Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To czego on szuka? ha ha

Postawię Wam jeszcze po drinku na sobotni wieczór muszę jeszcze siedzieć chwilkę bo babcia mi przysnęła po kolacji i muszę poczekac aż się obudzi bo nie chce jej budzić niech sobie śpi przy mnie ma labę żadnych wyznaczonych godzin ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi mi tu kamień z serca spadł. Bo atrakcyjna babka i pierwsza randka... Autentycznie się bałam o Ciebie ! ale już jesteś z nami i dobrze.

        Czytam, że choć Gość atrakcyjny to chyba jednak nie przekonał Cię na 100% do siebie. Cóż...Ty na pewno masz intuicję. Że Niemiec to może nie szkodzi ? Ale to dla mnie byłby problem, bo  na starość to ja już chyba najbardziej kocham swoją chałupkę w Polsce  i podwórko i te parę kurek , co je kupię jak na rentę pójdę... W młodości to mógłby mnie cudzoziemiec oczarować, a teraz ani myślę.

@jolantapl. czy ja dobrze rozumiem, że nie jesteś całkiem zadowolona z swojego związku, ale tak to zostawiasz ? Nie, uwierz,  nie warto ! Jeszcze jest czas , żeby zawalczyć o coś lepszego. Życie za długie, żeby się męczyć i za krótkie, żeby marnować swoje szanse ! I powiem Ci, e jest więcej szukających mężczyzn niż kobiet !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

To czego on szuka? ha ha

Spać miałas iśc, a Ty co?,,dalej randewu ,,nie ma jak randewu,,:hahaha:  Ja czego szuka ,,,kobiety,,kobiety ,,a nie seksu,,trudno pojąc?????:hahaha::płacz:

@Serenity brawo!!! :hahaha:  ja stąpam twardo po ziemi,,mnie w kozi róg trudno zapedzić ,bo się nie dam,,mimo ,że jestem Blondi,,:hahaha: najważniejsze ,że się dogaduje i pisze nawet po niemiecku,,chyba ,że czegoś nie jestem pewna to sprawdzę,,ale mój randkowicz powiedzial ,że dobrze mówię,,on mnie rozumie,,,,hahahha życie jest piękne,,zawsze to mówię,,,tylko brać je trzeba,,a nie się lenić:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity a znasz kogoś w 100% zadowolonego? ha ha Ja jestem w związku już prawie 28 lat to co mam zmieniać na stare lata ha ha Zresztą wróżka mi powiedziała dawno ,dawno temu jak jeszcze nie znałam swojego męża ,ze on mnie nigdy nie zostawi no chyba.że ja jego hm nie wiem sama co o tym myśleć czyżby się nie pomyliła ?ha ha gdzie by taką drugą znalazł ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Oglądam skok wzwyż Pań i Niemka nosi ciekawe nazwisko ... Jungfleisch :całus: może ktoś podejmie się przetłumaczenia tego nazwiska ?:hahaha:

@Łukasz tak Ciebie dzisiaj ominęłam ,,więc teraz trochę przycukrzę ,,,jestem moim mistrzem forumowym i daję ogromnego buziola:love::hahaha: widzisz jaką masz kumpelę??? :love:

Jesteś moim mistrzem forumowym,,tak powinno być:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. 28 lat razem to...poważna sprawa. Tego się już nie da przekreślić, ale... czy to już tak musi zostać ? Któż to wie ?

     Ja w sumie jestem samotnikiem, nawet w moim ostatnim związku ( 4 lata ) musiałam mieć czasem swój marginesik. Mogę być sama. Nie boję się tego. Są takie sprawy, które są dla mnie bardzo ważne - w związku i gdyby tego zabrakło to zerwałabym - dziś nawet szybciej niż dawniej. Bo związek to już teraz będzie tylko dla mnie i dla niego, a nie dla rodziny, czy domu.

      A nawet  myślę, że  w starość lepiej będzie MI  wejść samotnie niż z nieodpowiednim mężczyzną. No, ale moja tolerancja jest już dość duża i coraz większa się robi ... Jeszcze trochę i chyba nie będzie nieodpowiednich, pomijając żonatych, agresywnych  i pijaków. To druga sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity każdy z nas musi dorosnąc do podjęcia zmian w swoim życiu,,musi chcieć i musi być pewny,że tego chce,,a reszta potem się będzie układać ,,albo nie:płacz: ale czy @jolantapl. musi od razu zostawiać męża? chyba nie,,a jak sobie poflirtuje na odległośc z jakimś kiciusiem to tylko poprawi jej to samopoczucie i nastrój ,,nie będzie sie taka czuła samotna w tych 4 scianach w pracy,,,a spróbowac nigdy nie jest za pózno,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@jolantapl. musi od razu zostawiać męża? chyba nie,,a jak sobie poflirtuje na odległośc z jakimś kiciusiem to tylko poprawi jej to samopoczucie

Przecież może też jechać do sanatorium :p tak jak wczesniej pisałam o pewnej "pani" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

ha ha @Blondi ja tu na forum cały czas flirtuje z wami ha ha

Ale to nie to!!!:płacz::płacz: mimo wszystko to nie to,,,my nie faceci,,my nie komplimintujemy :płacz: :hahaha: a od faceta usłyszysz np, nie jeden cudowny komplement ,,którego już bardzo dawno nie uslyszałaś od meża,,,takkkkkkkkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz @Erika ja tu nigdzie nie napisałam,ze mi seksu brakuje ha ha a do sanatorium się po to jeżdzi ha ha

ha ha @Blondi i co mi to da od razu będę wiedziała,że mnie do łóżka chce zaciągnąć ha ha a wy nie faceci ale kilka komplementów na tym forum usłyszałam ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...