Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Betty napisał:

oj tak.... nawet przez agenture mozna na mine trafic, oj i prywatnie i przez agenture.... trzymaj sie cieplutko... kurcze, u mnie w tym Schwarzwaldzie leje prawie od tyg non stop... w Austrii w Wiedniu w rok tyle nie napadalo co tu przez tydzien...

Ja też tam jadę:hahaha: jakby co to mi pomożecie z mężem:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Ja też tam jadę:hahaha: jakby co to mi pomożecie z mężem:płacz::hahaha:

jedziesz w te okolice? kurcze! przyjedz dzien wczesniej, my czekamy na dziadka, mial wyjsc dzis, pojawil sie plyn w plucach, dostal antybiotyk i pobedzie jeszcze tydz w szpitalu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jolantapl. napisał:

Byłam dzisiaj u lekarza z moim sercem jest wszystko w porzadku hurrra ale za to z głową to nie wiem bo jak lekarz zapytał czy biorę jakieś lekarstwa i jak się nazywają to nazwę jednego pamiętałam a drugiego już niestety nie ha ha

oj tam, musisz sie nauczyc mowic jak nasi pdp: no takie, male zielone tableteczki, no wie pan... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Betty napisał:

jedziesz w te okolice? kurcze! przyjedz dzien wczesniej, my czekamy na dziadka, mial wyjsc dzis, pojawil sie plyn w plucach, dostal antybiotyk i pobedzie jeszcze tydz w szpitalu,,,

Ja to nie dziadek :hahaha: napiszę Ci kod pocztowy gdzie będę to może blisko Was tylko na kawę wspólną męża nie zabieraj :hahaha: bo ja zła kobieta jestem :hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie o taką pomoc mi chodziło:hahaha:

bo co? moze byc fajnie :) zartuje przeciez... dobrze, ze Bogdan nie wie jakie ja pierdoly wypisuje tez w jego imieniu :) 

kiedys w Tulln bedac na spotkaniu z kolezanka wyskoczylam z haslem, czy nie umowila by sie z moim mezem, bo jemu sie nudzi i nikogo nie za... jej mina byla bezcenna, ale sie zgodzila... spotkali sie na piwku, a ona do mnie pozniej: wiesz, nie myslalam, ze twoj mąż taki sympatyczny i gadula, a on zyskal kolezanke do rozmow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, jolantapl. napisał:

Na kawę Was zapraszam @Betty :drink:pod to spotkanie;) Tylko ,że ja dopiero 24 tam będę to już dziadek będzie w domu no ale jak Ty będziesz zajęta to mąż może być:płacz::hahaha:

o Ty skubana :)

 aha, 24-tego... oki, my mamy byc tutaj do 8 pazdziernika... skoro nas jest dwoje to jedno w ramach wolnego pociagiem podjedzie do Ciebie.... 30 km to nie tak daleko... lodziki i kawusia, mniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Katii napisał:

Dziewczyny, chlopaki! Mam dwa pytanka.1,Moze ktos jest blisko mnie w okolicach Happurga tj.k/Norymbergia.2.Jak to wyglada kiedy musimy jezdzic z podopiecznymi jako ich kierowcy.Czy nie musimy miec jakiegos oswiadczenia od rodziny w razie ''W''?

tez jezdze ale mam tylko swoje prawko i dokumenty od auta dow rej z data przegladu i ubezpieczenie auta oraz oczywiscie w razie "w"  druk A1---- przyznaje ze jeszcze tutaj nie widzialam policjanta.....czy oni wogole pracuja w drogowce???:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja jeszcze nie wyjechałam a już znalazłam bratnią duszę a nawet dwie duszyczki w pobliżu @Betty und Bogdan pozdrawiam Was :całus:@Łukasz.@Katii i cała reszta na pewno znajdziecie kogoś kto blisko pracuje powodzenia:serce:

ha :) ja juz sie napalilam na spotkanie :) Bogdan juz siedzi i szuka polaczenia zebysmy dojechali do Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry - czwarteczek dzisiaj i zaraz weekend. Nie wiem gdzie mnie  " powloką " tym razem .  Mam juz dość wycieczek . zwiedzana i ogladania . Ale uparli się , że musze mieć przerywnik. Chyba udam , że mnie ząb boli. Dobrego spokojnego dnia zyczę . Na pogodę nie ma co już liczyć , dobrze , że chociaż przestało wiać.:tak:

Miałam dzisiaj sen , no  niezbyt miły . Postaram sie czymś zająć , zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość aga napisał:

Dzien dobry - czwarteczek dzisiaj i zaraz weekend. Nie wiem gdzie mnie  " powloką " tym razem .  Mam juz dość wycieczek . zwiedzana i ogladania . Ale uparli się , że musze mieć przerywnik. Chyba udam , że mnie ząb boli. Dobrego spokojnego dnia zyczę . Na pogodę nie ma co już liczyć , dobrze , że chociaż przestało wiać.:tak:

Miałam dzisiaj sen , no  niezbyt miły . Postaram sie czymś zająć , zapomnę.

Witaj Aguś :serce: To fakt, że czas szybko mija i może dobrze, że tak jest. Dobrze jest mieć taką odskocznię od codziennej rutyny, a przy okazji można pozwiedzać piękne miejsca i odetchnąć świeżym powietrzem. Mnie także zabierali co niedziela na zwiedzanie Marburga i bardzo się z tego cieszę, bo gdyby nie to, nigdy bym nie zobaczyła tak wspaniałych miejsc, a warto :) Jeśli chodzi o pogodę, to u mnie na Pomorzu znów mocno wieje i leje i oby nie powturzyła się historia z armagedonem, który narobił wiele zniszczeń :( No cóż nadchodzi jesień i zima, a to najgorsze pory roku do przeżycia, przynajmniej dla mnie jako alergiczki, ale jak każdy ten czas trzeba będzie po raz kolejny przetrwać :) Również miewam nie miłe sny, ale pamietaj ~ "Sen mara-Bóg wiara" Zapomnisz i to szybko... Miłego i pogodnego dnia Aguś :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .Miłego dnia Wszystkim życzę :) u mnie pogoda nawet ,nawet trochę wieje ale i słoneczko świeci i nawet najgorsze koszmary nie potrafią zepsuć mi humoru;)

Witaj Joluś :serce: A zatem, miłego i pogodnego dnia Tobie :serce: Życzę :)

W takim razie zapraszam Cię na poranną kawusię :kawa: Smacznego...

Dziękuje, za poranną dawkę humoru :) Przyda się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...