Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam stan podgorączkowy . I to za kazdym razem jak jade do domu .Emocje mnie nie dosięgaja gdy  jadę do pracy .  Noce będę miala nieprzespane i oczy pokrążone.

Dobranoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki jestem gdzies na trasie,kierowca wielki grubas,ale pali to sobie we dwa popalimy od czasu do czasu:płacz::hahaha:

A mój dziadek strasznie przeżył mój wyjazd,nawet do okna wstał zobaczyc gdzie ja tam wsiadam,oj lubię ich:serce:

 

 

 

No i wypadek smiertelny przed nami,:rozpacz: korki,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z busa z :kawa: :hahaha:,jade jade,ludzi malo,mialam dla siebie 3 fotele,to sie wyłożyłam jak w łóżku,potem dopiero po 6godz,pani wsiadla,także jadą tylko 4 osoby,powinnam 1 wysiasc -normalnie nie wierzę ,że jadę teraz prosto do domu,normalna trasąe:hahaha: 

Wstawac ,milutkiego dnia,paczka cukierków poszla a z nią ząb:płacz: dentysta jak nic ,się kłania,moze jeszcze dzisiaj się zalapie? Te moje cukierki to toffi oblane gorzką czekoladą,pycha ale toffi wyciąga zęby,nie całe ale cząstki,masakra,zjem reszte i koniec slodyczy,poleci zimne:piwo: dobrze popoludniu,,,wolność,wolnosc:serce:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak:serce: wszystko sie zgadza , kasa też . W domu nauczę sie wklejać zdjęcia na forum . :tak: Wnuczka udzieli lekcji .  Mam czym się pochwalić . Jestem w rodzinie , ktora dba o opiekunke , Weekedy mam zawsze wyjazdowe i to w interesujące miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam cięzki dzień , wykażę sie sprzątając dom . Nasza pani sprzatająca jest na urlopie w Chorwacji , więc na mnie spadł obowiązek utrzymania porządku w domu . Ogarne to z cała pewnością a przy okazji spale trochę kalorii i utemperuje trochę swoją niesporzytą energię. Lubię sprzątać i prasować to dwie czynnosci , które wykonuje z ochotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość aga napisał:

Dzisiaj mam cięzki dzień , wykażę sie sprzątając dom . Nasza pani sprzatająca jest na urlopie w Chorwacji , więc na mnie spadł obowiązek utrzymania porządku w domu . Ogarne to z cała pewnością a przy okazji spale trochę kalorii i utemperuje trochę swoją niesporzytą energię. Lubię sprzątać i prasować to dwie czynnosci , które wykonuje z ochotą.

jak bardzo lubie sprzatac, to nienawidze prasowac... tu gdzie jestem nie prasuje sie wcale i niczego..... na szczescie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozbierałam ogórki z mojej grządki . Nie było ich wiele , no bo i nie wiele wysiałam nasion , miałam okazje zobaczyc jak tu sie ogórki kisi . Moj podopieczny lubi robic takie przysługi a dzisiaj to był w ogóle wniebowziety spiewał i pogwizdywał w swoim pokoju . Obecnie robie tu nową specjalizacje  - fryzjerka męska - jakos wyszło , ale raczej w domu musi siedzieć . Aż włosy odrosną:hahaha:. Kiedyś strzygłam męza , ale on ma kręcone loki to jak wyciełam cos  za bardzo , to nie było widać. Próbowałam tez na chłopakach ( synach) ale wczesnie się połapali i skończyłam zajęcia pratyczne . Taka fryzjerka ze mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Betty napisał:

jak bardzo lubie sprzatac, to nienawidze prasowac... tu gdzie jestem nie prasuje sie wcale i niczego..... na szczescie....

Kazdy ma konika :) . Dla mnie prasowanie to odpoczynek . Nie myśle o niczym innym patrzę tylko jak ze starty "łachów "rosnie  stożek wyprasowanych ubrań. Nabieraja wyglądu pod żelazkiem . Podrzuć mi ...........pranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi mija kolejny dzień na szteli...erika się zameldowała, co prawda jeszcze w kraju i tylko przepakuje walizy i wraca do pracy. Jola z de. jest zwolniona z meldowania się. Niepokoi mnie Blondi:płacz: zamilkła...może ktoś zapomniał internetu opłacić...albo. .nie, też nie, bo jak długo można bzyk,bzyk uprawiać:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

A mi mija kolejny dzień na szteli...erika się zameldowała, co prawda jeszcze w kraju i tylko przepakuje walizy i wraca do pracy. Jola z de. jest zwolniona z meldowania się. Niepokoi mnie Blondi:płacz: zamilkła...może ktoś zapomniał internetu opłacić...albo. .nie, też nie, bo jak długo można bzyk,bzyk uprawiać:hahaha:

Aż sie odrobi :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...