Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Maria Jolanta tak, spadek kondycji cięzko zauważyć jeśli się regularnie jakiś czynności przedtem nie wykonywało, bo nie ma porównania

     Będąc w Polsce warto jakiś wysiłek podjąć i zobaczyć ile daje radę się zrobić. Po miesiącu kondycja powoli się regeneruje.

      O, moja zmienniczka pływa w Niemczech i sprawdza zawsze czy blisko jest pływalnia i to ją trzyma w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kondycję mam chyba słabszą...mieszkam na szteli  na 2. piętrze i schodami śmiało dochodzę do połowy drugiego piętra...potem pauza i dalej, haha. A dziś nawiedziła mnie córka z ...albo prac.socjalu albo z koordynatorem...Razem przyszli, razem poszli. Jutro się dowiem. Ale wszystko ok . Już mam przerwę praktycznie do rana. Babcia śpi, więc i ja na tarasie spanko sobie zrobię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kopciuszek Blondi trafila na salony,,szukać księcia? :hahaha: nie!!! do pracy,,,ale tym razem do pałacu czy zamku ,czy jak to nazwać,,sam mój pokój  w stylu Ludwika,,,lodówka zapelniona,a widoki jakie mam ,,ludzie serce się raduje,,jeszcze takich wrażeń w życiu nie miałam,,jestem na takiej górze ,że cały ogromny cudowny land widzę,,przepięknie,,moi dziadki na chodzie, przy dziadku nic nie ma do roboty , kompletnie nic , przy babci to tylko pomoc jest ciutkę,,ale jestem tutaj parę godzin i musze z wrażeń ochlonąc,,,ale auto super zaliczylam i juz byla pierwsza pochwala ,,hahahha jestem super kierowcą,,:love: wrócę do Was jak ochłonę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondycja? W domu byla. Były spacery rowerem, basen, siłownia w parku, a tu co, klaplo. No i sex był. A T tu tylko przytulanki i  to tylko z  poduszką . Dlatego też 

Pracuję , pracuję, ,,,, pracuję  aby czas szybko minął  I aby wrócić do swoich przyjemności. Tym wszystkim co wyjeżdżają życzę samych przyjemnosci w rozmiarze XXXXXL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

A kopciuszek Blondi trafila na salony,,szukać księcia? :hahaha: nie!!! do pracy,,,ale tym razem do pałacu czy zamku ,czy jak to nazwać,,sam mój pokój  w stylu Ludwika,,,lodówka zapelniona,a widoki jakie mam ,,ludzie serce się raduje,,jeszcze takich wrażeń w życiu nie miałam,,jestem na takiej górze ,że cały ogromny cudowny land widzę,,przepięknie,,moi dziadki na chodzie, przy dziadku nic nie ma do roboty , kompletnie nic , przy babci to tylko pomoc jest ciutkę,,ale jestem tutaj parę godzin i musze z wrażeń ochlonąc,,,ale auto super zaliczylam i juz byla pierwsza pochwala ,,hahahha jestem super kierowcą,,:love: wrócę do Was jak ochłonę,,

@Blondi ciesze się razem z Tobą :serce: 

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a długie suknie, halki i szpilki zabrałaś ? :hahaha:

@Betti i @erika też w podróż ruszają, a ja czekam. Za dwa tygodnie do domciu. :d

Jakieś tam plany urlopowe mam, trochę pojeżdżę, może dam radę w końcu swój pokój pomalować. Do pracy chcę wrócić pod koniec sierpnia dopiero.

@Jaga8584 a Tobie ile zostało ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta wzięłam sam exlusiv,,na bogato:hahaha:

mam dzisiaj wolne ,,kawkę wypiłam i do kolacji wolne,,abym odpoczęla sobie,,ale co Wam powiem? poszłam na kawkę do dziadków i się pytam ich dwóch ,czy mogę mówic do nich po imieniu i co? obydwoje krzyknęli,że tak ,,hahahha super ,,lubię szybko sie zwracać do moich PDP,,fajnie,,uprzedzali mnie ,że to ludzie z wyższych sfer ale normalni ,,na odważnego poleciałam jak  zawsze i już nie mam problemu z jednym,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @erika za :kawa: -pycha,,dzień Dobry wszystkim,,:love:

ale zmiany na forum,,dlatego wczoraj szlaban był:hahaha: ładnie ,ładnie,,nie ma ciemnych charakterków są teraz kolorowe ,,chyba nie tak smutno jest przed Nickem -:hahaha:

Ja nie musze sie tutaj wcześnie zrywać ,,bo dopiero mam o 9 rano śniadanko,,w hotelu i szwedzki stół-hahha,,,do wyboru i do koloru,,kawę jaką sobie zażyczę,,ale przystanę na normalnej ze śmietanką,,,musze się codziennie ubierac teraz do restauracji,,czy ja sobie wymarzyłam tą restaurację? tylko jem z babcią śniadania w hotelu, resztę robię u babci w kuchni ,,kuchnia wyposarzona w dobry sprzęt,,ale ciągle przechodzę koło stolików na zewnątrz,,i ciągle śmigam po hotelu bo ja mieszkam tam, a restauracja duża jest na dole i na tarasach ,przez które też śmigam ,,muszę błyszczeć non stop,,a to mi pasuje,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Czcionka mi się zmieniła a Wam ????

@erika, dobrze że to zielony kolorek bo by mi się z EDEKA kojarzyło. :hahaha:

Kawkę piję, śniadanko zjedzone. Ostatnie bułeczki dzisiaj na śniadanko wyjęłam i tak jak babuszka na śniadanko je malutko jak ptaszek to bułeczki wcina aż jej się uszy trzęsą. :d:d:d Upiekę nowe i zostawię na zaśkę. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranki mam fajne ,,nic szykowac i nic podawac i nikogo nie musze karmić,,a to już dużo,,doceniam każdą inną chwilę lżejszą od tych co miałam wcześniej,,dobrze nieraz pozapindalać bo się ma porównanie,,:hahaha: dobrze napisałam wcześniej,,kopciuszek Blondi trafila na pałace i zamki,,do mnie się uśmiecha słoneczko-lubi mnie-hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane opiekunkowo:serce: bardzo przepraszam ze tak dlugo nie odzywalam sie :( ale w domu bardzo duzo pracy i pozniej mialam maly zabiek na rece gangliony zlikwidowalam a to spowodowalo ze pisac nie moglam O.oale obserwowalam caly czas co sie u Was dzieje :)a widze duzo sie dzialo haha :psporo milusinskich zmienilo stelle fajnie :dja tez jestem na nowej stelli ale tylko na trzy tygodnie bo zdrowie na dluzej nie pozwala ale jakos to bedzie jestem pozytywnie nastawiona :) potem bede skakac z miejsca na miejsce pozdrawiam Wszystkich i zycze spokojnego dnia i smacznej:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Widzę że wszyscy dostali literki.

I zmienił się też trochę wygląd strony głównej, tematy są inaczej wypunktowane.

Ktoś się wczoraj napracował. :d

 

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym komunikatem i odkrywania nowości.

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Beata Giz napisał:

Dzień dobry Kingusiu! Nie wiem co z Twoim zdrowiem, ale życzę żeby było wszystko dobrze! Dzień dobry wszyscy! Smacznej kawki i pysznego ciastka! :ciastko::kawa:

dziekuje na pewno bedzie dobrze:) kregoslup mam chory po swietach ide na operacje beda wstawiac mi cztery sruby w odcinek szyjny i cos beda robic z odcinkiem piersiowym no tak juz mecze sie siedem lat a do tego pekaja mi torebki stawowe i trzema plyn stawowy czesto sciagac plyn stawowy w nadgarstkach i tak to jest z moim zdrowiem a mam40 lat :p ale mam pozytywne nastawienie i daje rade:p a pracowac tez trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...