Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat biustonoszy nie kupowałam tylko koronkowe majteczki ha ha mam nadzieję,że męzowi będą się podobały ha ha a tak po za tym to nic nie kupuje nic mi w oko nie wpadło ładnego moze jeszcze jutro połazę po sklepach bo trochę obciach z pustą torbą wracać ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję jestem!!!  gotowosc na ten czas w 100% ,,ale może tylko na ten czas:hahaha: Mam tyle na głowie że  nie jeden w mojej sytuacji by nawet laptopa nie odpalił, ale życie toczy się dalej,,i nie będe sie smucić mimo jakis problemów,,nie będę się stresować,,nie będe się denerwować bo to mi i tak nic nie da ,,ale radosc i uśmiech mi pomoże ,,,oraz pozytywne myślenie,,oraz jakaś rozrywka ,,tylko jaka,,może telefoniczna ? nie wiem,,może coś w internecie wyszperam? może na zakupy jakieś skoczę na Alegro,,zawsze coś można wymyślec aby sobie nastrój zmienic,,bo humor jest,,wszystko co złe to olac i już,:hahaha: ale sama siebie pocieszyłam -hahha

3 godziny temu, bozka napisał:

Triumf się odkształca? Może w PL kupione? Na nasz rynek to lipa idzie...

też się dziwiłam ,,ale tak !,mam tych biustonoszy trochę i jak jeden dostal po głowie,,może i lipa do Pl idzie,,nic nie wiadomo,,,dobrze ,że są sklepy:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

To moze po drinku się napijemy pod te biustonosze,majteczki ,fujarki i psipsie ha ha

Dawaj te drinki ,,za Ciebie to zrobię bo Ty masz problem z ikonkami aby wstawić,,,a więc dziewczynki , kobiety, chłopczyki ,faceci pijemy:drink::drink::drink::drink::drink::drink::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::drink::drink: wystarczy bo zaraz mnie wyrzucą z pracy za pijaństwo:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

jolantapl. a psipsia to takie milutkie zdrobnienie od cipci:hahaha:

Dziękuję,ze mi to wytłumaczyłeś ale ja nie miałam nic przeciwko tej nazwie to @erika się nie spodobało ha ha jak zwał tak zwał i tak wszyscy wiedzą o co chodzi ha ha

ha ha a pisiorek to milutkie zdrobnienie od fujary ale widać@Blondi lubi nazywać rzecz po imieniu ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha::hahaha:

Blondi,dzięki za:piwo:, mam tu jakieś Bitburger Radler, pisze 2,5 procent. Jeszcze 5 dni i gulnę sobie zimne kuflowe w barze, na luzie.A teraz oglądam ładne dziewczyny i ładnych chłopaków wysportowanych, są Mistrzostwa świata w lekkiej atletyce...Dziś nasi młociarze mają szanse na złoto i brąz...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi musiałam pójść zapalić bo się ze smiechu popłakałam

Ja też idę zapalić,,,muszę :hahaha:

6 minut temu, Łukasz napisał:

chcę coś napisać, ale muszę poszukać właściwego pokoju:hahaha:

koniecznie z kotarą ,,,szukaj takiego przyjemnego pokoju,,z drinkami i pieknym łóżem,,bo jaki inny,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...