Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha

Meine libe @Blondi zi bitte komm.

@Erika zweryfikuj czy tam moze być ha ha

:love:@Blondi już zna dobrze niemiecki , to na pewno zrozumie:hahaha:

28 minut temu, jolantapl. napisał:

 zi bitte komm.

@Erika zweryfikuj czy tam moze być ha ha

joluś ale Pani to ja @Blondi nie będe mówiła :hahaha:

10 minut temu, jolantapl. napisał:

Ostrzegaliśmy ją przed tego typu zabawą oby nic się jej nie stało.Moze poprostu tak się zatraciła w tym randkowaniu ,ze o bożym swiecie zapomniała.

Właśnie, wszystko w naszym wieku należy robić z rozsądkiem a szczególnie uważać żeby bocian coś do komina nie wrzucił :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha::hahaha: uśmialam się ,,,weolo jest tutaj!!! Oj u mnie się dzialo,,sama nie mogę ogarnąc nieraz,,sama za sobą nie nadążam,,,:love: no ale ,,zaczynamy,,,

od rana do 14 godz, życie króleskie,,śniadanko dla bogatych a potem??? coś tak pieknego nie widziałam,,cale stoły udekorowane ogromnymi połmiskami z jedzeniem,,jak to ślicznie przygotowane ,,jak w królestwie,,czulam się jak na jakimś ogromnym balu,,chodz muzyki nie było ale mogłam z tych pieknych półmiskow brać co chcę i jesc,,,:święty: także jedzenie od rana do 14 ,,,ciasta lody to potem,,grille ,,wiecie co zjadłam ? pasek cały przepysznych żeberek pieczonych na miodzie ,,pycha,,takiego dnia do poludnia się nie spodziewałam , zero pracy tylko goszczenie sie ,,,a jak poszlam do lazienki na dole w zamku to mnie zatkało,,,lustra ,oswietlenie ,kinkiety całe z zlocie ,,marmury ,,pachnie jak w jakimś salonie mody,,czysciutko -mucha nie siada,,byłam pod ogromnym wrażeniem wystroju łazienki,,nie mialam czasu na nic ,,jedynie na telefony-to tak ,,bo nie ma jeszcze konca  moich atrakcji,,dopiero się zaczyna,,,:hahaha:

ale malo tego ,,goscie dali mi 30 lat,,,:hahaha: powiedzialam do nich ,,dziekuję bardzo dobrym ludziom"hahahha   w szoku byli jak usłyszeli ile mam,,,ale stara nie jestem,,,narozrabiałam troche sobą ,,ale też myśleli ze jestem dziewczyną jednego faceta-hahahha to już byl finał,,,wesoło było,,nie powiem,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamknęłam temat,,z randlkami Niemieckimi,,,a tu wiadomosc za wiadomoscia ,,tak chce przyjechac itd, nic konkrtetnego nie odpisałam bo nie bylam pewna jak dzisiaj będzie dzień wyglądał,,a tu rano już pytanko,,,Czy mogę cie zaskoczyc?"

myśle sobie zaskakuj,,,Ok

Jest 14 godzina i wiadomosc ,,Już czekam"-hahahhaha :hahaha: więc tylko się poprawiłam i wio na randkę,,ale cudowny spacer zrobilismy ,na końcu w zaułku laweczka pod drzewkiem,,tam sobie przysiedliśmy i dalej leciala nauka niemieckiego,,uśmialam się z nim równo,,ja jestem kombinatorką ,,bo jak chcę coś powiedzieć to powiem,ale musze tylko wykombinowac jak,,,,bardzo grzeczny spacer i 3 godz, nie wiadomo kiedy nawet przeleciały,,,kocham takie spacery:love: można grzecznie i z obcym ? można,,,zaczynam skubańca trochę lubiec,,nie dosc że ma sympatyczną uśmiechnietą gębuchę to jak przytuli to się czuje chłopa,,a nie troki od kaleson,,,:hahaha: powiedzcie ,,jak ja mam się nudzic?:hahaha: nie mam czasu nawet,,na jakąs nudę,,a pogoda zrobiła się piękna i w sam raz na spacerki i się pytam mojego Niemca ,,kiedy ostatni raz był na takim spacerze ? cisza ,,bo nigdy czasu nie ma nawet na takie romantyczne spacerki,,,

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Tak się bawi @Blondi a my tu się o Ciebie martwimy ha ha

Wiem że się martwicie ,,bo ja taka jestem nie przyporządkowana ,,taka szybka i taka ryzykantka ,,ale za to Was kocham:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a te kosteczki z tych zeberek dałabyś nam wylizać ha ha czy wszystko sama zjadłaś ha ha @Erika kto wie czy nie długo @Blondi nie kaze nam mówić do siebie per pani bo z niej nie tylko pani ale panisko pełną gębą na tym zleceniu się zrobiło ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi a te kosteczki z tych zeberek dałabyś nam wylizać ha ha czy wszystko sama zjadłaś ha ha @Erika kto wie czy nie długo @Blondi nie kaze nam mówić do siebie per pani bo z niej nie tylko pani ale panisko pełną gębą na tym zleceniu się zrobiło ha ha ha

Hallo ,,,tutaj wszyscy mówią po imieniu,,sami wiecie ,że ja wszędzie gdzie nie pojadę to od razu chcę tykać  i tykam,,,palma mi nie uderzy nigdy:hahaha: prosze do mnie tykac:hahaha:

@jolantapl. marsz na portal randkowy ,,bo cos ci na glowę jeszcze uderzy a szkoda głowy,,,:płacz::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi wykrakałaś sobie ten hotel już jakiś czas temu ha ha tylko wtedy miałyśmy razem jechać ha ha a u mnie skromniutko ha ha

Czemu mnie nie zabrałaś ze sobą jako dodatkowy bagaż ha ha

No właśnie,,ja nie mogę krakac bo wszystko co wykraczę to się spełnia,,,hahaha  jesteś za bardzo rozwinięta i bym nie dała rady Ciebie spakować :hahaha:  a po drugie ,,to bym musiala potem jeszcze dwóch facetów  szukac na jedną randkę aby Tobie jednego udostępnić,,trochę za dużo obowiązków :płacz::hahaha:hahahhahha  normalnie bym oszołomu dostala :serce: może i sercowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie sadziłam,ze takim cięzarem by dla ciebie mogła byc przysłowiową kulą u nogi ha ha obiecuję jak mnie kiedyś zabierzesz to w czasie Twoich randek będę siedziała ciuchutko na tylnim siedzeniu nic a nic nie będe się odzywała ha ha

Idę na spacer moze coś złowię ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

jeszcze nie uciekaj!! wejdź na sex to zdrowie :hahaha:

ale się dziisaj tutaj uśmiałam ,,no właśnie ,,sex to zdrowie,,,fajna zasada ,,którą trzeba koniecznie przestrzegac,,bo jak nie to non stop coś boli:płacz::hahaha: no wlaśnie ,,mnie boli paluszek:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Sayonara 52 no pisz bo my tu wszyscy ciekawi jesteśmy co u Ciebie.

Ano tak mi dobrze ze za boje sie aby nie zapeszyc.

Po miesiecznym pobycie w Kolonii mialam 2 tyg urlopu, i wrocilam,

jestem na razie stala opiekunka.

Teraz odsiaduje wyrok 3,5 miesiaca;),w koncu wrzesnia jedziemy znow z PDP do Wloch na tydzien, ona ma tam dom.

 

Juz sie troche oswoilam, ze nic nie walnie mi, ze nie bedzie nikt wrzeszczec.

Ale dlugo trwalo zanim poczulam sie spokojnie.

Po wrazeniach na stellach gdzie traktowano mnie ,,z buta,,...

 

Oby tak zostalo, bo lepiej nie moglam trafic...

a moze jednak;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, franceska napisał:

Blondi ty to masz zajefajna fantazje:) i super bawisz całe forum, ale z tym wesołym, szlachetnym Niemcem to już przesadzilas☺️może to Polak..?  i bierze cię na Niemca ha ha i dlatego mu się gęba smieje☺️

@franceska jakie fantazje,,,ja nigdy nie miałam fantazji,,takie mam życie tutaj i takiego Niemca ,,nie jestem z pierwszej łapanki ,,piszę ,że sama za sobą nie moge nadążyć bo tyle się dzieje u mnie,,i co się dzieje,,,jestem w takim miejscu gdzie nie jednej  się nie marzy nawet,,trudno tak trafiłam na takie bogactwo i na takie królestwo,,jest takie ,,tutaj w Niemczech,,,,wez tu napisz prawdę :płacz: to powiedzą ,że fantazjuję:płacz: a ja mialam dzisiaj taki cudowny dzien,,taki lekki,swieży,,,lecący jak mgiełka,,jestem jaka jestem,,ale jestem lubiana tutaj też,,,a przez Niemca ? nie zdziwie się jak we wtorek się zjawi bo święto,,nic dla niego przejachać full km, aby z Blondi pospacerkowac i pogadać niemieckim,,,:hahaha: @franceska tak właśnie też się żyje,,,Ci co mnie znają z forum to wiedzą ,że prawdę piszę,,kłamstwa i zmyślanek nie nawidzę, zakłamania też,,,jestem za dobra i dostaje mi się za tą dobroć,,,ale trudno,,już się nie zmienię,,,,papapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...