Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wirtualni ludzie ,,kochani i wspaniali,,,dzięki za kawę :kawa:,,mnie już postawiła na nogi,,co tam do tej :kawa: dodałaś?  @jolantapl. no przyznaj się ,,,a potem sie dziwic ,że mam dzień inny od wszystkich:hahaha: a to widzę zaczyna się tylko od niewinnej :kawa: :święty: Buziaki na dobry początek tygodnia:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi już myślałam,że zaległaś w tym łózku i kawę do łóżka Ci  przynoszą ha ha Tobie to żadnych afrodyzjaków podawać nie trzeba ha ha

:hahaha::hahaha: ale od rana  mi wesoło:hahaha:,,a żadnej Marychy nie biorę ,,nigdy nie bralam nic z tego typu, nawet nie wiem jak smakuje:płacz:  a wiesz jak kocham afrodyzjaki? ale one same się u mnie produkują,,mam w sobie jakąs maszynerię produkcyjną:hahaha: a co mi pozostalo jak tylko się sama pocieszyć,,,uciekam jak tylko mogę od stresu i od złych sytuacji,,zdarzeń,,staram się nie myślec,,nie chcę wpasc w jakiś stan nerwowosci czy niepokoju,,dużo rzeczy jak słucham to bym jednym uchem wysłuchała a drugim wypuszczam i się dziwię ,że nie jedna i jeden tak bardzo przeżywa coś ,co powinno być ominięte i potraktowane luzno i lekko,,,bardzo dużo u mnie rzeczy przyjmowane jest z obojętnoscią,,bo nie mam zamiaru swojego zdrowia psuc jakimis pierdoletami,,dla mnie liczy się teraz moje życie,ktore chcę miec szczęsliwe ,,małymi kroczkami dąże tam do czegos:hahaha: idę zapalić bo za dużo już klepię od rana,,po co? i na co? :płacz: a tylko padło słowo,,afrodyzjak,,,

@jolantapl.  dedykacja dla wszystkich wyjeżdzających w najbliższym czasie ,,:hahaha::serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja46 napisał:

Witajcie

Proszę was o pomoc będę wyjeżdżała pierwszy raz o czym powinnam pamiętać.

Wierzyc w siebie ,że dasz radę i będzie dobrze,nie wprowadzaj niczego nowego do nawyków domowych,bądź radosna i wiekszosc rzeczy przyjmuj z przymrużeniem oka,pozytywne myslenie i trochę odwagi,oraz pewnosc siebie,powodzenia:hahaha:

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:love:

 

 

@Łukasz ku a Ty kiedy gacie pakujesz?

Cos mi świta ,że masz urlop,, też w buszu? Ja bym się bała buszu,, :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,jestem prawie spakowany, a wyjazd jutro...Po galeriach nie chodzę, po wyprzedażach też, więc bagażu mam mało. Zawsze się jeździło na większe i dobre zakupy do Katowic, więc i teraz odwiedzę Silesia Center.Oczywiście mówię o odzieży i butach. A jeszcze dziś byliśmy autem u lekarza. Zmienniczka z kolei przyjeżdża dziś wieczorem, ale ma swój pokoik...nie musimy się cisnąć w jednym łóżku...jak ja nie lubię ciasnoty:całus::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradli mi trochę pauzy mojej,,,ale wybaczam im to:hahaha: dzisiaj na szczęscie ,żadnego zaskoczenia nie będzie i spacer odbęde leżąc na łóżku,,łóżkomanię sobie zaserwuję:love:

Zakupy i traganie,,najgorsze te napoje mlekowe itd, dobrze ,że raz na tydzien takie szaleństwo,,zaraz dzień minie,,szybko jakoś,,a jeszcze :kawa: i :ciacho: ,,,teraz może ,,kto pije teraz to proszę stawiam:kawa::kawa::kawa: i :ciacho::ciacho::ciacho: ,,,nie grymasić i pić ,,trunki alkoholowe potem ,,teraz nawet nie wypada ruszac ,,moczyć nawet jęzorka,,,:hahaha:

@Łukasz ale chyba Twoja papuśka się już cieszy ,że już spakowana torba i zaraz baj baj,,,Pan jedzie do domu,,na urlop,,:hahaha:coś mi się wydaje ,że ja chyba też sobie wykrakam urlop:święty: niespodziewany i nawet nie planowany,,ale Alpy może zaliczę ,,już wisi propozycja w powietrzu,,,czuję to:love:

Ale ja sobie pięknie marzę a potem realizuję,,,tak nieraz jest ,,jak coś się w życiu chce zmienic,,,:serce:

Pytam się babci dziisaj co to było wczoraj za święto,,że tyle aż jedzenia i tego wszystkiego,,mówię ,że organizacja tutaj jest wspaniała ,bo w ciągu godziny cały salon zmienić nie do poznania to nie lada wyczyn itd, a babcia ,,,wszystko tutaj co jest to my kupilismy i taki dzień na bardzo bogato i z takim wystawnym żarciem jest tutaj raz w miesiącu:hahaha: no proszę,,i wszystko już wiem,,miałam przyjemnośc uczestniczyć w tym bogactwie,,,dziękuje im bardzo,,nie zapomnę tego dnia ,,tego spaceru jaki miałam ,,nieraz to wygląda jak bajka,,kopciuszek w zamku,hahahha oj fajnie ,,czuje się wspaniale,,,mogę trochę  swojej radosci oddać ,,:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...