Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, sayonara 52 napisał:

Troche mnie tu nie bylo i...

opps zmiany som;)

 

Co to jest ten klub i klubowicze??

o so tu biegaO.o

@sayonara 52 Ty tutaj pisz ,bo niewiadoma zżera,,,co u Ciebie,,gdzie Ty teraz jesteś,,jak zagranica ,,kluby zostaw narazie ,,ja nawet nie mialam czasu też zobaczyć co to za nowosc:hahaha: także z niczym nie jesteś do tyłu,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @jolantapl. za :kawa: ,,pije piję i obrabiam intensywnie telefon i smsy i wiadomosci,,spac nie mogą ,,tylko od rana wszyscy schrajbolą:hahaha:a ja czasu nie mam na nic,,buzkę trzeba zrobić aby wyglądała świeżutko i niedzielnie:święty: ubrać się ładnie,,to jest moje zadanie ,,bo dzisiaj zero pracy,,tylko towarzyszenie,,,niemiecki intensywnie teraz u mnie poszedł do  przodu,,,jeszcze sobie na głowę wziełam Niemca:hahaha:który nie daje mi spokoju,,,ale jest fajnie,,Też Wszystkim życzę cudownej niedzieli,,:love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha @Blondi to jakiś pożytek z tego Niemca jednak jest ha ha

hmm pożytek? nauka języka ,,nawet fajna szkoła :hahaha: taka inna,,trochę romantyczna ,,trochę :serce: trochę buziakowa:love: ale urozmaicen,,,wez to wszystko orarnij i opanuj,,nie lada wyzwanie ,,,,od rana w głowie :święty: przewraca się wszystko,,,:love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. Ja tez zerwałem z poprzednią firmą , przez rok miałam o nich dobre zdanie , jak . mnie wysłali so trefnej szteli co musiałam zjechać ! To wtedy oni okazali sie wlazidupa dla rodziny :( . A ja nie otrzymałam żadnego współczucia , pomijam przeprosiny od nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w życiu zawodowym coś się dzieje,zadnej rutyny i monotonii nie ma ha ha musi być równowaga ha ha .A teraz mam do Was nietypowe pytanko ma ktoś wnuczusie w wieku 1 roczek i 3-4 miesiące bo chce coś kupić dla takich szkrabów bliżniaczek i nie wiem jaki rozmiar one noszą.Mam nadzieję,że nie xl ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Witam serdecznie, i też czekam na twoje opowieści !

Co do klubów to wpisałam się i też nic nie wiem co to z tym. Chyba chodzi o to, że w klubie trzeba być zarejestrowanym forumowcem, a nie gościem.

@Łukasz dzięki za artykuł, ale jak zawsze obłuda : na dwa różne skrajnie odmienne sposoby ( 1. opiekunki jako ofiary własnych braków, 2. wszystko dobrze w branży ) i brak jakichkolwiek sensownych postulatów : jak choćby zwolnienie opiekunów zagranicznych z obowiązku płacenia skladek w Niemczech ( jak jest  w przypadku robotników rolnych ) plus prosta śmieciówka między klientem a opiekunką. co ograniczyłoby jednak poważnie  możliwości wyzysku opiekunki.  Rozwiązania są proste i niekosztowne - gdyby komuś tu zależalo na uczciwości - ale póki jest dość kobiet do wyciskania to nikt tu nic sensownego nawet w gazecie czy telewizji nie ośmieli się powiedzieć.

a tu znalazłam orginał artykułu, który wyszperał dla nas @Łukasz

http://www.berliner-zeitung.de/wirtschaft/studie-zur-24-stunden-pflege-betreuer-betrachten-sich-als-fair-behandelt-und-bezahlt-28148236

Muszę to wkleić w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

a ha idę pić kolejną kawę po raz kolejny dochodzę do wniosku,ze chyba nie nadaję się do tej pracy ha ha

Jak my wszyscy ... Bo kto się nadaje do takiego systemu pracy ?

Ale złe nastroje przychodzą i odchodzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha @Serenity masz rację u mnie to chyba na szczęscie tylko zły nastrój ale spowodowany niektórymi wpisami na forum wkurzam się trochę jak czytam,że należe do grona półgłówków,którzy nawet warunków pracy i płacy nie potrafi sobie wynegocjować tylko do negocjacji potrzeba 2 sama to ja mogę sobie negocowac co chce druga strona też musi być chętna ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...