Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliłam watki .  Dzien dobry - jeszcze raz.  U nas pada deszczyk  równiutko i intensywnie . Wczoraj zrobiłam skok na Aldi -  kupołam tulipany , szafirki i narcyze . W następny poniedziałek dokupię jeszcze kilkadziesiąt szt . Zapłaciłam po 0,90 centow za paczkę , w ktorej jest 15 cebul. Ciągle dosadzam i dosadzam a często bywa , że nie widzę jak kwitną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Hal jak ja lubię orchidee .

Miło mi i bardzo się cieszę, że uradowałam Twoje Serce :serce: Tymi pięknymi kwiateczkami, które i ja też bardzo lubię :) A zatem, szczęśliwego i pogodnego oraz radosnego dnia Ci Joleńko :serce: Życzę... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czasu, kurczaczek mało....

A ja będę miała do Ciebie teraz jakieś 50 kilosów ale nie mam autka. :rozpacz:

Ale super coś wykombinujemy dla chcącego nic trudnego jak będę już miała kod miejscowości to Ci podam :serce: bo to nie jest w mieście tylko gdzieś na przedmiesciach.Kurczę tylko ja w chińczyka nie lubię grać :płacz::hahaha: Cieszę się,ze przeziębienie Ci przeszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziękuję na wzajem .@Hal a Ty kiedy jedziesz do pracy? i gdzie pracujesz w de? Jak w okolicach Stutgartu to na kawę możemy się umówić za niedługo ha ha .Pozdrawiam

Bardzo proszę Joleńko :serce: Ja dopiero pod koniec listopada, o ile Babcia do tego czasu dotrwa. Ponieważ, moja zmienniczka chciała być 3-miesiące by więcej zarobić, a więc siedzę do tego czasu w domu. Pracuję w Marburgu i nie wiem, jak to się ma z odległoscią aby się z Tobą spotkać :) Nie ukrywam, że było by mi bardzo miło się z Tobą widzieć w realu, ale jak co to zawsze możemy się spotkać w Polsce i myślę, że też byłoby miło :) Mieszkam na Pomorzu, a Ty w jakim rejonie Polski mieszkasz? Bo może się okazać, że całkiem niedaleko siebie mieszkamy :) Jak co, to daj znać na priv. Serdeczności Joluś :serce:

Dla Ciebie :) Na miły i pełen pomyślności dzień... 

don011.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry wszystkim:love: I ja jeszcze też dorzucę po :ciacho: do kawy. Na 9 śniadanko.

Miłego dnia

Witaj Łukaszku :) Bardzo dziękuje, akurat słodkości do kawusi uwielbiam :)

Również, życzę Ci pomyślnego i pogodnego oraz miłego dziś dnia... :)

No i też zaraszam Ciebie :) oraz pozostałych Domowników Opiekunkowa  :serce:

Na śniadanko na łonie Natury ~ Smacznego ~ Kochani :serce:

10469404_294095750763651_5072956957011046850_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry wszystkim:love: I ja jeszcze też dorzucę po :ciacho: do kawy. Na 9 śniadanko.

Miłego dnia

Ciastko do porannej kawy u mnie odpada ale owoce bardzo chętnie jogurt naturalny plus borówka amerykańska z mojego ogrodu to jest to;) Miłego dnia kolego do soboty już blisko:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

uuuuu @Hal ja do Ciebie mam bardzo bardzo daleko niestety :( przynajmniej w Polsce a w listopadzie to już mnie tam nie będzie gdzie jadę teraz ;)

No cóż Joluś :serce: Mówi się trudno ale też w życiu bywa, że góra z górą się nie zejdzie lecz człowiek z człowiekiem, zawsze ma tę szansę by się spotkać :) A zatem, jakby co to do zobaczenia :) chociaży tutaj, w naszym wspólnym Domu w Opiekunkowie :serce: Serdeczności ~ Serdeńka :serce: Pięknej słonecznej pogody ~ takiej jak jest u mnie :) Wam Wszystkim :serce: Życzę... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Katii napisał:

Betii ,jest to stella po dluzszej pauzie,poprzednimi nie ma co sie chwalic. W jednej bylam za bialego murzyna a w pozostalych tak jak wiele z nas , wsadzona na minę.Nie zalamuje sie ide do przodu.

oj tak.... nawet przez agenture mozna na mine trafic, oj i prywatnie i przez agenture.... trzymaj sie cieplutko... kurcze, u mnie w tym Schwarzwaldzie leje prawie od tyg non stop... w Austrii w Wiedniu w rok tyle nie napadalo co tu przez tydzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...