Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Michał845 po 15 minutach, ewentualnie wypitej kawie absolutnie wypada wyjść. A nawet powiedziałabym, że głupio byłoby tkwić tak bez słowa.

       Pamiętam taką sytuację: przyjechała wnuczka i Babcia , moja dawna  Pdp, zaczyna tam swoje zwykle wyrzekania na wszystko, a ja tradycyjnie...uchodzę...Babcia próbuje mnie zatrzymać, a wnuczka - choć młoda dziewczyna - zauważa stanowczo : sie will auch ihre Ruhe haben, że ja też potrzebuje spokoju dla siebie ! I Pdp nie widziała co rzec.

Młodsi ludzie doskonale wiedzą, że to siedzenie ze starymi męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Schade, ja nie spełniam podanych przez Blondi kryteriów :( zjem :burger: i zły nastrój minie...może bułce się spodobam :hahaha:

Witam milutko i życzę spokojnego dzionka:love:

I jak jechać pod namiot...drzewa przygniotły dwóch harcerzy w namiocie,niestety, zmarli.Skutki nawałnicy

Ale sie uśmiałam z Was jesteście wspaniali,,,  nie mam czasu bo zaraz mam randke w ciemno-hahhaha :hahaha: a jaki będzie ? opowiem,,:święty:,od razu trzeba na żywca obejrzeć czy wszystko w porządku bo pisanina czy gadanina tego nie ukarze,,, jeszcze czeka mnie produkcja języka niemieckiego,,,hahha aż tyle niespodzianek się nie spodziewałam dzisiaj ,,,no to do potem,,,:love: ale ślamazarą nie jest,,,to już plus jeden jest,,parę minut na wyjazd mu dałam,,a km jest trochę-hahha co ja wyprawiam na miłośc boską,,,ale nie ma smutków ani nudy,,u mnie się z każdej strony coś dzieje,,sensacja za sensacją,,,chyba książkę bym mogła napisać,,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cała i wsiadłam do auta,zaufałam,za bardzo  sympatyczna gębucha,  jestem ryzykant przecież:hahaha:

Facet niesamowcie radosny i z humorem,pojechaliśmy na :kawa:,nawet swietnie sie dogadywalam po niemiecku,dużo śmiechu i luzu,było super,grzecznie odwiózł mnie do zamku,jeszcze trochę fajnej radosnej rozmowy i dwa cudowne buziaki,całować się potrafi,super całujepowiedzialam mu,że ma dobrą szkołę haha co ja miałam dzisiaj za fajną przerwę.  Spedzona inaczej i fajnie, 

A on zadowolony,że mógł odwiedzic Anioła:święty: tak mnie nazwał,, 

Ale to tyle z randki w ciemno,,,teraz wracamy na ziemię,, koniec spotkań,juz jutro chce przyjechac,ale ja-absolutnie

Niemiec to raz ,inne myślenie to dwa,nigdy się nie dogadam z Niemcem,tak jak z Polakiem,

Ale spoitkanie spontaniczne i super,,:hahaha:

Wiem że jestem odważna,trochę go znałam ,bo od jakiegos czasu pisał do mnie,ale ja czasu nie miałam,może dlatego czesciowo zdobył moje zaufanie:hahaha:

22 minut temu, erika napisał:

jedynie do Wohnmobila :hahaha:

Erika ma Wohnmobila,,,zdjec mi naprzysylał jakby mnie to interesowało:hahaha: może kiedys?zycie pokaże,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Serenity napisał:

@Blondi Pamiętaj, spotkanie tylko w miejscu publicznym ! I nie wsiadaj do żadnego auta !

Tu chyba wszyscy będziemy czekać na twój powrót z zapartym tchem !

Było w miejscu publicznym,tylko my bylismy na kawie,żaden zboczek i żaden walniety na szczęście,, jest dobrze

Ale miło że myslicie o mnie,dziękuję Wam wszystkim tutaj,dobrze mi ten wypad zrobił,trochę sie rozerwalam i to z Niemcem,,,no nie wierze sama,,,,:hahaha:

@jolantapl. taka nie byłam aby macac,no coś Ty , ale miałam taki zamiar,,,tylko sprawdzic zawartosc:hahaha: ale się powstrzymałam,,bo ja inaczej wychowana jestem,:płacz:

Ale jezorek ma przecudowny:hahaha:

A jak jezorek ok! To reszta chyba jeszcze lepsza,,ale ja już tego nie będę sprawdzac,  :płacz: t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi przypomniał mi się taki kawał jak dziewczyna mówi do chłopaka i wypłatę też masz małą ha ha.Ale mi ostatnio odbija to chyba z zazdrości,że Wy sobie randkujecie poznajecie nowych ludzi a ja tu sama jak kołek w płocie jednak bycie w stałym związku to nie lada wyzwanie .

Kiedyś koleżanka mi powiedziała ja Ciebie bardzo dobrze rozumie bo budzisz się co rano a tu ten sam facet i jeszcze na dodatek marudny ha ha moze chociaż dobrze,ze teraz pracuje za granicą i budzę się sama ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha wariaty z Was,,,no !!!co do języczka to musiałam sprawdzić,,bo facet musi umiec całowac :hahaha: ja jestem całusińska :love: IIIIIII ????? chce jutro przyjechac ,,więc odstawiłam mu swój referat po niemiecku ,,niech nie  myśli ,że opiekunka i spragniona seksu-hahahhaha niech zapomni,,,niech sobie pomarzy,,trafił nie na tą ,co daje:płacz: i będzie porażka:rozpacz: trudno!!!,,nie ma szybko, ot tak!! nie nie nie,,,niech sobie poszuka innej aby zakisic ogórasa,,,ale jestem wyszkolona ,,ani na piękny dom nie polecę ani na auta jakie ma,,na nic,,u mnie nie liczy się majątek,,ja mam swój majątek i mi wystraczy:hahaha: to tyle,,,zamykamy rozdział:love: buziakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha @Blondi to znaczy,że od jutra szukasz kogoś innego? ha ha

A jak!!! przecież zycie się toczy dalej,,co mam siedzieć z założonymi rękami i czekać ,że zapuka do mnie jakas brzydota? sama sobie znajdę ,,hahhaha a może przerwę zrobię jeden dzień?:święty:

 

Boże co się narobiło,,:hahaha:

Ale chodz wszyscy żyją ,,coś się dzieje,,nie ma mimo pogody jakiś smutków,,,:hahaha:ja mam, aż za wesoło,,ale mam odpowiedz mojego randkowicza ,,,az się boje co mi odpisal po moim wykładzie,,,,hahahha

Ja prosto walę ,,nic nie owijam,,aż może jestem za bezpośrednia,,ale wolę tak niż kręcić,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...