Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Hal napisał:

Witaj Aguś :serce: To fakt, że czas szybko mija i może dobrze, że tak jest. Dobrze jest mieć taką odskocznię od codziennej rutyny, a przy okazji można pozwiedzać piękne miejsca i odetchnąć świeżym powietrzem. Mnie także zabierali co niedziela na zwiedzanie Marburga i bardzo się z tego cieszę, bo gdyby nie to, nigdy bym nie zobaczyła tak wspaniałych miejsc, a warto :) Jeśli chodzi o pogodę, to u mnie na Pomorzu znów mocno wieje i leje i oby nie powturzyła się historia z armagedonem, który narobił wiele zniszczeń :( No cóż nadchodzi jesień i zima, a to najgorsze pory roku do przeżycia, przynajmniej dla mnie jako alergiczki, ale jak każdy ten czas trzeba będzie po raz kolejny przetrwać :) Również miewam nie miłe sny, ale pamietaj ~ "Sen mara-Bóg wiara" Zapomnisz i to szybko... Miłego i pogodnego dnia Aguś :serce:

Witaj szczęściaro :d  , w domu to nawet brzydka pogoda jest fajna :) . Dla mnie  jesien , szczególnie początek tej pory roku , jest wręcz depresyjny. Przyzwyczaję się i poleci . Aby do wiosny , powtarzam sobie jak mantrę . Pozdrawiam serdecznie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość aga napisał:

Jedziesz w piekne okolice. Powodzenia :serce:

Mówią,że to raczej biedniejszy rejon te wioseczki koło Stuttgartu.Ale pozytywnie nastraja mnie nazwa miejscowosci w tłumaczeniu na polski nazywa się pola różane.A Ty nos do góry jesień też jest piękna a cytat z piosenki na polepszenie humoru;Jesień wszystko odmienia niesie smutek i żal lecz zawdzięczam jesieni to ,że kiedys był maj :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z pięknego urlopu:hahaha::serce::love:

Zaraz jadę zwiedzać fabrykę porcelany oraz zaliczyc Palmiarnie,,pada więc pogoda dobra na przebywanie w srodku,powiem ciuchutko,,jestem księżniczką"dalej ,,szczęśliwą opiekunkę,która przed sobą ma otwarty raj,aby to trwało i trwało i życzę każdemu aby był taki szczęśliwy jak ja,,,jestem tu rzadko ale niebawem nadgonie wszystko,, full buziaków sla Was wszystkich:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość aga napisał:

Witaj szczęściaro :d  , w domu to nawet brzydka pogoda jest fajna :) . Dla mnie  jesien , szczególnie początek tej pory roku , jest wręcz depresyjny. Przyzwyczaję się i poleci . Aby do wiosny , powtarzam sobie jak mantrę . Pozdrawiam serdecznie . 

Witaj :) Wolałabym by było słoneczko (wiem, że to marzenie) no ale jest jak jest i też musi być dobrze (gdyby nie alergia, byłoby super) no ale innego wyjścia nie ma, jak tylko przetrwać (z lekami) tak jak do tej pory. W sumie, nie jest aż tak źle i oby tak było dalej :) Tak właśnie jak mówisz "Aby do wiosny" I też, tak jak mówisz "Przyzwyczajenie się" to najlepsze wyjśce na niepogodę i wszystkie przeciwności losu, który musimy każdego dnia pokonywać i zwyciężać. A więc, życzę Tobie i sobie oraz nam tu Wszystkim Domownikom Opiekunkowa :serce: Pogody ducha i serca i tej w naturze, oraz spokojnego i miłego dnia ~ ponadto i przede wszystkim zdróweczka... :) Moc serdeczności Aguś :serce:

radość.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Mówią,że to raczej biedniejszy rejon te wioseczki koło Stuttgartu.Ale pozytywnie nastraja mnie nazwa miejscowosci w tłumaczeniu na polski nazywa się pola różane.A Ty nos do góry jesień też jest piękna a cytat z piosenki na polepszenie humoru;Jesień wszystko odmienia niesie smutek i żal lecz zawdzięczam jesieni to ,że kiedys był maj :serce:

Czy to Rosenfeld ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was przeniosę trochę w inny świat,,,pogoda u mnie zimna i pada i nawet 7 stopni mamy,,ale nie starszne jest to dla nas ,,bo szybko mamy super pomysły ,,więc jak zimno to mój Niemiec zabierze mnie do palmiarni,,,no ten zapach w Palmiarni mnie zauroczył , te banany i ta paryka mnie rozłozyła tam prawie i z podniecenia i z radości,,,dostaliśmy sluchaweczki i małe odbiorniki,,co napotykaliśmy  numerek a było od 1 do 17  ,to można było odsłuchac wszystkiego o danej roślinie czy drzewie owocowym czy przyprawowym,,,pięknie,,za oknami leje ,ale stamtąd pojechaliśmy do fabryki porcelany,,piękne porcelanowe figurki za 1000 euro,,albo więcej ,,albo ciutkę mniej,,szok,,bo to nie moje klimaty figurki,,pomyślałam sobie ,,nie jeden nigdzie nie pojedzie ale figurkę sobie taką postawi w domu i będzie się na nią patrzyć,,ja już nie potrzebuję takich pierdoletów,,:hahaha: ale kosciół jaki zobaczyłam dzisiaj to już mnie rozłożyl na całego,,,wyglądał jak sala widowiskowa ,,super miejsce na disco,,dookoła okna ornamentowe i piękne kolorowe ,,,kosciół w półkuli,,,ławeczki miękkie dookoła ,,siedzenia mięciutkie czerwone ,,dookoła ,,a w środku i w dole stół super i tak ksiądz odprawia,,nowoczesny i piękny kosciół,,zatkało mnie jak to zobaczyłam,,super sala na super wykłady,,nie ma obrazów ani figurek ,,ale ten kształt i ta calośc i te piękne dookoła okna robi niesamowite wrażenie,,drzwi ogromne i cala sciana we szkle,,nie ma co wracać do domu więc pojechałiśmy na wiejskie jedzenie ,,na tereny DDR ,,,a tam zupa kartoflanka z kiełbasą,,normalna zupa smakowała jak nasza grochówka ,,pyszna zupa i ta kiełbasa smaczna,, miałam dzisiaj full atrakcji ,,a mój Niemiec ciągle mi opowiada o wszystkim, on wszystko wie ,,co i gdzie ,,musze przyznać ,że redaktor to powinien dużo wiedziec i i tak jest,,wszystko się zgadza ,,mało tego ,,trzeba jechac na jeden  dzień na tropikalną Wyspę  koło Berlina ,,tam się wygrzac i jeden dzień powczasować w wodzie i na zjezdzalniach --hahahha ten pomysl do zrealizowania w między czasie,,hahahha  to tylko mały okruch z mojego urlopu,,:hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. trochę zarzucało moją torbą,ale przechodzilam koło tej drożyzny z wielkim uważaniem i poważaniem,no tylko tego brakowało abym jakąs tancerkę ruszyła,jej spódnica za to tak dopracowana,że mucha nie siada,jakiś zestaw bym wybrała,ale koniec z kupowaniem bo muszę wybic wszystko to co mam,a mam tego dziadostwa aż za dużo,,,

Dobranoc opiekunkowo:spioch::love::serce:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...