Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A @Łukasz pewnie jeszcze  w drodze ?

Mam czasem wrażenie że ja tylko wiecznie w pracy siedzę a inni albo się urlopują albo wracają do domciu czy dopiero zaczynają pracę....

 

ha ha to tylko wrażenie przecież jeszcze nie dawno popijałaś przez słomkę drinki na tarasie na tym odludziu ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Katii napisał:

Witam bardzo serdecznie wszystkich w pierwszy dzien mojej pracy ,miłego dnia:kawa:

Witaj Katii :) A więc wszystkiego dobrego na szteli oraz miłego każdego dnia, włącznie z dzisiejszym... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Hal napisał:

Witaj Katii :) A więc wszystkiego dobrego na szteli oraz miłego każdego dnia, włącznie z dzisiejszym... :) 

@Katii ale to pierwszy dzin na jakiejs nowej Stelli, czy moze taka nowicjuszka w temacie opieki jestes, ze pierwsza stelle zaczynasz? kurcze, jak ja zaczynalam pierwsze swoje Stelle 5 lat temu to nie mialam wtedy pojecia, ze jest takie forum, oj duuuuzo latwiej by mi bylo z takim wsparciem, duuuzo latwiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

@Katii ale to pierwszy dzin na jakiejs nowej Stelli, czy moze taka nowicjuszka w temacie opieki jestes, ze pierwsza stelle zaczynasz? kurcze, jak ja zaczynalam pierwsze swoje Stelle 5 lat temu to nie mialam wtedy pojecia, ze jest takie forum, oj duuuuzo latwiej by mi bylo z takim wsparciem, duuuzo latwiej....

Kiedy ja zaczęłam mój pierwszy raz, też o bardzo wielu rzeczach i prawach Opiekunki nie wiedziałam. Po prostu, pojechałam spontanicznie i to w ciemno na minę, z którą musiałam się całkowicie sama uporać, bo z nikąd żadnej pomocy nie było i dałam radę :) Teraz, jestem w znacznie innej sytuacji i oby tak było jak najdłużej. A doświadczenie i przekonanie mi mówi: że co mnie nie zabije, to mnie wzmocni i to jest prawda. Do tego, cieszę się bardzo :) że trafiłam tu, do Opiekunkowa :serce: Gdzie jest bardzo miłe Grono wspaniałych Opiekunek i Opiekunów :serce: Służących pomocą, kiedy pomocy potrzeba...

Bardzo serdecznie Was Wszystkich Kochani :serce: Pozdrawiam... :) 

Natomiast, wszystkich Nowicjuszy w Opiekunkowie :serce: Witam i również pozdrawiam, życząc pomyślności...

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam milutko:love: Dziś szybciutko dojechałem,żadnych wiosek,pierwszy przystanek Hagen,potem Wuppertal,a 4 osoby do końca,do Kolonii.Mam godzinę pauzy,zmienniczka wraca o 22. Hmm,co powiedzieć,haha. Ale fatalnie...albo, jesoo,zaj...cie haha. Nie ściemniam,będzie fajnie, kasa ok,100 eguro na tydzień, lekka sztela,pauzy 2 godz.dziennie,sobota od 10 do 18. Teraz mogę ogłosić...szukam bratniej duszy w Wuppertalu na soboty:płacz::hahaha: Dobrze ludkowie, jutrp się odezwę.:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

Witam milutko:love: Dziś szybciutko dojechałem,żadnych wiosek,pierwszy przystanek Hagen,potem Wuppertal,a 4 osoby do końca,do Kolonii.Mam godzinę pauzy,zmienniczka wraca o 22. Hmm,co powiedzieć,haha. Ale fatalnie...albo, jesoo,zaj...cie haha. Nie ściemniam,będzie fajnie, kasa ok,100 eguro na tydzień, lekka sztela,pauzy 2 godz.dziennie,sobota od 10 do 18. Teraz mogę ogłosić...szukam bratniej duszy w Wuppertalu na soboty:płacz::hahaha: Dobrze ludkowie, jutrp się odezwę.:love:

Zajrzałam , pada deszcz i tylko 13 st.C . brrrrr O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blondi napisał:

Witam i wpadłam tutaj na sekunde bo zaraz mam Busa-hurra :serce::hahaha::love: kocham podróże ,,hahha  Pozdrawiam Wszystkich i przesyłam gorące:serce: buziaki:love: i full :hahaha: zadowolenia i zero stresu:serce: pa do jutra,,jak będe miała chwilkę:święty:

Miałaś mnie zabrać ze sobą?ha ha.Powodzenie buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Katii napisał:

Betii ,jest to stella po dluzszej pauzie,poprzednimi nie ma co sie chwalic. W jednej bylam za bialego murzyna a w pozostalych tak jak wiele z nas , wsadzona na minę.Nie zalamuje sie ide do przodu.

Kochana ja też tak miałam ale z każdym wyjazdem jest co raz lepiej .Powodzenie Ci życzę na tej steli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Witam i wpadłam tutaj na sekunde bo zaraz mam Busa-hurra :serce::hahaha::love: kocham podróże ,,hahha  Pozdrawiam Wszystkich i przesyłam gorące:serce: buziaki:love: i full :hahaha: zadowolenia i zero stresu:serce: pa do jutra,,jak będe miała chwilkę:święty:

Blondi :serce: Dziękuje, za pozdrowienia i również Cię pozdrawiam, życząc szerokiej drogi i miłej podruży... :) 

21557771_1364820920283436_810797721541683218_n (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Katii napisał:

Betii ,jest to stella po dluzszej pauzie,poprzednimi nie ma co sie chwalic. W jednej bylam za bialego murzyna a w pozostalych tak jak wiele z nas , wsadzona na minę.Nie zalamuje sie ide do przodu.

Katii :serce: Tak trzymaj, dasz radę :) 

Też byłam na minie, a gdy wszystko ogarnęłam było ok :) Dobranoc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.09.2017 at 20:47, Maria Jolanta napisał:

@elle8888 Dzwoń do firmy i powiedz że potrzebujesz krótkie zlecenie, oczywiście jeśli chcesz wrócić w to samo miejsce. Często firmy mają jakieś krótkie zastępstwa. A jak nie to wypowiadaj umowę, ale najpierw zobacz jakie masz warunki wypowiedzenia i co pisze o zakazie konkurencji bo może się okazać że nie musisz wypowiadać umowy.

Nie kazda agencja niestety ma krotkie zlecenia,,,

Ja tez wolalabym krotko popracowac, kilka dni w domu i znow wyjazd,

Niestety firmy mowia, ,,zobaczymy,, a potem nic z tego nie wynika.

Albo jest praca, a po zjezdzie kwitnie sie w domu przez miesiac>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :kawa::kawa::kawa: dla Was zaparzyłam.Miłego spokojnego dnia Wszystkim życzę.:):serce:

Witaj Joleńko :serce: Bardzo dziękuje, za poranną kawusie i miłe życzenia :) Które z serca Odwzajemniam :serce: Moc serdeczności dla Ciebie Joluś :serce: I dla Wszystkich :) Wspaniałych i miłych Domowników Opiekunkowa :serce: Miłego dnia Kochani... :) 

03.05.2015 - 1.png

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...