Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Blondi piszesz tak wciągaająco, że powinnaś drukować to w prasie w odcinkach jako reklamy agencji w Polsce to pół Polski by wyjechało.

 A u mnie ...nuuuudy.

@Betty może i dobrze, że jeden Dziadek do przypilnowania ? Ale to też i musi być ciężki zawodnik, że aż pary opiekunów do niego potrzeba ! Ale myślę, że Wy oboje dacie radę.

     A jak ten Pdp żył dotychczas ? mnie już nawet ostatnio trochę demencji brakuje...i nowych doświadczeń w tym zakresie.

wiesz @Serenity byl 2 razy po 2 miedisce jakis opiekun z Polski. pozniej jakies opiekunki z Bulgarii... teraz ma byc 2 osoby. przeraza mnie tylko to, ze my mamy miec osobne mieszkanie na tym samym pietrze ale osobne... jak mozna pilnowac kogos z drugiego mieszkania? zwlaszcza ze on nocy nie przesypia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity masz rację,,powinnam gdzieś chyba puknąc gdzieś w czasopismo,,ale mi się nie chce ,,brak czasu,,opisuję jak mam  i jak ja to widzę,,mam wszystko jak w bajce ,,wystarczą  mi czytelnicy tutaj,,ale ale ale ,,teraz mogę trafic,,,, ,,i nie będe krakac bo znowu wykraczę,,,,będzie dobrze ,,w nie jednym zamkniętym miejscu wytrzymałam to teraz zasłużone spacery spadły mi jak z nieba i jeszcze ten Niemiec ,,aby mi smutno nie było samej na tych spacerkach:hahaha: 

A wiecie co lubię najbardziej ? paradować,!!!!, paradowanko ,uwielbiam jak wzrok wszystkich facetów leci na mnie -hahahha a co!!! ale kobiety mnie też mierzą i obserwują,,,hahhaha dlatego tutaj muszę być perfekt ubrana i wyszykowana,,a niech myślą ,że jestem tutaj gosciem:hahaha: a nie opiekunką:hahaha: mam z nimi ubaw też,,,:love: Blondi tutaj rozrabia równo,,,ale grzecznie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity nawet mnie nie strasz kochana!!! :) slyszalam od agentuty, ze Rodzinka pdp jest bardzo pomocna i serdeczna, wiec licze na mozliwosc wyspania  sie i rozpoczecie pracy jutro rano i nie bladym switem.... no i nie wiem czy tam jest, ale musi byc baby fone, bo inaczej funkcjonoeac na 2 mieszkania sie nie da...

ja dalej w trasie... na 2 w nocy powinnam byc.... teraz Widze jak ten Wieden blisko a te Niemcy daleeeeko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy od :kawa::kawa::kawa:  ,,,przez ten wolny dzień to jakos mi sie z niedzielą miesza ,,chodz tutaj to już w ogóle różnicy nie ma co do dnia,,,życie codziennie się toczy i codziennie full ludzi,,,ale :kawa: pycha,,spragniony jakiś człowiek po nocy :płacz: :hahaha: do roboty opiekunkowo,,,druga połowa sierpnia leci już,,jak szalony czas leci,,gdzie mu sie spieszy,,,,,:love::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Blondi ha ha wyleciałam dzisiaj z łóżka jak strzała ha więc nawet nie pamiętam,która noga była pierwszy ha ha rzadko kiedy budzi mnie dręczący dzwięk budzika a dzisiaj właśnie tak się stało ha ha

 

 

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha chciałoby się powiedzieć ja też chce mieć taką figurkę jak ta laska i koniecznie taki kolczyć a że mam aspiracje to będę od dzisiaj ćwiczyć nie tylko obzerać się lodami i ciastem ha ha

No to do roboty,,ja trochę zrzuciłam z 5 dkg ,,więc teraz mogę jeśc,,:hahaha:a jak co to gacie wyszczuplające ,,wtedy nawet 1 dkg nie będzie widać tłuszczu,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...