Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Blondi napisał:

Ja Was przeniosę trochę w inny świat,,,pogoda u mnie zimna i pada i nawet 7 stopni mamy,,ale nie starszne jest to dla nas ,,bo szybko mamy super pomysły ,,więc jak zimno to mój Niemiec zabierze mnie do palmiarni,,,no ten zapach w Palmiarni mnie zauroczył , te banany i ta paryka mnie rozłozyła tam prawie i z podniecenia i z radości,,,dostaliśmy sluchaweczki i małe odbiorniki,,co napotykaliśmy  numerek a było od 1 do 17  ,to można było odsłuchac wszystkiego o danej roślinie czy drzewie owocowym czy przyprawowym,,,pięknie,,za oknami leje ,ale stamtąd pojechaliśmy do fabryki porcelany,,piękne porcelanowe figurki za 1000 euro,,albo więcej ,,albo ciutkę mniej,,szok,,bo to nie moje klimaty figurki,,pomyślałam sobie ,,nie jeden nigdzie nie pojedzie ale figurkę sobie taką postawi w domu i będzie się na nią patrzyć,,ja już nie potrzebuję takich pierdoletów,,:hahaha: ale kosciół jaki zobaczyłam dzisiaj to już mnie rozłożyl na całego,,,wyglądał jak sala widowiskowa ,,super miejsce na disco,,dookoła okna ornamentowe i piękne kolorowe ,,,kosciół w półkuli,,,ławeczki miękkie dookoła ,,siedzenia mięciutkie czerwone ,,dookoła ,,a w środku i w dole stół super i tak ksiądz odprawia,,nowoczesny i piękny kosciół,,zatkało mnie jak to zobaczyłam,,super sala na super wykłady,,nie ma obrazów ani figurek ,,ale ten kształt i ta calośc i te piękne dookoła okna robi niesamowite wrażenie,,drzwi ogromne i cala sciana we szkle,,nie ma co wracać do domu więc pojechałiśmy na wiejskie jedzenie ,,na tereny DDR ,,,a tam zupa kartoflanka z kiełbasą,,normalna zupa smakowała jak nasza grochówka ,,pyszna zupa i ta kiełbasa smaczna,, miałam dzisiaj full atrakcji ,,a mój Niemiec ciągle mi opowiada o wszystkim, on wszystko wie ,,co i gdzie ,,musze przyznać ,że redaktor to powinien dużo wiedziec i i tak jest,,wszystko się zgadza ,,mało tego ,,trzeba jechac na jeden  dzień na tropikalną Wyspę  koło Berlina ,,tam się wygrzac i jeden dzień powczasować w wodzie i na zjezdzalniach --hahahha ten pomysl do zrealizowania w między czasie,,hahahha  to tylko mały okruch z mojego urlopu,,:hahaha::serce:

czytam i troche zazdroszcze... Mam nadzieje ze trafie na takiego pdp "Niemca redaktora" ktory bedzie mnie zabieral do palmiarni. A mam jechac w przyszlym tygodniu na sztele pod stutgart, Powodzenia zycze i cieplejszej aury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blondi napisał:

Witam z pięknego urlopu:hahaha::serce::love:

Zaraz jadę zwiedzać fabrykę porcelany oraz zaliczyc Palmiarnie,,pada więc pogoda dobra na przebywanie w srodku,powiem ciuchutko,,jestem księżniczką"dalej ,,szczęśliwą opiekunkę,która przed sobą ma otwarty raj,aby to trwało i trwało i życzę każdemu aby był taki szczęśliwy jak ja,,,jestem tu rzadko ale niebawem nadgonie wszystko,, full buziaków sla Was wszystkich:love::serce:

Dzien dobry - cyt. krótszy wpis :)  jesteś gdzieś chyba w moich okolicach . A taką zupę gotowałam wczoraj na obiad, dodałam jeszcze po plastrze szynki. W nocy padał deszczyk , teraz niebo czyste i nie wieje wiatrzysko . Już piątek i zacznie się po południu laba .Dobrego spokojnego dnia .:kawa::kawa::kawa::drink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, emma napisał:

Dzień dobry Wszystkim, udanego piątku. Mi zostało na zlecenie jeszcze 10 dni ;)

Witaj Emmo :serce: Dziękuje z Wzajemnością :) A więc, pomyślności i szczęśliwej podróży do domu oraz, miłych i spokojnych wszystkich dni ~ które pozostały, oby jak najszybciej się zleciały :) Miłego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tych co wstali i już oczka otworzyli,,,:kawa: już dawno wypita ale od razu :kawa::kawa: bo taka pyszna,,:hahaha: A co to ja będe dzisiaj robic? niespodzianka-hahahha narazie wszystko związane z pracą mnie omija,,,jest spokojnie i fajnie,,mam czas dla siebie,,pogoda jest jaka jest ,,wystarczy się ubrać i jest dobrze,,no taką tutaj mam przepyszną konserwę z prywatnej produkcji,że najeśc się nie mogę,,takiego przsmaka dawno nie jadłam,,ale pilnuję się aby w kiecki swoje sie zmieścić,,buziaki i spokoju życzę Wszystkim:serce::love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Witam Tych co wstali i już oczka otworzyli,,,:kawa: już dawno wypita ale od razu :kawa::kawa: bo taka pyszna,,:hahaha: A co to ja będe dzisiaj robic? niespodzianka-hahahha narazie wszystko związane z pracą mnie omija,,,jest spokojnie i fajnie,,mam czas dla siebie,,pogoda jest jaka jest ,,wystarczy się ubrać i jest dobrze,,no taką tutaj mam przepyszną konserwę z prywatnej produkcji,że najeśc się nie mogę,,takiego przsmaka dawno nie jadłam,,ale pilnuję się aby w kiecki swoje sie zmieścić,,buziaki i spokoju życzę Wszystkim:serce::love::hahaha:

Dziękuje za kawusię i miłe życzenia, które z serca Odwzajemniam :serce:

Życząc Ci smacznego śniadanka i pieknego dnia... :) Serdeczności Blondi :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jak tylko można uciekać od bidolenia,,szukać oczywiście pomocy tutaj u nas i szybko podnosić głowę i się nie poddawać,,stawać się silniejszym i wytrwalszym,,,każdy z nas  wdepnie w nie jedno gówno,,ale z każdego gównianego miejsca idzie się wykaraskać,,,przecież z każdej trudnej sytuacji idzie wypłynąc na wierzch,,,a więc może na pocieszenie :jabłko: albo :ciacho:,,,trochę fajnej muzyki ,,moj ulubiony głos i kochany utwór ---od koleżanki z forum agi-dzięki:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...