Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Łukasz napisał:

Dobranoc jolantapl. :)

i co @Łukaszku spakowny juz jestes do konca ?ja jeszcze nie i mam tez nerwa bo normalnie Jacek mial jechac do domu 26 maja potem dali nowy termin na 24 maja tak sie cieszylismy ze juz sie uwolni a dzisiaj zmienili na 27maja wieczor no masakra co ta firma wyprawia no nic jak przyjedziemy to bedziemy dzialac pojedziemy do nich :d

Ty nasza pociecho:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane opiekunkowo:serce: dzisiaj deszczowo ale to nic ostatni dzien zaczynam z :kawa: potem jeszcze jedna:kawa: nasza @Blondizadba o slodycze haha:hahaha: a Tobie @Łukaszku w razie czego gdybym nie mogla pisac to zycze szczesliwej podrozy:)

58 minut temu, Maria Jolanta napisał:

18620136_1381699208557749_1702563713213315276_n.jpg

Do mnie dzisiaj pasuje te zdjecie hahaha:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No, pora się zbierać do fryzjera i na bóstwo się zrobić.

Może też zacznę się rozglądać za spadkiem ? :hahaha::hahaha::hahaha:

Kochana ale jak wrocisz to lepiej sie za te sztrykowanie wez dla naszych panow hahahaa:hahaha::hahaha:a aaa i dla na oczywiscie tez:hahaha::hahaha:@Blondi byla pierwsza w kolejce a my poczekamy sobie Mario:hahaha: damy jej fory:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie będę gorsza ,,też sie zrobię na noc na bóstwo,,-hahahhaa:hahaha::love::serce:  

4 godziny temu, Beata Giz napisał:

Głowa mi pęka i :$z nosa się leje. Złapało mnie

A mnie jak dzisiaj głowa pęka ,,mało nie wybuchnie,,ale nie od pogody,,,tak mi ciśnienie podnieśli:hahaha: że zaraz exploduje:płacz:  co za dzień ,,:płacz::hahaha: 

@kinga pliss ,żadnych słodyczy ,,ale cukiereczki kupiłam-te smaczniutkie,,, @Maria Jolanta niech do fryzjera zabiera swoje patyczki do robienia ażurów,i już tam robi a nie marnuje taki wartosciowy czas na banialuki,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja też nie będę gorsza ,,też sie zrobię na noc na bóstwo,,-hahahhaa:hahaha::love::serce:  

A mnie jak dzisiaj głowa pęka ,,mało nie wybuchnie,,ale nie od pogody,,,tak mi ciśnienie podnieśli:hahaha: że zaraz exploduje:płacz:  co za dzień ,,:płacz::hahaha: 

@kinga pliss ,żadnych słodyczy ,,ale cukiereczki kupiłam-te smaczniutkie,,, @Maria Jolanta niech do fryzjera zabiera swoje patyczki do robienia ażurów,i już tam robi a nie marnuje taki wartosciowy czas na banialuki,,,:hahaha:

Oj tam oj tam troche slodkosci nie zaszkodzi:hahaha: powiedz szybciutko kto Ciebie tak zdenerwowal to zrobimy z tym porzadek>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76.jpg.5b39ba2bdf9e560e1a5065a28ba63878.jpg

widzę,widzę.  Maria Jolanta w salonie. . w tym salonie jest ukryta kamera:całus::hahaha:

No i po gościach...po rozliczeniu i dobrych geldgeszenkach:hahaha:

Dziadek nie chciał być gorszy od córki i ofiarował mi 20 euro, nie miałem serca wziąć od  niego nic, ale prosił, córka mrugała do mnie,żebym wziął.,

Ja już mówię pa pa, bądźcie zdrowi, odezwę się jutro. Kinga i kto tam jeszcze wraca.. szczęśliwej podróży

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...