Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wieczorową porą,,przeciez jestem zalatna równo,,zakupki,,jakie sliczne buciki kupiłam -japonkowe ,,ale jakie inne i ze skórki i takie na bogato,,:hahaha: poszalałam równo dzisiaj,,wiem,że jestem na wolności,:serce::love: pogoda do dupy,zimno,,zimno w Pl,,,ale mi pasi i mimo zimna jestem na letniaka:hahaha: grilla zaliczyłam i zimne :piwo:,,hahha ale pijana nie jestem,,nie!!!! nacieszam się wszystkim,,moimi cudownymi dziewczynkami,,i wiecie co? nic nie slyszę, tylko moja wnuczka mówi,,babciu pierożki zrób-:płacz::hahaha: a ja nie chcę tego słyszeć:hahaha:ale może trochę zrobię? zobaczymy,, a teraz trochę fajnej muzyki,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień minął leniwie, spacerek zaliczony, solo oczywiście.Pdp przechodzi jakąś metamorfozę...gdzie bym się nie ruszył, ona za mną, albo szuka lub woła ...gdzie jesteś. Zobaczymy jutro, czy to tylko chwilowe, czy nie. Już pobiłem rekordu czasu pobytu na tej szteli, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, to fajnie, ciesz się rodzinką:love: Ja tymczasem życzę Wam spokojnej nocki:love::spioch:

EEE a gdzie Ty się podziewasz? buziaka Ci dam:love: abys dobrze spał:hahaha: dobranoc kochani:spioch::serce::love:

Ja zawsze sie cieszę ,gdzie bym nie była ,,jestem wulkanem radości,,zero smutku-żartowałam,,,nieraz mam dołki i to jakie ale szybko je wypędzam z siebie,,hahha weg pioruny ode mnie,,,:hahaha: żadne smutki mi zycia nie będą marnowac-bo życie jest takie piękne,,,:serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ranne ptaszki i śpioszki. :kawa::hahaha:

Śniadanko zjedzone, kawka wypita, pora zacząć kolejny tydzień w pracy. :d

Kiedyś, jak będę w domciu to sobie na śniadanko walnę jajecznicę na szynce albo kiełbachę. :d:d:d

A na razie marmoladka, serek i wędlinka.

Za to mam jeszcze barszcz biały to sobie podjem do obiadu. :hahaha:

Dziś 17 lipca, czyli Ogólnopolski Dzień Tabaki,
Światowy Dzień Międzynarodowej Sprawiedliwości oraz
Światowy Dzień Emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i rower chyba się nie polubimy. Na piechotkę doszłabym co prawda trzy razy wolniej ale bez zmęczenia. Niby coraz lepiej mi idzie jazda na rowerze ale..... nogi bolą. :hahaha:

Obiad zrobiony, ciasto upieczone ( porażka, źle ustawiłam piekarnik i z wierzchu przypalone :( ), babuszka kima więc i ja chyba pójdę w jej ślady......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaga8584 napisał:

Oj ten "luty " czyści.  LUFTY  -miało  być

oj mialam ubaw z tego "luty", bo nie wiem czego pomyslalam, ze ten kominiarz to w lutym jeszcze przyszedl i tak dlugo go trzymasz i nie wypuszczasz :) ale mi ciekawe rzeczy chodzily po glowie z kominiarzem w roli glownej... a tu rozwialas moje kudłate mysli :)

nie chce zakladac nowego wątku, bo mam  tylko pytanie: jak u Was rodziny i pdp zapatrywali sie na przyjazd Wasz z dziecmi, dzieckiem, czy tez mezem? wiem, ze w wielu miejscach sie to stosuje i nie ma problemu... z racji tego, ze jestem tu z mezem to dzieci same z babcia i pomyslalam, ze w sierpniu bym je wziela na 3 tyg... rozmawialm dzis z jedna z corek... niby sie zgodzila, ale powiedziala, ze z siostra musi porozmawiac, ze jak to bedzie z meldunkiem... watpie, ze tamta sie zgodzi... zapowiedzialam nawet, ze jak beda jakies problemy to mąż bedzie autem i odwiezie je w jeden dzien do babci, nie ma problemu... mamy na pietrze osobne mieszkanko w tym domku.... z lazienka, tarasem, ja nie widze problemu... ale jak ktos sie bedzie chcial dowalic to zawsze jakies ale wymysli...nadmienilam, ze w poprzednich miejscach, gdzie bylam to nigdy nie bylo problemu z przyjazdem dzieci i Vorschlag wychodzil zawsze od rodziny pdp.... a w ostatnim miejscu nawet 10 euro na wesole miasteczko Prater dla dzieci dostalam.... co mnie jeszcze tu zastanawia? niby sa ze mnie taaaakie obie zadowolone, a kazda z poprzedniczek zawsze dostawala Trinkgeld od 20-50 euro jadac do domu, a ja nigdy centa nie dostalam.... przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Was dwoje więc ma się kto się zająć dziećmi. Nie piszesz czy córki mają dzieci bo może po prostu nie lubią dzieci ? Albo boją się że będziecie zamiast pracować to zajmować się dziećmi ? Nie wiem. Ale jedno wiem, ja na ich miejscu chyba bym się nie zgodziła...

Sorki ale taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty,, uważam, że trzeba rozgraniczyć pracę od innych rzeczy...Tym bardziej, że jeździsz w systeme 3 na 3 tygodnie...nie zawsze można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu...Też nie ma co liczyć, żeby Ci zasponsorowali, dzieciom, Prater, albo chociażby lody. A mnie kiedyś mama uczyła...umiesz liczyć? to licz na siebie...Więc, co bywało sporadycznie, że nie dostałem kieszonkowego, to nie narzekałem.  A co do zapraszania...We wrze śniu super rodzice dziadka dowiedzieli się, że mam przyjaciółkę, więc w październiku i na święta zaprosili ją do mnie...Fakt,że się postawiliśmy, haha, i powiedziałem...za bilety płacimy my.Ale propozycja wyszła od nich...i jeszcze jedno...pracujecie teraz razem, nie zaglądam Wam do portfela, więc zróbcie dzieciom objazdówkę kilkudniową i zwiedźcie trzy stolice w 5 dni...Wiedeń,Bratysławę i Budapeszt, na koniec termy...Jak mówi Blondi, zarabiajmy a potem czasami poszalejmy...Też zarobek z lipca przeznaczam na wakacje. Więc Betty, sorry, ale napisałem, co myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła córka z urlopu i muszę przyznać że mnie zaskoczyła. Przywiozła mi takie zapachowe mydełko, wiem, drobiazg ale i tak jestem mile zaskoczona że w ogóle o mnie pomyślała. :d

Ja sierpień planuję się urlopować, ale bez wojażowania poza granice kraju. Tak tylko sobie z wnukami posiedzieć gdzieś, najlepiej nad wodą co nietrudne bo młodsza córka mieszka nad morzem. :d:d:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...