bo tylko 50 km ode mnie a ja gdzieś pisałam gdzie jadę chyba w rozmowach przy kawie ale mogę Ci na priv podać dokładną nazwę z kodem jest to gdzieś nie daleczko Szwajcarii :)

to napisz mi!! czemu nie,,może ja będe po trasie,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Witam słoneczka!!!:hahaha: Ja wczoraj zrobiłam wejscie smoka na dyskotekę,,,takie szaleństwo odstawiłam ,że parkiet był mój-hahahha no takich tańców się nie spodziewalam ,że Niemiec ze mna będzie tak szalał,,,cudownie,,dwa pomieszczenia były jedno dyskotekowe a drugie trochę na dyskotekowo ale i parowo,,,hahahha szał pał,,,jak ja kocham tańczyć,,wyskakałam sie za wszystkie czasy ,,:love: ludzi było trochę,,ale więcej było kobiet,,moje klimaty,,wszędzie barki z napojami i ful miejsca na zewnątrz aby sie ochlodzić,napić i napalić,,i nabrać sił i spowrotem na parkiet,,,hahaha jestem nie do przescignięcia ,,nie tak szybko mnie wykończyc w tancu,,ja wszystkich mogę wykończyć,,,,,tak szalałam wczoraj:serce: a rano 3 :kawa: z apetytem,,,full kalorii zgubiłam ,,muszę powiedzieć ,że dalej tryskam energią i pomysłami swoimi,,ze mna nie ma nudów-hahaha 

zaraz pojedziemy na zamek ,,wystawa kwiatowa ,,,czemu nie? i dobry obiadek tam zjesc? no bajka ,,,:hahaha: wiem jedno,,,cięzko mi bedzie się oderwać od tej bajki i wrócić do pracy:płacz: będę :rozpacz: chyba ,że będzie mnie mój rycerz ratowac dośc często,,,buziaki i spokojnej pracy życzę ,,,cudownej niedzieli ,,i w ogóle radosnego :serce:

uwielbiam Twój zapał do czerpania z życia jak najwięcej :) Tak trzymaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi ale ja muszę wcześniej wiedzieć bo musiałabym wcześniej wyjechać żeby Wszystkich odwiedzić na razie @Betty wpisała się na listę i @Maria Jolanta też jest gdzieś po trasie bo tylko 50 km ode mnie a ja gdzieś pisałam gdzie jadę chyba w rozmowach przy kawie ale mogę Ci na priv podać dokładną nazwę z kodem jest to gdzieś nie daleczko Szwajcarii :)

a ja dzis mialam baaardzo milą, przemilą pobudke, zadzwonila nasza kolezanka z forum @jolantapl. i juz ustalalysmy jak i gdzie sie bedziemy mogly spotkac... juz prawie mi pachniala wspolna kawka... kurcze jak sie ciesze, zyc sie baaaardziej chce! wiecie, dzieki temu forum, jak kogos slysze pierwszy raz telefonicznie to sie czuje czasami duuuzo lepiej niz z rodzinka, znamy sie, lubimy i kontakt jest zawsze swietny. Bardzo dziekuje, ze sie odezwalas  @jolantapl. i do milego spotkania gdzies na kawce, oj pogadamy, posmiejemy sie, wypijemy po lyczku zdrowko Was wszytskich, moze nawet fotke pstrykniemy i na forum wrzucimy! :) milej niedzieli dla wszytskich... ja dzis gotowaniowego szalu dostalam, a jak przychodzi natchnienie to trzeba je wykorzystac... jutro przyjezdza rodzinka dziadka, przyjada w porze obiadu i pare dni beda, ja mam juz 2 obiady przygotowane dla nich, bo ona jak ona, ale on wymiecie wszytsko wylizujac polmiski, uwielbiam gotowac, jak komus az tak smakuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, emma napisał:

uwielbiam Twój zapał do czerpania z życia jak najwięcej :) Tak trzymaj ;) 

Dzięki  @emma :serce: Tobie też życzę takiego zapału,,aby mi tylko starczyło sił,,mimo problemów jakie oprócz tego wszystkiego krążą wokół mnie, ale staram się te problemy omijac i nie zamartwiać się,,,poprostu nie myślę o nich,,i łatwe to jest i trudne,,ale czy po mnie widać ,że mam jakies coś tam? Nie ,,!!! nie!!! nie lubię dłubac dziur w całym i dlatego,,,:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...