Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ledwo zyję . Przejechałam rowerem ok 30 km. Boli mnie wszystko a jedna część ciala najbardziej . Mam nadzieję , że od tego sie nie umiera. Jutro rano jadę znów ( jak dam radę ) . Słyszałam , że sport to zdrowie :) ale tego nie potwierdzam . Wszysko rozumiem , ale żeby osobiście dołożyc sobie ? tego nie rozumiem.:spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam wszystkich przy pięknej, słonecznej sobocie :d.

Kawka wypita :kawa:, kąpiel pdp odbyta,  śniadanko zjedzone, naleśniki jeszcze nie usmażone.

A teraz będę się rozkoszować słonkiem za oknem, pranie w suszarce chociaż nie zmoknie.

I tylko mnie dziwi co też ja jadam, że tak wierszem od rana gadam :love:

Miłego dnia Kochani :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, pięknej soboty :) Mi się nic nie chcę, ale wiadomo robi się co trzeba. Przytylam tu, bo mało jeździłam na rowerze oraz prawie nie ćwiczyłam, tylko gimnastyka na kręgosłup. 

Zazdroszczę osobie, ktora pisała na forum, że 30 km przejechała rowerem. Mnie taka pogoda zniechęca do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam rowerka ale czekam na jeden dzień pogody to sobie zrobię spacerek do miasta, niecałe 5 kilometrów w jedną stronę to powinnam obrócić w czasie pauzy. Ciągnie mnie też do lasu, gdzieś daleko widzę las, też mam w planie pieszą wycieczkę. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daję rady:( Od poniedziałku będzie tu też Putzfrau:hahaha: Syn zobaczył dziś mnie z odkurzaczem i doszedł do wniosku,że ja jestem od opieki,a nie od sprzątania.Pierwszy raz z takim przypadkiem się spotkałem..Hmm, może odejdzie jeszcze spacer z wózkiem po mieście:całus:któraś z koleżanek pisała,że lubi spacerki z rolsztulkiem:płacz:zapraszam:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Nie daję rady:( Od poniedziałku będzie tu też Putzfrau:hahaha: Syn zobaczył dziś mnie z odkurzaczem i doszedł do wniosku,że ja jestem od opieki,a nie od sprzątania.Pierwszy raz z takim przypadkiem się spotkałem..Hmm, może odejdzie jeszcze spacer z wózkiem po mieście:całus:któraś z koleżanek pisała,że lubi spacerki z rolsztulkiem:płacz:zapraszam:hahaha:

Ja bym była chętna ale do sprzatania mozesz mnie polecić :płacz::hahaha: bo ze spacerów z wózkami to ja już wyrosłam :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilkę tutaj!!! Wczoraj zrobiłam rowerem 16 km,,,i powiem,,zero bólu ,,nogi normalne jak zawsze i tyłek tez nic nie odczuł,,poijechaliśmy do miejscowości obok a tam deser lodowy :lody:spacer po miasteczku i spowrotem do domku,,przesuper spędzony aktywnie czas,:hahaha: jednak schody robią swoje ,,tutaj też mam schody i mi pasuje bieganina po nich a potem rower i zero zakwasów,,super,,,super,,dzisiaj bowling a zaraz tańce -hahahha wreszcie potupajka będzie ,,pasuje mi to bardzo,,lubie tak spędzać czas,,:love::serce: a i obiadek w restauracji,,nie będziemy tracić czasu na gotowanie w domu,,,wszystko tak spokojnie i na wesoło,,wiem,że żyję,,:hahaha: poprostu odpoczywam,,,Wszystkim życzę takiego urlopowania,,Niemiec okazał się cudownym człowiekiem,,kochanym,dbający o wszystko,,już nic nawet nie mówię co mi by bylo potrzebne bo od razu bym się w sklepie znalazła:hahaha: chcial kupić rowery elektryczne:o no jak zobaczylam cenę to od razu mu ten pomysł wybiłam z głowy ,,a on do mnie ,że to drobnostka dla niego,,ręce mi opadły,,my nie jesteśmy jakieś staruchy aby na elektrykach jezdzić już-hahahha  to tyle z Blondi urlopu,,, @jolantapl. nigdzie się nie zagubiłam:płacz: tylko nawet nie piję ,,bo jestem o 20 lat młodsza:hahaha: miłe jest jak ktoś powie ,że jestem młodziutka-hahahah niech tak zostanie  a Niemiec jak rośnie przy mnie slysząc takie komplementy-hahahaha,,,jeszcze zabawniejsze ,że poznane dziewczyny chcą ciuchy ode mnie jak będe wyrzucac-hahahha bo wszystko się u mnie im podoba,,,,dobre,,!!! żartowały chyba:hahaha: także tance mnie czekają i cudownie spędzona sobota,,,:love: Wszystkim życze szczęscia i spełnienie marzeń ,,cudownych marzeń bo moje się właśnie spełniają,,,pa buziaki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...