Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi zostało kilka dni:) nawet nie tydzień.. trochę zmęczona jestem ale chyba nie

wypalona, bo jadę znów się egzaminować hi hi

ale się cieszę na wolne:))

Blondi ja już nic nie mówię hi hi.. (sama bym chyba tak nie chciała, jakoś mi przeszło by błyszczeć)ale Ty żyjesz tym.. no szczęściara, powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnej nocki kochani.... ja sie podlamuje tutejsza pogoda... ciagle leje... wczoraj pare godzin nie padalo to pranie zrobilam i wywiesilam na tarasie, bo suszonego w zmywarce nie lubie ze wzgledu na zapach... a dzis znowu leje.... to jest Schwarzwald? kurcze, to powinien  byc Regenland :) juz depresji sie nabawiam od tego deszczu... siedze w domu, bo nie ma jak wyjsc tak leje.... w wiedniu w rok tyle nie padalo co tu w ciagu tygodnia... az sie marudera robie.... spijcie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :):kawa::kawa::kawa: dla Was zaparzyłam :) to nic ,że za oknem pada i zimno i trzeba wyciągnąć cieplejsze ubrania miłej ,spokojnej ,pogodnej niedzieli Wszystkim życzę.

Dzięki wielkie. Pyszna ta :kawa: Czyżbym wyczuwała nutkę kardamonu? No i ta bita śmietana! :całus: Dzień dobry!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna kawa nie pachnie tak jak ta parzona po turecku. :)

Lubię sobie czasem taką zrobić i nie tylko wypić ale i powąchać. :hahaha:

@Betty też tak mam, a właściwie miałam bo już mi przeszło. Nie dam się ani pogodzie ani nikomu innemu. Włącz sobie fajną muzykę i potańcz, albo zrób sobie dzień piękności, czy co tam sama lubisz. Możesz do tego użyć męża. :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witam Was Wszystkich Kochani :serce: Dziękuje Joleńko za kawusię, znakomita :)

Miłego i słonecznego oraz radosnego dnia Wszystkim Domownikom Opiekunkowa :serce: Życzę...

...Pora na śniadanko ~ Zapraszam i smacznego również Waszystkim życzę... :) 

j9naUU3vt0JhhtgYeX (1).jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniadanko, kawka tu serwują ☺️dzięki ja bardzo chętnie ☺️. Wiecie co.. Moja PDP znów wymyśliła, że pojedziemy do lokalu na tańce. 

Jakos nie mam ochoty robić z siebie wariatki i z nią tańczyć.. 

Sama nie da rady utrzymać równowagi, faceta nie ma, a tak bardzo chce tam iść.. Już jakiś czas trenuje w pokoju podpierajac  się o ścianę albo krzeslo, czy powinnam się tak poświęcać?  ☺️nie wiem jak to będzie. 

Chyba ja zawioze ale, co z tego wyjdzie. Spokojnego dnia wszystkim.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hal napisał:

...Witam Was Wszystkich Kochani :serce: Dziękuje Joleńko za kawusię, znakomita :)

Miłego i słonecznego oraz radosnego dnia Wszystkim Domownikom Opiekunkowa :serce: Życzę...

...Pora na śniadanko ~ Zapraszam i smacznego również Waszystkim życzę... :) 

j9naUU3vt0JhhtgYeX (1).jpg

pieknie,sniadanko na miare polskich stolow tez tak lubie a syn pojego dziadzia raz po takim wystawnym powiedzial ze to luxus....marmelade,,,,marmelade i jeszcze raz marmelade :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, jolantapl. napisał:

:płacz::hahaha: co oni mają z tą marmoladą na śniadanie:hahaha:

A mają fioła :d To taki pretensjonaly styl bogatego życia :rozpacz: Ja tak serwuję codziennie: bułeczki na ciepło, Konfitüre dazu und Honig. Masakra :love: Ale dzięki tej pretensjonalności zeszłam poniżej 1200 kalorii i schudłam :d Tak więc ta masakra ma swoje plusy dodatnie (parafrazując znaną osobę) a ja nie muszę jeździć na rowerze  :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...