Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukaszku pieknie trafiasz z tymi piosenkami:love:     Chce mi sie smiac od dluzszego czasu szukam dla siebie odpowiedniego kremu do cery suchej,ile to ja juz naprobowalam i jakos nic nie dziala.Przyjechalam na ta stelle i babcia ma krem nawilzajacy Loreal mysle sobie a co tam sprobuje predzej tego nie robilam bo slyszalam ze sa to silne kremy i   czesto uczulaja a ja mam alergie,no ale nic raz kozie smierc i ciach na gebulke i pare razy no i DZIALA!!jakie bylo moje zdziwienie jak szukalam go w sklepie no i jest ale na dziale dla 70 i 80 lat wnet padlam ze smiechu !kupilam i jest ok to nic ze mam 40lat ale z tego wyszlo ze moja gebulka 70-80:hahaha::płacz:ale naprawde polecam osobom co maja sucha cere:love:                                                         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyśmy na spacerku, po drodze na budowie usłyszałam polski język i zagadałam chłopaków. Fajne chłopaki. :) Ale to nic dziwnego bo to Polacy. :hahaha:

Byłam z babuszką w Lidlu, skromnie kupiłam nektarynki i Haribo. Wolała nie kupować przy niej swoich czekolad bo chyba by na zawał zeszła widząc ile ich zjadam a jej nie wolno. Trudno, pójdę jutro sama. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.07.2017 at 10:20, kinga napisał:

dziekuje na pewno bedzie dobrze:) kregoslup mam chory po swietach ide na operacje beda wstawiac mi cztery sruby w odcinek szyjny i cos beda robic z odcinkiem piersiowym no tak juz mecze sie siedem lat a do tego pekaja mi torebki stawowe i trzema plyn stawowy czesto sciagac plyn stawowy w nadgarstkach i tak to jest z moim zdrowiem a mam40 lat :p ale mam pozytywne nastawienie i daje rade:p a pracowac tez trzeba :)

Kingusiu trzymam za Ciebie kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga nie przyznawaj się do wieku bo Twoja gębulka się dowie i uczuli na kremik. :d:d:d

Ja mam inny problem z kremami, większość ma składnik którego zapachu nie znoszę, ale coś tam znalazłam poza zwykłym Nivea który uwielbiam. Do Nivea mam stosunek emocjonalny. Moja Babcia używała kremu Nivea, ciężko całe życie pracowała i choć miała twarz pooraną wręcz zmarszczkami to skórę tak przyjemną w dotyku że musiałam się powstrzymywać by jej nie głaskać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Beata Giz napisał:

Kingusiu trzymam za Ciebie kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze!

Dziekuje pewnie ze bedzie dobrze ja sie tak szybko nie poddaje:serce:buzka

@Maria Jolanta moj okruszku:love: ja tez kiedys tylko uzywalam NIVEA ale przestal na mnie dzialac,potem duzo kasy wydalam na inne badziewia az w koncu haha tutaj trafilam na ten odpowiedni krem haha i tak jak mowisz,:hahaha: nie bede mowic ile mam lat bo znowu moja gebulka odrzuci krem hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

,, @erika o której masz pielęgniarki ,,chyba nie o 6 rano ,,na 7 chyba zlądują albo po 7 rano,,,ja jak miałam pielęgniarzy to przed południem byli,,ale to

Hejka jestem :love: @Blondi pielęgniarka przychodzi o 7:30 ,ale jakoś nie mogłam spać>:( Mój pan dziadziuś jest bardzo fajny , ani mi nie marudzi ,nie woła :) .Teraz zrobiłam sobie pauzę,ale nigdzie nie wychodzę bo mi się nie chce:love: Czekam na rower to wtedy pośmigam :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Tak jestem nad morzem:love: mój kogutek nad jeziorem ,ma do mnie 300 km , ale przypłynąć mógłby:hahaha: ale po co :p ja tu będę krótko a więc wytrzymamy ;)

Wiecie co jaki mój pan dziadziuś fajny, ja powiedziałam jemu ,że idę na pauzę do swojego pokoju a pokoik mam na parterze a pdp na piętrze, zachodzę teraz na górę patrzę a drzwi od jego pokoju zamknięte, wchodze i pytam .. zamknął bo chciał żebym dobrze spała bo on ogląda telewizor :) Prosze jak dba o moje zdrowie:serce: Zaraz przypomniała mi się moja ostatnia pdp :płacz: nie mogłam na krok sie ruszyć bo ciagle mnie wołała! Och jaka byłam durna ,że rok czasu sie męczłam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erika,to masz fajnie. A ja tylko dziś odkurzyłem, bety poprałem, śniadanko i obiad zrobiłem i laba. Pdp odpoczywa w bujanym fotelu, a ja na tarasie...Nie chce mi się spać. Jeszcze tylko potem owoce i kolację podam i wszystko.Na spacer, połączony z małymi zakupami wyjdę, jak babcia już będzie w łóżku.Ochłodziło się po deszczu.

Aha, w trakcie przygotowywania obiadku,i nie tylko , słucham radia w internecie. Podam fajną stronkę, 126 stacji polskich. To nie reklama,a informacja dla tych, co nie wiedzą

www.radiofm-online.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika dobrze ,że teraz zmądrzałaś ,,lepiej pózno niż wcale,,tak to jest jak się siedzi jak głupek i trzyma jednego miejsca ,,masz teraz porównanie ,,jak miałaś kiedyś a jak masz teraz,,jak może być fajniej  w tej pracy ,,warto zmieniać miejsca ,,ja też kiedyś siedziałam długo na jednej stelli a teraz jestem fruwak i super na tym fruwaku wychodzę,,mam porówanie we wszystkim,,ale nieraz musimy coś zmienic aby się przekonac ,że warto było:święty::serce: no właśnie ,ja sobie nie wyobrażam aby za mną ktoś chodził krok w krok,, akurat nie miałam takiego przypadku,,ani zabawiania PDP ,,już nie krakam bo znowu coś sobie wykrakam za darmo:płacz:

@kinga Ty jesteś poważnie chora i w tym wieku? coś Ty przerzucała do tej pory ,że tak Ci kręgosłupek poszedł,,to nie żarty ,,to poważne schorzenie,, oszczędzaj się ,,ile się da,,zdrówka ,,a ja byłam ostatnio w takim miejscu gdzie mialam stycznośc z ludzmi z klinki tutaj ,,słynnej z leczenia kręgoslupa,,jeszcze pytali się mnie czy mam zdrowy kręgosłup,,ale mój to zdrowy ,,sama się dziwię ,bo w latach młodości sama meble segmenty przestawiałam -hahaha  z Polski do tej klinki przwozili chorych na operacje,,,ale u nas jak się poszuka i poczyta to też można dobrze trafić i się wyleczyć,,ale trzeba samemu o wszystkim myślec i samemu decydowac i nie oddawać się od razu w ręce i rozum lekarzy,,też wiem coś na ten temat,,nieraz byłam 1000 razy mądrzejsza od leakrzy i dlatego tutaj jeszcze jestem:hahaha: a internet to świat wiedzy,,,dziwię się ludziom,że nie poczytają tylko wszystko robią co lekarz powie -brak słów,,nie są co niektórzy niemaotami,,ale są wygodni ,,a potem jest za pozno na wszystko,,,ale to też temat rzeka,,,:love:

sorry szybko piszę i literki mi się przestawiają:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

@erika dobrze ,że teraz zmądrzałaś ,,lepiej pózno niż wcale,,tak to jest jak się siedzi jak głupek i trzyma jednego miejsca ,,masz teraz porównanie ,,jak miałaś kiedyś a jak masz teraz,,jak może być fajniej  w tej pracy ,,warto zmieniać miejsca ,,ja też kiedyś siedziałam długo na jednej stelli a teraz jestem fruwak i super na tym fruwaku wychodzę,,mam porówanie we wszystkim,,ale nieraz musimy coś zmienic aby się przekonac ,że warto było:święty::serce: no właśnie ,ja sobie nie wyobrażam aby za mną ktoś chodził krok w krok,, akurat nie miałam takiego przypadku,,ani zabawiania PDP ,,już nie krakam bo znowu coś sobie wykrakam za darmo:płacz:

@kinga Ty jesteś poważnie chora i w tym wieku? coś Ty przerzucała do tej pory ,że tak Ci kręgosłupek poszedł,,to nie żarty ,,to poważne schorzenie,, oszczędzaj się ,,ile się da,,zdrówka ,,a ja byłam ostatnio w takim miejscu gdzie mialam stycznośc z ludzmi z klinki tutaj ,,słynnej z leczenia kręgoslupa,,jeszcze pytali się mnie czy mam zdrowy kręgosłup,,ale mój to zdrowy ,,sama się dziwię ,bo w latach młodości sama meble segmenty przestawiałam -hahaha  z Polski do tej klinki przwozili chorych na operacje,,,ale u nas jak się poszuka i poczyta to też można dobrze trafić i się wyleczyć,,ale trzeba samemu o wszystkim myślec i samemu decydowac i nie oddawać się od razu w ręce i rozum lekarzy,,też wiem coś na ten temat,,nieraz byłam 1000 razy mądrzejsza od leakrzy i dlatego tutaj jeszcze jestem:hahaha: a internet to świat wiedzy,,,dziwię się ludziom,że nie poczytają tylko wszystko robią co lekarz powie -brak słów,,nie są co niektórzy niemaotami,,ale są wygodni ,,a potem jest za pozno na wszystko,,,ale to też temat rzeka,,,:love:

sorry szybko piszę i literki mi się przestawiają:płacz:

No tak jakos wyszlo, mialam badan tysiace i powiedzieli ze mam slabe stawy i kosci,pobierali probe z kosci i wyszlo ze tez mam to w genach ale co tam na razie sobie radze ale musze uwarzac:)musze zrobic operacje bo wszystko juz wykorzystalam co bylo mozliwe i nie pomoglo,kregi szyjne zaciskaja mi zyly i dlatego mam zawroty glowy mam leki bo bez nich  przewracalam sie no i bardzo przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu dlatego wkreca mi srubki i bedzie ok!!! ale ja sie nie poddaje na wakacje jedziemy w gory jak co rok i tym razem wchodze na Swinice i Orla Perc:) przygotowuje sie do tego juz dwa lata w zeszlym roku byly Rysy a predzej jeszcze inne:) i musze powiedziec ze moje dolegliwosci wcale mi nie przeszkadzaly ten caly wysilek i ta wspinaczka tak super mi na kregi dzialala ze sama bylam w szoku potem rozmawialam z fizjoterapeuta i mowil ze to bardzo dobrze bo angazuje wszytkie miesnie i to dziala, one sie rozluzniaja i kregoslup jest wolny od ucisku dlatego to jest dla mnie najlepsza terapia :) ja sie nie poddam tak latwo hahaha:) wiadomo czasami czuje sie bardzo zle musze silne leki przeciwbolowe brac ale staram sie jak najrzadziej, biore jesli to mozliwe takie zlecenia w pracy gdzie nie ma dzwigania i jakos zycie leci do przodu!dzisiaj smialam sie ze krem dla 70-80 lat uzywam a tak na prawde to moje kregi sa takie stare tak kiedys powiedzial mi lekarz haha tylko pozytywne nastawienie i nie zalamywac sie to podstawa:love:i mozna gory przenosic:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Aha, w trakcie przygotowywania obiadku,i nie tylko , słucham radia w internecie. Podam fajną stronkę, 126 stacji polskich. To nie reklama,a informacja dla tych, co nie wiedzą

www.radiofm-online.com

Dzięki @Łukasz dzięki, nie wiedziałem że mogę posłuchać radia z mojego regionu!:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

 

@erika dobrze ,że teraz zmądrzałaś ,,lepiej pózno niż wcale,,tak to jest jak się siedzi jak głupek i trzyma jednego miejsca ,,masz teraz porównanie ,,jak miałaś kiedyś a jak masz teraz,,jak może być fajniej  w tej pracy ,,warto zmieniać miejsca ,,ja też kiedyś siedziałam długo na jednej stelli a teraz jestem fruwak i super na tym fruwaku wychodzę,,mam porówanie we wszystkim,,ale nieraz musimy coś zmienic aby się przekonac ,że warto było:święty::serce: no właśnie ,ja sobie nie wyobrażam aby za mną ktoś chodził krok w krok,, akurat nie miałam takiego przypadku,,ani zabawiania PDP ,,już nie krakam bo znowu coś sobie wykrakam za darmo:płacz:

 

@Blondi  tak szczerze ,to forum duzo mnie nauczyło :love:  fajnie że jesteście  :love:stawiam wiernym forumowiczom :piwo::drink: co kto lubi .A teraz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga8584, ale masz skomplikowany ten numer...:) ..temu to dobrze, haha

Też już idę nynkać,kurcze...sąsiad z piętra poniżej zmarł godzinę temu (59 lat, nie chorował, zawał, echhhh...)..będę przed spaniem miał co wspominać, znaliśmy się tyle lat...

Dobranoc kochani:love::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...