Skocz do zawartości
Blondi

[...] Rozmowa przy kawie

Rekomendowane posty

1 minutę temu, Betty napisał:

oj tak.... nawet przez agenture mozna na mine trafic, oj i prywatnie i przez agenture.... trzymaj sie cieplutko... kurcze, u mnie w tym Schwarzwaldzie leje prawie od tyg non stop... w Austrii w Wiedniu w rok tyle nie napadalo co tu przez tydzien...

Ja też tam jadę:hahaha: jakby co to mi pomożecie z mężem:płacz::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, jolantapl. napisał:

jedziesz w te okolice? kurcze! przyjedz dzien wczesniej, my czekamy na dziadka, mial wyjsc dzis, pojawil sie plyn w plucach, dostal antybiotyk i pobedzie jeszcze tydz w szpitalu,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, jolantapl. napisał:

Byłam dzisiaj u lekarza z moim sercem jest wszystko w porzadku hurrra ale za to z głową to nie wiem bo jak lekarz zapytał czy biorę jakieś lekarstwa i jak się nazywają to nazwę jednego pamiętałam a drugiego już niestety nie ha ha

oj tam, musisz sie nauczyc mowic jak nasi pdp: no takie, male zielone tableteczki, no wie pan... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Betty napisał:

jedziesz w te okolice? kurcze! przyjedz dzien wczesniej, my czekamy na dziadka, mial wyjsc dzis, pojawil sie plyn w plucach, dostal antybiotyk i pobedzie jeszcze tydz w szpitalu,,,

Ja to nie dziadek :hahaha: napiszę Ci kod pocztowy gdzie będę to może blisko Was tylko na kawę wspólną męża nie zabieraj :hahaha: bo ja zła kobieta jestem :hahaha::serce:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, jolantapl. napisał:

jakbys miala jakies problemy, to wpadaj jak w dym, mamy takie wieeeelkie loze i wezniemy Cie w srodek i zagrzejemy jak bedzie trzeba! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja to nie dziadek :hahaha: napiszę Ci kod pocztowy gdzie będę to może blisko Was tylko na kawę wspólną męża nie zabieraj :hahaha: bo ja zła kobieta jestem :hahaha::serce:

pisz na priv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tam, musisz sie nauczyc mowic jak nasi pdp: no takie, male zielone tableteczki, no wie pan... :)

Moje taki białe i okrągłe są:płacz::hahaha: ale jak już wracałam do domu to mi się nazwa przypomniała:hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakbys miala jakies problemy, to wpadaj jak w dym, mamy takie wieeeelkie loze i wezniemy Cie w srodek i zagrzejemy jak bedzie trzeba! :)

Nie o taką pomoc mi chodziło:hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, jolantapl. napisał:

Moje taki białe i okrągłe są:płacz::hahaha: ale jak już wracałam do domu to mi się nazwa przypomniała:hahaha:

to sie nie stresuj, bo jak Ci sie czasem przypomina to i tamto to to nie jest Alzheimer, tylko taki Alzheimer leicht! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie o taką pomoc mi chodziło:hahaha:

bo co? moze byc fajnie :) zartuje przeciez... dobrze, ze Bogdan nie wie jakie ja pierdoly wypisuje tez w jego imieniu :) 

kiedys w Tulln bedac na spotkaniu z kolezanka wyskoczylam z haslem, czy nie umowila by sie z moim mezem, bo jemu sie nudzi i nikogo nie za... jej mina byla bezcenna, ale sie zgodzila... spotkali sie na piwku, a ona do mnie pozniej: wiesz, nie myslalam, ze twoj mąż taki sympatyczny i gadula, a on zyskal kolezanke do rozmow :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kawę Was zapraszam @Betty :drink:pod to spotkanie;) Tylko ,że ja dopiero 24 tam będę to już dziadek będzie w domu no ale jak Ty będziesz zajęta to mąż może być:płacz::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
44 minut temu, jolantapl. napisał:

Na kawę Was zapraszam @Betty :drink:pod to spotkanie;) Tylko ,że ja dopiero 24 tam będę to już dziadek będzie w domu no ale jak Ty będziesz zajęta to mąż może być:płacz::hahaha:

o Ty skubana :)

aha, 24-tego... oki, my mamy byc tutaj do 8 pazdziernika... skoro nas jest dwoje to jedno w ramach wolnego pociagiem podjedzie do Ciebie.... 30 km to nie tak daleko... lodziki i kawusia, mniam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:kawa::kawa::kawa::ciacho: dla Was i dla moich pdp. ..aha, i :zielone_jabłko: dla jolantapl., bo słodkiego nie jada :). Już pędzę do dziadków z kawką

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, chlopaki! Mam dwa pytanka.1,Moze ktos jest blisko mnie w okolicach Happurga tj.k/Norymbergia.2.Jak to wyglada kiedy musimy jezdzic z podopiecznymi jako ich kierowcy.Czy nie musimy miec jakiegos oswiadczenia od rodziny w razie ''W''?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Katii napisał:

Dziewczyny, chlopaki! Mam dwa pytanka.1,Moze ktos jest blisko mnie w okolicach Happurga tj.k/Norymbergia.2.Jak to wyglada kiedy musimy jezdzic z podopiecznymi jako ich kierowcy.Czy nie musimy miec jakiegos oswiadczenia od rodziny w razie ''W''?

tez jezdze ale mam tylko swoje prawko i dokumenty od auta dow rej z data przegladu i ubezpieczenie auta oraz oczywiscie w razie "w"  druk A1---- przyznaje ze jeszcze tutaj nie widzialam policjanta.....czy oni wogole pracuja w drogowce???:d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja jeszcze nie wyjechałam a już znalazłam bratnią duszę a nawet dwie duszyczki w pobliżu @Betty und Bogdan pozdrawiam Was :całus:@Łukasz[email protected] i cała reszta na pewno znajdziecie kogoś kto blisko pracuje powodzenia:serce:

ha :) ja juz sie napalilam na spotkanie :) Bogdan juz siedzi i szuka polaczenia zebysmy dojechali do Ciebie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Dobranoc Kochani :serce: Spokojnych snów Wam Wszystkim w Opiekunkowie :serce: Życzę... :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga

Dzien dobry - czwarteczek dzisiaj i zaraz weekend. Nie wiem gdzie mnie  " powloką " tym razem .  Mam juz dość wycieczek . zwiedzana i ogladania . Ale uparli się , że musze mieć przerywnik. Chyba udam , że mnie ząb boli. Dobrego spokojnego dnia zyczę . Na pogodę nie ma co już liczyć , dobrze , że chociaż przestało wiać.:tak:

Miałam dzisiaj sen , no  niezbyt miły . Postaram sie czymś zająć , zapomnę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Dzień dobry ~ Wszystkim Domownikom Opiekunkowa :serce:

Miłego i spokojnego oraz pogodnego dnia życzę... :) 

...Zapraszam na poranną kawusię :kawa:

:ciacho: Ciasteczko dla tych co lubią...

...Smacznego... :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Gość aga napisał:

Dzien dobry - czwarteczek dzisiaj i zaraz weekend. Nie wiem gdzie mnie  " powloką " tym razem .  Mam juz dość wycieczek . zwiedzana i ogladania . Ale uparli się , że musze mieć przerywnik. Chyba udam , że mnie ząb boli. Dobrego spokojnego dnia zyczę . Na pogodę nie ma co już liczyć , dobrze , że chociaż przestało wiać.:tak:

Miałam dzisiaj sen , no  niezbyt miły . Postaram sie czymś zająć , zapomnę.

Witaj Aguś :serce: To fakt, że czas szybko mija i może dobrze, że tak jest. Dobrze jest mieć taką odskocznię od codziennej rutyny, a przy okazji można pozwiedzać piękne miejsca i odetchnąć świeżym powietrzem. Mnie także zabierali co niedziela na zwiedzanie Marburga i bardzo się z tego cieszę, bo gdyby nie to, nigdy bym nie zobaczyła tak wspaniałych miejsc, a warto :) Jeśli chodzi o pogodę, to u mnie na Pomorzu znów mocno wieje i leje i oby nie powturzyła się historia z armagedonem, który narobił wiele zniszczeń :( No cóż nadchodzi jesień i zima, a to najgorsze pory roku do przeżycia, przynajmniej dla mnie jako alergiczki, ale jak każdy ten czas trzeba będzie po raz kolejny przetrwać :) Również miewam nie miłe sny, ale pamietaj ~ "Sen mara-Bóg wiara" Zapomnisz i to szybko... Miłego i pogodnego dnia Aguś :serce:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry .Miłego dnia Wszystkim życzę :) u mnie pogoda nawet ,nawet trochę wieje ale i słoneczko świeci i nawet najgorsze koszmary nie potrafią zepsuć mi humoru;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .Miłego dnia Wszystkim życzę :) u mnie pogoda nawet ,nawet trochę wieje ale i słoneczko świeci i nawet najgorsze koszmary nie potrafią zepsuć mi humoru;)

Witaj Joluś :serce: A zatem, miłego i pogodnego dnia Tobie :serce: Życzę :)

W takim razie zapraszam Cię na poranną kawusię :kawa: Smacznego...

Dziękuje, za poranną dawkę humoru :) Przyda się...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się