Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

dobranocka opiekunowie:love:  zmienniczka dotarła,teraz bierze prysznic. No, poza jak typowa opiekunka...165/60 i ma latek 38....aha, blondyneczka z Poznania, więc porządek będzie...jak na Wielkopolanki przystało:hahaha: Spokojnej nocy i miłych kolorowych , odjazdowych haha, senków:love::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie dlugo na forum, jak to czesto w domu bywa, czasu nie bylo na nic... nic nie wyszlo z wyjazdu do Austrii do pary malzenskiej, jak poprzednio, bo ci moje dziadkowie do Heimu poszli...  znalazlam cos, tez wyjazd dla pary, ale... ale Niemcy, przez agenture, jutro wyjezdazamy z mezem i dolaczam pierwszy raz w zyciu do przacujacych w opiece w Niemczech... kod 78050, moze ktos tam gdzies jest... Villingen-Schwenningen... nie wiem jak to bedzie w Niemczech... boje sie.... ale wspolnymi silami damy rade...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty czas najwyższy zobaczyć jak się pracuje w De,,bardzo fajnie ,,na pewno lepiej niż w Austrii,,,wspaniale ,że znalazlaś ofertę dla dwojga,,to już miałaś dużo szczęscia,,także głowa do góry,,Niemcy czy Austra co za różnica ,,ludziska te same,,,:hahaha:

Ja też zmykam,,Dobranoc!!:spioch::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Betty czas najwyższy zobaczyć jak się pracuje w De,,bardzo fajnie ,,na pewno lepiej niż w Austrii,,,wspaniale ,że znalazlaś ofertę dla dwojga,,to już miałaś dużo szczęscia,,także głowa do góry,,Niemcy czy Austra co za różnica ,,ludziska te same,,,:hahaha:

@Blondi i @Serenity plusem dla mnie najwiekszym jest to, ze uznano mi Gewerbe austriacka i w Niemczech bede pracowac  na austriackiej Gewerbie... dodoatkowo mam dostawac kase na skladki na Gewerbe i maz tez... stawka tez w miare fajna, zobaczymy na miejscu jak bedzie naprawde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U  mnie pod Berlinem też pogoda cudna .Moja babcia już odpoczęła po śniadanku a teraz telewizorek ogląda.Niestety do nas żaden masarzysta nie przychodzi ha ha ale da się przeżyć i bez tego ha ha

Zerwałabym z tobą wszelkie kontakty jak tylko spróbowała byś nią byc ha ha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Halo @Blondi i @Erika myślace inaczej a nie tak jak zgorzkniałe baby ha ha

:love:@jolantapl. tak nie jestem taka, chociaż jak każdy mam problemy. Przeszłam też wielką tragedię w życiu .. ale pracowałam sama nad sobą ,trwało to 3 lata  i udało się:serce:  :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zaraz pracowac nad swoimi pazurkami,muszą ładnie wyglądać,,,też praca,, włosy zrobione i są pachnące,a co ja się będę zamartwiac,jak mnie dzisiaj czeka jeszcze nauka języka niemieckiego:hahaha: cieszę ,że mam zdrowie i ochotę na wiele wiele rzeczy i to się liczy,,,:love: ja już myślę w którą kieckę wskocze hahaha

Ale mam tu raj,trochę sama sobie zorganizowałam dobroci do tego raju,, :love:trochę przyjemnosci nigdy za dużo:love::hahaha::serce: a niech serducho trochę się też uraduje:święty::hahaha:

 

@jolantapl. to czas najwyższy usłac sobie zycie różami,,,a nuż się uda,, ja już może róż nie chcę,chodz uwielbiam dostawac kwiaty i chcę ,,ale życie uslane szczęściem,,,to mi się marzy,,a co !pokrakam sobie:hahaha::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...