Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Tylko jak ja Ciebie poznam ,żeby Ci pomachać?:oKubek z czekoladą trzymaj w ręce :hahaha: a na wszelki wypadek będę machała Wszystkim.:love: To gdzie Ciebie ten blabla wywiózł w jakieś tropiki?;)

A żebyś wiedziała ,,że tropiki,,wiem,że jest lato,,aż za bardzo poczułam ,,:hahaha:ale przygotowana byłam na tropiki,,:święty: 

Ja jak zostawiam miejsce po sobie to mucha nie siada,,mam zawsze albo telefony potem z podziękowaniami ,że tak pachnąco i ślicznie i czysto zastala miejsce ,,albo od wejscia są zauroczone zapachami świeżości,, raczej ścielę łóżko ale nie zawsze ,,nieraz przygotowuję czystą posciel,,zalezy jak kto sobie życzy,,mi nie robi różnicy,,teraz też poscielę lóżko i zostawię zapachy,,gdzie nie jestem pozbywam się smrodu staroci,,co jest,,zastaję smrodki a potem wszyscy się dziwią,co ja zrobiłam ,że smrodku nie ma:hahaha: ale jedno jest  pewne ,że w 40 stopniach  gdzie pot leje się po dupie,to nie będe pracować,,robię tylko to co muszę,,robota nie zając i nie ucieknie,,pracuję spokojnie i bez stresu,, a ,że ktoś chce mnie ustawiac abym zapindalała za kogoś,czyli moja zmienniczka to niech się wali ,,życzę jej 40-50 stopni i niech robi głupia z odkurzaczem i ze szmatą,,ręce opadają jak co niektórzy myślą,

ale fajny dzien na luzie ,,spokojny ,,pogoda chłodniejsza ,,ja się ciesze że zjeżdzam i to jest najważniejsze,,,:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. patelnię???? ja bym wolała perfumików i kremików i ciuszków z bucikami zapakowac ,,albo słodyczy dobrych,ale  sama się pakuję i widzę i się dziwię ,jak ja to zapakowalam wcześniej ,że wszystko wlizło a teraz miejsca nie ma,,żadnych tym razem zakupów nie robiłam nic  a nic!! coś urosło? coś się powiększyło? hahhaa usiądę i zgniotę i będzie gut:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czy mam tam smażyć jak mi się wszystko do tego obdarciucha klei .Ja nic nie wiozę oprócz kucharka a z powrotem też pewnie nic.Zastanawiam się tylko dlaczego ja wszystko na ostatnią chwilę zostawiam hmm:hahaha:

@Łukasz czasami tak jest u jednych nadmiar wszystkiego a u innych braki:)

6 minut temu, Łukasz napisał:

A u mnie patelni i garnków dostatek, brak tylko tłuczka do mięsa i ziemniaków...to mają kupić.Dali mi stówę w piątek na tydzień i za dwa dni znowu...mówię, że kasy mam full:hahaha:

:hahaha: a nas przekonywał,że 50 na tydzień wystarczy;):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Łukasz napisał:

A u mnie patelni i garnków dostatek, brak tylko tłuczka do mięsa i ziemniaków...to mają kupić.Dali mi stówę w piątek na tydzień i za dwa dni znowu...mówię, że kasy mam full:hahaha:

Obdaruj biednego i zrób mu zakupy --no już!!! do dzieła ,,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień leci spokojnie,,jakby nic się nie miało wydarzyć,,ja się grzebię powoli,,pazurki sobie pomalowałam to teraz mogę trochę popisać aby wyschły,,:hahaha: ale wiem jedno,,kuchnia  niech się trzyma z daleka,,żadnych garnków ani patelini nie chcę widzieć,,chodz przez trochę,,na oczy!!!:płacz:

ale za to tęsknie za sklepami,za galeriami ,za restauracjami,oj za czym to ja nie tęsknie,,za wszystkim tak prawdę powiedziawszy ,bo wolnośc to wszystko co się chce,,,no i za seksem oczywiście:hahaha::serce::love: nie będe czarowac ,że jest inaczej bo tak nie jest,,,seksisko jest potrzebne dla zdrowego ciała:serce: cisza ,spokój ,ptaszki śpiewają,,wiaterek zadmucha ,, to tyle :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz przygotowuję się do wyjazdu i jak zawsze coś tam kogutkowi upichcę :pchociaż on super gotuje i piecze. Postanowiłam mu ugotować na jutro zupkę jarzynową i usmażyć parę naleśników. Naleśniki gotowe i czekam aż wystygną , bo muszę schować do lodówki . Wyskoczyłam na chwilę z "Kampera" ..wracam po 3 minutach a :hahaha: papier pergamin na którym stygły naleśniki leży na podłodze :płacz: a po nalesnikach nie ma śladu . Nasz Robladorek  wpiął się przednimi łapkami na szafkę i wszystkie wsunął:płacz:  no cóż usmażyłam jeszcze raz;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam się mistrzynią gotowania gdy wszystkiego brakuje.

Babuszka chciała jakieś ciasto

, pokazałam jej że za mało mąki i masła by coś upiec ale miała taką smutną minkę że przeszukałam szuflady i znalazłam : ciasteczka, jeden budyń, kakao i czekoladę w proszku.

Ugotowałam budyń śmietankowy na gęsto, w drugim garnuszku zrobiłam budyń kombinowany: mleko, mąka ziemniaczana, cukier, kakao i czekolada w proszku.

Przełożyłam herbatniki na zmianę budyniem jasnym, ciemnym, jasnym, ciemnym, na wierzchu posypałam czekoladą i wiecie co ? To jest dobre. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. Blondi erika

Szczęśliwej podróży:love:

Maria Jolanta gratulacje:love:

 

Dzieki @Łukasz ku :love: jadę do domciu pociągiem;) fajnie sie jeździ w de. ,ale najgorzej mnie wkurzają  połączenie od granicy do domu:płacz: mam 50 km ,a pociągi polikwidowali mam tylko 2 w ciągu dnia:( jakby coś się wydarzyło w de. to taryfa :(  

Dzisiaj będę miała fajna kolację:) kogutek zrobi pizzę 

Miłego popołudnia wszystkim życzę:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Psinka wie co dobre. :hahaha:

@Blondi, dlatego mnie raczej fora randkowe nie interesują bo nie ma się jak pobzykać więc szkoda czasu. :hahaha:

Jeszcze trochę z nami poobcujesz i polecisz na to bzykanie a nie do piekarnika ,,, ale @Maria Jolanta dzisiaj tak myślałam o Tobie i Twoim zapale do pieczenia i gotowania,,i tak sobie pomyślałam,,że po Tobie powinna przyjechac osoba co z niczego potrafi zrobić cuda,,tak pomyślałam a tutaj czytam ,,Mistrzyni gotowania":hahaha: z niczego coś-brawo,,masz tą :święty: pacusiu,,,babcia ma z Tobą luksus,,

@Łukasz co się też przymierzasz do bzyk bzyk? wszyscy myślą o bzykaniu ale cicho siedzą,,a to żyje w nas ,,tego się nie oszuka,,chyba ,że się bardzo chce oszukać,,to tak! masz tu też buziola:love: seksusiu:love:

ja jadę ale nie wiem kiedy -dobre co?:hahaha: aby kierowca byl ok! bo opindol mu się oberwie,,,:love: ja taka napalona na facetów ,abym go nie zgwałciła a fujj co ja gadam,,:hahaha: już mi pada na :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika Ty też nic nie robisz tylko jesz,,siedzicie w tej kuchni na przemian z kogutkiem:hahaha: a potem we dwa tracicie te kalorie-też dobre wyjscie,,:serce: Ty blisko granicy mieszkasz,,super masz ,,rzut beretem,,do De,,,a ja myślałam ,że Ty prosto od kogutka jedziesz do pracy,,a Ty się kręcisz i kręcisz i jeszcze może wykręcisz  się od następnej pracy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi blabla z kierowcą a potem go gwałci, Łukasz tylko z czarnymi jeździ, Erika zugiem się rozbija a Jolantapl pewnie z Żeglarzem jedzie ?

A ja co ? Może pogoda jutro pozwoli to wypróbujemy nowego Mercedesa babuszki ? :d

Aha ! Na rowerze dzisiaj pojeździłam. Ja jadę prosto a przednie koło jakieś takie... pijane jest. :d Tak to się jeździ jak się zapomniało co to rower. A jak wróciłam to normalnie miałam problem z chodzeniem tak się cała telepałam. :hahaha:

Miałam wcześniej pojeździć ale się bałam. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta hahahhahha  , już wiem ,ciasto zrobiłaś z niczego a tam środki pobudzające i tak się właśnie kończy jazda po pijaku-:hahaha: wstyd,,jeden wstyd na całą ulicę,:płacz:,a to tylko rower już nie wspomnę o Mercedesie ,,jak wsiądziesz w niego to nie wyjdziesz,,z tego podniecenia, na noszach trzeba będzie Ciebie ewakuowac:płacz:,tylko już nie pij,i nie jedz tego ciasta,,zostaw sobie na potem,,,albo dawaj tutaj nam,,my wszystko dobrze robimy i wszystko nam dobrze wychodzi to nic nam nie będzie,,nogi nam sie nie będą podwijać tu i tam:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@erika Ty też nic nie robisz tylko jesz,,siedzicie w tej kuchni na przemian z kogutkiem:hahaha: a potem we dwa tracicie te kalorie-też dobre wyjscie,,:serce: Ty blisko granicy mieszkasz,,super masz ,,rzut beretem,,do De,,,a ja myślałam ,że Ty prosto od kogutka jedziesz do pracy,,a Ty się kręcisz i kręcisz i jeszcze może wykręcisz  się od następnej pracy:hahaha:

@Blondi ja duzo spaceruję z pieskim:) jeżdżę na rowerze ,  no i najważniejsze uprawiam duzo sex :love: to kalorie weg:p jak pojade do pracy to później musimy nadrabiać z kogutkiem :hahaha: on nie daruje  

@Blondi do pracy muszę jechać :(  a może zacznę randkować  gdzieś tam i trafi mi się jakiś sponsor :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...