Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo !!! @erika miło jak :kawa: czeka ,,dzięki ,:hahaha:,moja już stygnie ,,ja jeszcze na śpiąco robię sobie :kawa:   ,,,och ta wolnosc ,,,wolnosc   :serce:  każdy chyba lubi wolnośc ,,każdy chyba uwielbia robić co mu się podoba ,, ja nieraz mam tutaj taką wolnośc :hahaha: jak mam przerwę-hahaha

Wochenende  juz!!! Udanego i szczęsliwego :love: z usmiechem na buzce:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać ludziki:hahaha: u mnie też spokój dookoła, mało ludzi? czy spią też, bo sobota,,,co przyniesie ?

Wczoraj miałam tragiczną sytuację,,,wsiadłam w auto ,a to automatic,,czy ja zapomnialam przez sekunde ,że to automat? nie wiem co się ze mną dzialo i cofam i na gaz ,,a auto poszlo jak błysk w tył,a ciuteczkę dalej przepasc w dół,,,w ostatniej chwili hamulec-uffff,jak przypomne sobie to zdarzenie to dziękuję bogu że żyję,,potem pojechałam i wszystko spokojnie i ok! opanowane wszystko,,teraz jak sobie przypomnę to o mały włos by mnie nie było,,ostrzeżenie dostałam,,takie znaki mam nieraz ,,uważaj ,,uważaj ,,chodz w aucie jestem bardzo spokojna ,,nie ma mnie co zestresowac,,

Także radośc moja jest ,,że tak dobrze się skończyło,,teraz jak z jajkiem będe cofac,,:love: jestem trochę za szybka ,,ale tego nie moge u siebie zmienic,,nie lubię ślamazar dlatego,,,jak widzę chłopa powolnego to :płacz: jednego dnia z takim bym nie wytrzymała ,,,

Wstawać ludziki:hahaha: u mnie też spokój dookoła, mało ludzi? czy spią też, bo sobota,,,co przyniesie ?

Wczoraj miałam tragiczną sytuację,,,wsiadłam w auto ,a to automatic,,czy ja zapomnialam przez sekunde ,że to automat? nie wiem co się ze mną dzialo i cofam i na gaz ,,a auto poszlo jak błysk w tył,a ciuteczkę dalej przepasc w dół,,,w ostatniej chwili hamulec-uffff,jak przypomne sobie to zdarzenie to dziękuję bogu że żyję,,potem pojechałam i wszystko spokojnie i ok! opanowane wszystko,,teraz jak sobie przypomnę to o mały włos by mnie nie było,,ostrzeżenie dostałam,,takie znaki mam nieraz ,,uważaj ,,uważaj ,,chodz w aucie jestem bardzo spokojna ,,nie ma mnie co zestresowac,,

Także radośc moja jest ,,że tak dobrze się skończyło,,teraz jak z jajkiem będe cofac,,:love: jestem trochę za szybka ,,ale tego nie moge u siebie zmienic,,nie lubię ślamazar dlatego,,,jak widzę chłopa powolnego to :płacz: jednego dnia z takim bym nie wytrzymała ,,,

co tu się porobiło,,internet tutaj chodzi jak zółw,,może dlatego,,po dwa razy wrzutki robi:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schade, ja nie spełniam podanych przez Blondi kryteriów :( zjem :burger: i zły nastrój minie...może bułce się spodobam :hahaha:

Witam milutko i życzę spokojnego dzionka:love:

I jak jechać pod namiot...drzewa przygniotły dwóch harcerzy w namiocie,niestety, zmarli.Skutki nawałnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie w sobotę i niedzielę laba na całego .Wczoraj wszystko zrobiłam dzisiaj tylko zakupy a sprzątanie i pranie dopiero w poniedziałek.Za tydzień będę się już pakowała do domu firma nie robiła mi większych problemów trzymamy się umowy 2 tygodnie to 2 tygodnie a to i tak dużo czasu na znalezienie zmienniczki.Nawet moja firma proponuje mi dalszą współpracę i dzwoni i pyta o moje zdrówko ha ha@Łukasz niestety odpadłeś w przedbiegach ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne wymagania jak @Blondi dodam tylko ,że fecet musi być miły w dotyku cokolwiek to znaczy ha ha

 

 

ha ha jak pluszaczek ha ha

Zaraz obiadek i po sklepach idę połazić kupię nie kupię pooglądać można a potem znów wolne kawka i pieczone jabłuszka na takim jedzonku to obstawiam przynanjmniej 5 kg w ciągu miesiąca można schudnąć hm a może by tak w domu zacząć się odżywiać? zobaczymy jak wrócę do Polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i miłego dnia życzę :)  U mnie leje i leje. Normalnie angielska pogoda. Chociaż z tego co słyszę od znajomych to już w Angli jest lepiej w te lato.  Dzisiaj wyprawiają u mnie u dziadka urodziny kogoś tam i przychodzi 15 osób. Mówiąc szczerze nigdy nie uśmiechają mi się takie Niemieckie spotkania w większym gronie bo już przy takiej liczbie osób wstydzę się trochę swojego niemieckiego. Już tak mam, że gdy jest mało osób to jakoś o tym nie myślę, ale przy większej liczbie ludzi trochę się krępuje odzywać, że będą się podśmiewać, itd. Bo jednak mój język jeszcze nie taki jak bym chciał :)  Miłego dnia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj i niczego się nie wstydż po prostu nie włączaj się do rozmowy i tyle.Chcieli cię zaakceptowali z taką znajomością języka to teraz żadnych reklamacji.A oni po polsku umieją nie ha ha.Powodzenia i daj juz spokój tej pogodzie bo i tak nic nie zmienisz sorry ale taki tam mają klimat ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)  No tak, ale jednak dla mnie to takie niezręczne. Z tego grona będzie 6 osób mniej więcej w moim wieku i głupio tak siedzieć w milczeniu.... kiedy w Polsce na spotkaniach jak mam dobry dzień to jestem tą tzw. "duszą towarzystwa". :)   Ogólnie to nie mam problemów z dogadywaniem się, rozumiem niemal wszystko co do mnie mówią i ja sam im wszystko wytłumaczę i wyjaśnię, i oni zrozumieć mnie zrozumieją.  Chodzi tylko o gramatykę i składnie zdań bo to u mnie już leży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 A po co z nimi siedzieć jak żadna rozrywka  ? Ja bym trochę tam posłuchala i udała się na swój spacerek albo na przerwę do mojego pokoju. I oświadczyła, że oto zostawiam Dziadka w najlepszych możliwie rękach... Oni doskonale wiedzą, że nikt tu na okrągło nie pracuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity  No posiedzieć trochę muszę dla kultury i okazania szacunku. Bo gdybym podczas czyichś urodzin w pokoju u siebie siedział to to by było nieładne. Normalnie jak ktoś przychodzi do dziadka w odwiedziny to się witam, wymienię kilka słów i idę do pokoju albo na spacer. Ale w tym wypadku przywitać się i zawinąć się na pięcie po prostu nie wypada :) Oczywiście nie robię z tego żadnego problemu bo miałem już setki takich zjazdów, jakoś przeżyję :)  Do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...