Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak ,myslałem,że padnie to pytanie,ale  moja droga do tej pracy trzeba ludzi dojrzałych uczuciowo ,może nie emocjonalnie ,ale....     wiem o wiek kobiety się nie pyta .ale to stare powiedzenie...ha ha Marzenko   ,,,bez nerwów prześpij się i bedzie ok.

 

20 minut temu, Marzena napisał:

Malenka to juz ich problemsik hahahahahaha mnie to lotto.....kurde...ktora z nas czy ktory z nas nie chieliby miec spokojnej stelli zeby wszystko gralo....mam na mysli warunki bytowe...rozumie sie choroby PDP....ale prosze....tu przegiecie na calej pale.....ech.....

a to tak dla ucha.....bo mi lazi....

 

 

dobry  cklip!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamos1 napisał:

tak ,myslałem,że padnie to pytanie,ale  moja droga do tej pracy trzeba ludzi dojrzałych uczuciowo ,może nie emocjonalnie ,ale....     wiem o wiek kobiety się nie pyta .ale to stare powiedzenie...ha ha Marzenko   ,,,bez nerwów prześpij się i bedzie ok.

 

dobry  cklip!

e tam.....Adas jest ok....za duzo dzis mialam bylam nie przyjemna dla Ciebie sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi teraz ktoś powiedział ,masz 5 min, i masz być gotowa i idziemy na disco -to ja pierwsza się pisze na taką imprezę i łącznie z pryśnicem i makijażem i 5 min, i moge wychodzić,,,ktoś jeszcze tutaj jest taki szybki? nie ma zmęczenia ani spania ,ale jest super muza ,,,kupa tańca i full ruchu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Jak by mi teraz ktoś powiedział ,masz 5 min, i masz być gotowa i idziemy na disco -to ja pierwsza się pisze na taką imprezę i łącznie z pryśnicem i makijażem i 5 min, i moge wychodzić,,,ktoś jeszcze tutaj jest taki szybki? nie ma zmęczenia ani spania ,ale jest super muza ,,,kupa tańca i full ruchu,,,

mowisz i masz.....ja Malenka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adamos1 napisał:

tak ,myslałem,że padnie to pytanie,ale  moja droga do tej pracy trzeba ludzi dojrzałych uczuciowo ,może nie emocjonalnie ,ale....     wiem o wiek kobiety się nie pyta .ale to stare powiedzenie...ha ha Marzenko   ,,,bez nerwów prześpij się i bedzie ok.

 

dobry  cklip!

aż sobie posłuchałem drugi raz....haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marzena napisał:

Adas dobry......nie ma to tamto....

 

 

Blondysia....czekaj juz lece:d

walanki ubierz bo śnieg ,,,

jeszcze barchanki

3 minuty temu, adamos1 napisał:

jedną??????

 

muzy potem posłuchasz , ubieraj swojego casanove i dołącz do nas na disco-hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty miałaś ciężki dzień , ja mialam jakiś smutny i bardzo mi się dłużył dzisiejszy dzien i wieczór chodz mamy wesoły i na luzie,czy tutaj na forum tylko my potrafimy pisać głupoty ,nikt do nas nie dołączy? nie potrafią żartować:(

3 minuty temu, Marzena napisał:

no co hahasz......ja mowie powaznie........czekaj bo zgubilam....pasek....ten wiesz hahaha:święty:

spódnicy tylko nie zapomnij!!!!hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ty miałaś ciężki dzień , ja mialam jakiś smutny i bardzo mi się dłużył dzisiejszy dzien i wieczór chodz mamy wesoły i na luzie,czy tutaj na forum tylko my potrafimy pisać głupoty ,nikt do nas nie dołączy? nie potrafią żartować:(

wiesz ...powiem szczerze ze sie obawialam zeby mnie Moderzy do pozadku nie nawolali...hahahaha bo jakos dzis mam luzacki wieczor choc zmartwien w cholere.....Malenka....nie smuc sie....usmiechnij sie do mnie,do nas,,,,jutro przyjdzie slonko (takie jak ja,i znowu bedzie pieprzyc glupoty hahahaha):love:

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ty miałaś ciężki dzień , ja mialam jakiś smutny i bardzo mi się dłużył dzisiejszy dzien i wieczór chodz mamy wesoły i na luzie,czy tutaj na forum tylko my potrafimy pisać głupoty ,nikt do nas nie dołączy? nie potrafią żartować:(

spódnicy tylko nie zapomnij!!!!hahahha

cholera dobrze zes przypomniala.....bo juz chcialam wylezc...hihihih:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marzena napisał:

cholera czekaj bo gume zlapalo zelastwo.......ludzie...pomocy....ja chce do Blondaskaaaaaaa...lecimy bioderkami poruszac......czy tu ktos jest co by mi pomogl????? chyba se zeitmaschine wybuduje ....noooo:hahaha:

hahahhahahahahah ale się uśmiałam-jesteś niemożliwa:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...