Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam !tylko jeden dzien wagarowałam:płacz: witam Wszystkich :love:Blondi wczoraj spacerowała,tak romantycznie,zapomniałam o pracy,zapomniałam ,że jestem w Zamku.Kolacja mnie nie interesowała,wolne wolne:hahaha: takie sprawy potrafię załatwić z rodziną,,ale sobie urozmaicam tą pracę,w pewnym momencie przypomniałam sobie,że tutaj gdzieś pisałam,że jestem na Zamku i czekam na rycerza na koniu, :hahaha: nawet moja pisanina mi się sprawdza,,haha. 

@Michał845 rutyna ,nuda to tylko część powodów dla których nie wracam do PDP, następny powód? Mąka ,jajka,mleko, dzien w dzień prawie na obiad-dostaje wstrętu po 2msc,do takiego jedzenia,mówię sobie -wystarczy, podczas pobytu nie narzekam,bo nie wybredzam,idzie przeżyć,ale potem ja im serdecznie dziękuję:płacz::hahaha:

Podam przykład, np. Babcia sama w nocy serwuje sobie leki nasenne i sie przewraca,rozmowy z opiekunami babci itd.nie dają żadnych rezultatów, ,w takie miejsce tez nie wrócę , bo ja się martwię o babcię w nocy,nikt inny,,po co mi stres!

Jakbym tak pomyslała,to jeszcze nie jeden powód bym znalazla,,także,jestem dalej za nowymi Pdp,,,fruwaczka jestem,a jakie przesliczne miejsca zwiedzam,, krajobrazy ,,ludzi,miasta,tradycje itd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczynki i chłopczyki ,,ja o Was nie zapomnę,,trochę byłam tylko w innym swiecie,,jak zawsze z resztą:hahaha::serce:  mam tyle do nadrobienia w internecie ,że :święty: wysiada,,,cały dzień laptop nie odpalany? u mnie? to coś nienormalnego można powiedziec:płacz: 

Ale wczoraj była piękna pogoda,,cudowna a dzisiaj to co!! ponuro i zimno i pada,,więc wykorzystałam ładny dzień,,,:hahaha: Najważniejsze ,że zdróweczko jest i dobre samopoczucie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się pakujemy do autka i w drogę. Jadę z wnuczką w dzicz do drugiej córki i wnuków. :)

Piotruś dzisiaj płakał bo miał dużą przerwę w rehabilitacji ( złamany obojczyk ) i się odzwyczaił. Trudno, musi i już ! Ale zadbamy o to by szybko się uśmiechał. :d:d:d

Cała szuflada pierogów zapakowana. Wnuczka popatrzyła i powiedziała że muszę szybko wracać bo ona będzie jadła pierogi codziennie. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam!Dzięki za :kawa: ,   @erika no widac za to ,że Ty jestes w pracy:hahaha: Nie wiem czemu ja tak wcześnie wstaję,,ale tak już mam w De,,, @Maria Jolanta podziwiam Ciebie za tą dzicz ,,bo noce są zimne i trochę co chwila leje,,,ale co tam,,ciepłe majtochy zabieraj,,dresiska i inne ocieplacze,,:)

Zaraz znowu będzie zjazd do Pl,,,  @Łukasz chyba  @jolantapl. ,,,zobaczcie jak to szybko leci,,pół roku i trochę więcej, za nami już,,,zaraz ja wrócę do pory roku, którą lubię chyba najbardziej w De,,:hahaha: czemu? bo zrobi się ciemno i co niektórzy PDP spac,,a nie figlowac po nocach albo do 23 godz, ale tą porę roku tylko lubię w pracy,,tak normalnie to jej nie lubię bo za smutna pora roku,,ja już wybiegam w listopad-hahahha  jak mi śpieszno,,ale gdzie,,,,,,,,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, namiot został u koleżanki w ogródku, zabiorę jak wrócę bo jej córka taka zachwycona że w domu nie chce spać tylko w namiocie. :d :D:D Nocować będę w ośrodku ale to ośrodek położony w dziczy, dokoła tylko lasy, najbliższe zabudowania kilka kilometrów dalej. Nawet stołówki nie ma :o tylko catering. Dziwne...

Muszę wrócić za tydzień bo wnuczka ma termin do okulisty. Wtedy może weźmiemy namiot i na kilka dni wyskoczymy w górki albo nad jeziorko. Albo wrócimy znów do tej dziczy. :d

U mnie też w nocy przeszła burza, warczała jak ciężki sprzęt budowlany ale postraszyła tylko i poszła sobie dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pochmurne przedpołudnie:) Kto ze mną napije się drugiej kawy ?  Zapraszam :kawa:, no i zaserwuję jeszcze :ciacho:, o.

Życzę Wam mimo zmiennej aury, pogodnego dnia:love:

Maria Jolanta, to z Ciebie niezły pracuś.To mi się podoba:) Dbasz o wnuczęta, robisz pyszne pierogi, śmiem twierdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam przerwę i to 3 godziny i tak mi szybko zlecą ,że nie obejrzę się i trzeba isc na posiedzenie następne ale w innym miejscu:hahaha: pogodą się  nie będe przejmowała ,,bo jaka nie jest ,to jest dobra,,a bylam dzisiaj w sklepie ,,w sklepie gdzie jest kilka marek odzieży i buty ,,,odzież dla starych bab,,gdzie mi ta babcia kazała jechac,,przeceny są ,,ale przecenione też brzydkie rzeczy dla mnie:płacz: nie miałam na czym oka zawiesić a nawet chciałam,,buty też odpadają,,brzydkie,,w Polsce ladniejsze kupię,,tak samo ciuchy ,,włoskie lubię bo mają moj styl ,,też kupię w Pl ,,także wróciłam bez zakupów,,a babcia nakupila w Aldiku leginsów i bluzeczek po 4 euro:płacz: wstrętne ,,ale zachwycona babcia na maxa,,jakie tanie ,,ja wychodze z założenia kupic jedne a ladne i z dobrego materiału,,nie muszą kosztować fortuny,,ale lepszej trochę jakości,,ale każdy lubi to co lubi,, ja za darmo bym  nie chciała tych szmat,,może dlatego ,że mam za dużo tego krapu:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko z wyprzedażami. W środę się przeleciałam po sklepach w pobliskim miasteczku i w PL idzie się lepiej obkupić. Niemka, która przychodzi jak ja mam pauze mówi, że nie ma w DE styczniowych i sierpniowych wyprzedaży. Tylko cały czas przeceniają co nie schodzi...

A Twoja babcia na chodzie.... Żeby się jeszcze w Zarze ubierała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bozka moja babcia to młodzieżówka ,,ma kasy jak lodu,,ma kilka garderob,,ma full ,full full ciuchów, ale kocha Aldika,,jezdzila z goścmi na zakupy i nakupiła full ciuchów i niektóre nawet fajne,,wszystko z przecen,,ale nawet możliwe bo ze sklepów wyższych marek,,:hahaha: ale tu chodzi o 4 euro ,,a  nie o 15 czy 30 euro,,,babcia kocha kupowac rzeczy które sa nie potrzebne ,bo są w domu,,ale trzeba nowe i tak już ma,,jak ma z tego zadowolenie to niech kupuje ,,jej relaks,,:hahaha: wiem coś o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tez już po przerwie i po kawie babcia sobie na telewizorek patrzy a ja znów wolne mam no cóż taka praca na kolacje chyba zrobię jakąś sałatkę tak mnie coś dzisiaj naszło na sałatki a na przecenie kupiłam fajną bieliznę z triumfa dla siebie i dla córki .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. uważaj tylko, jak będziesz prac biustonosze z triumpfa,,mam dużo bielizny i biustonosze się powykształcały ,,co za badziew,,tyle kasy,,albo taki wypust kupiłam,,teraz kupiłam w Esotio,,narazie ok! 

ale zawsze coś kupiłas i nie będziesz miała pustej torby spowrotem wracając do domu,,,kupuj i pakuj w torbisko,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...