Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adas moja PDP lezaca...poprzedni opiekun umial zagotowac wode na kawe i pieczone ziemniaki z kielbasa ...to wszystko...wiesz ja tez rozumiem ze ciezko sie jest przestawic ludziom...ale jak podchodzi do mnie jak do dzieciaka tlumaczy jak krowie na granicy.....co jak mam gotowac to prosze Cie....dla swietego spokoju czasem wlezie mi adwokat do kuchni....ale nie chce....on inaczej myslacy ja inaczej od 30 lat jestem gospodynia,moze nie umiem wszystkiego to sie zgadza...ale jesli ja zrobie obiado-kolacje a PDP sie zapycha mlaska i mowi ze pyszne to sory...gdzie i kto popelnia blad.....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marzena napisał:

5 tydzien....w sumie bede 6...ale o 6 za dlugo...corka PDP myslala ze ja bede dwa miechy...hahah ja jej na to ze nie da rady przy takim pacjencie dwa miechy wysiedziec...trzeba odpoczac....spojrzala na mnie jakbym z marsa wrocila no patrz...czy oni wogole wiedza co sie dzieje ....przyjezdza raz na miesiac moze rzadziej i kompletnie nie zorientowana jak mozna wytrzymac z takim pacjentem...ech.....

   i tu znów dwa zdania napiszę---podobna sytuacja u mnie była w domu ,chociaż teściowa nie była najgorsza ,ale jeden synek ,drugi przyjechał raz na rok i byli kochani  a ja z żoną nie za bardzo ,dlatego prywatnie z nimi jak rozmawialiśmy  to tak przedstawialiśmy tą sytuacje ,być na co dzień a raz w roku to niebo a ziemia.Zdawali sobie z tego sprawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamos1 napisał:

   i tu znów dwa zdania napiszę---podobna sytuacja u mnie była w domu ,chociaż teściowa nie była najgorsza ,ale jeden synek ,drugi przyjechał raz na rok i byli kochani  a ja z żoną nie za bardzo ,dlatego prywatnie z nimi jak rozmawialiśmy  to tak przedstawialiśmy tą sytuacje ,być na co dzień a raz w roku to niebo a ziemia.Zdawali sobie z tego sprawe..

no niestety ,,rozumiem w rodzinie...jesli jednak ktos zdaje sie na opiekunke ...to moim zdaniem musi sie pogodzic ze ma tez swoje zdanie,a ja gotujac pytam.....czy mu to odpowiada...i nigdy veta nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tak agencje nie praktykowały jak teraz ,teraz chcą wysłać od razu na 2 albo 3 msc. i męcz się i duś się ,sama wiem ,że 3 msc . było dla mnie koszmarem i już nigdy nie pojadę na tak długo.Widzę ,że nikt nie rozumie ,że siedzieć z mamusią czy tatusiem to wyczyn ,dzieci nie siedzą więc dzieci nawet sobie sprawy  z tego nie zdają,a dziwić to się potrafią -oj potrafią ,, myslą ,że jak zapłacą to polka czy polak przyssie się do opiekuna rękami  i nogami, aby tylko zostac jak najdłużej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi---- wiedzą tylko wariatów strugają,dlaczego sami się nie zajmują ,rozumię młode małżeństwo pracuje ,ma dzieci ,ale to są osoby już na rentach lub na emeryturach i sprawni ,ale tak im wygodnie ,niż matką czy ojcem się zajmować.

dlatego ten problem powinien być nagłośniony w mediach ,jezeli dostane się do ZDF  -to murowane ,że to zrobię.Większość Niemców żyje w innym świecie.Myślą innymi kategoriami.Jeżeli idzie o te problemy,bo Polacy też nie są święci,ale pod innym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Blondi napisał:

Wcześniej tak agencje nie praktykowały jak teraz ,teraz chcą wysłać od razu na 2 albo 3 msc. i męcz się i duś się ,sama wiem ,że 3 msc . było dla mnie koszmarem i już nigdy nie pojadę na tak długo.Widzę ,że nikt nie rozumie ,że siedzieć z mamusią czy tatusiem to wyczyn ,dzieci nie siedzą więc dzieci nawet sobie sprawy  z tego nie zdają,a dziwić to się potrafią -oj potrafią ,, myslą ,że jak zapłacą to polka czy polak przyssie się do opiekuna rękami  i nogami, aby tylko zostac jak najdłużej.

 

tak wlasnie sobie dzieci mysla...bo my nie mamy nic innego do wyboru???/ zarty na bok....jestem od wczoraj wsciekla.....dzis pokazalam mojemu PDP jak jego zona wyzywa drze sie na mnie i miesza z blotem..powiedzial do nie ja tu do ciebie wiecej nie przyjde.....i usmiechnal sie do mnie...to go zapytalam czy teraz to wierzy mi???? ja pierdziele normalnie ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

   @Marzena @adamos1 Wiecie co ? zróbmy strajk i koniec pracy polacy :piwo::piwo::piwo: i po jednym na dobranoc ,tylko zaraz po jednym nie wylądujcie w łóżkach:hahaha:

jestem za.....ale ja dzis na bialo..pije winko....na nerwy choc i tak pewnie nic nie da...moja druzba sie na dzien dzisiejszy skonczyla....wrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

nie nie  a komu na złość  zrobimy  -raczej przyjemnosc PiS---com!     nie!   To jest banda oszołomów!!!!

Adas bez nerwow bez nerwow hahaha na zdrowie napijmy sie za nas...za nasza cierpliwosc wytrzymalosc i hart ducha...kochani :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Marzena to Ty masz faktycznie przejscia na tej steli..napij się kochana winka i olej wszystko i jeszcze parę dni i do domku,,,:drink:

Ja to się napiję jak wrócę do domku,,akurat będzie impreza ,

I sie napije....hahaha dzis rozmowa z firma...corcia podobno sie ma zjawic w piatek...bedzie mexyk...yuuuuhuuuu hahahaha za wasze nasze zdroweczko kochani:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Marzena a żebyś wiedziała ,będzie Mexyk z Kolorado,bardzo  nie lubią niemcy takich sytuacji ,że coś jest nie tak itd, zauważyłam też ,ze bardzo nie lubią problemów  ze strony np. agencji.

Malenka to juz ich problemsik hahahahahaha mnie to lotto.....kurde...ktora z nas czy ktory z nas nie chieliby miec spokojnej stelli zeby wszystko gralo....mam na mysli warunki bytowe...rozumie sie choroby PDP....ale prosze....tu przegiecie na calej pale.....ech.....

a to tak dla ucha.....bo mi lazi....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Cos bym przegryzła i muszę sprawdzić, co mamy jeszcze zaserwowanego przez Moderatora ,widzę :jabłko::lody: co ewentualnie bym zjadła , jabłuszko mam a lody za oknem-hahahha

Kochani MOderzy do roboty.....glodne jestesmy....dajcie cos specjalnego hahaha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marzena napisał:

Malenka to juz ich problemsik hahahahahaha mnie to lotto.....kurde...ktora z nas czy ktory z nas nie chieliby miec spokojnej stelli zeby wszystko gralo....mam na mysli warunki bytowe...rozumie sie choroby PDP....ale prosze....tu przegiecie na calej pale.....ech.....

a to tak dla ucha.....bo mi lazi....

 

 

Marzena ,ile Ty masz lat ,hm? ok....fajny utwór  ,wdepnąłeś  na moją delikatną ścieszke... ale to nie może przekreślić naszych wizji..fajny utwór!

wdepnołaś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamos1 napisał:

Marzena ,ile Ty masz lat ,hm? ok....fajny utwór  ,wdepnąłeś  na moją delikatną ścieszke... ale to nie może przekreślić naszych wizji..fajny utwór!

wdepnołaś

 

a co ma piernik do wiatraka Adm...ile ja mam lat???? tyle na ile sie czuje......kobiety sie nie pyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...