Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Teresadd napisał:

11.22.63. te cyferki dobre, a nie 23.11.63. Chodzi oczywiście o zamach na prezydenta.

Miałam kiedyś się za niego zabrać...ale jest tyle innych seriali. Pewnie wrzucę go na tapetę wkrótce. Dzisiaj obejrzałam polski kryminał "Ach śpij kochanie". Nie powala na kolana, ale podobał mi się klimat lat 50-tych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka o 16-tej zarządziła że jest późno, pozamykała wszystko, opuściła rolety i poszła spać. :haha:

Pewnie za godzinę wróci bo kolacji nie jadła. :szydera:

To masz "wesoło"...Nie ma to jak zdrowy na umyśle PDP,nigdy więcej demencji mam nadzieję.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Miałam kiedyś się za niego zabrać...ale jest tyle innych seriali. Pewnie wrzucę go na tapetę wkrótce. Dzisiaj obejrzałam polski kryminał "Ach śpij kochanie". Nie powala na kolana, ale podobał mi się klimat lat 50-tych. 

Za kogo zabrać ...za prezydenta ....D. ? ....Przecież on żeniaty jest ...Matuchno ..do czego to doszło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Za kogo zabrać ...za prezydenta ....D. ? ....Przecież on żeniaty jest ...Matuchno ..do czego to doszło .

Jak oczy zamkniesz to co? Każda potwora ma swojego amatora, a niektórym palma odbija i głupieją...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jak mi się nie chce jechać na tę kolacyjkę...:smutek: Nawet inwencji brak, żeby się wykręcić...:$

Zamienię się z Tobą ...U mnie , jako , że święta niedziela to któraś z kolei msza w tv leci . Siedzę u siebie na dolinach , bo jeszcze z 1,5 godziny mam wolne .....Paznokcie u odnóży obrabiam ( czyt. zmywam lakier ) a z góry dochodzą śpiewy chóralne i solówki ....Mogę pojechać za Ciebie na tę kolacyjkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To prędziutko, prędziutko.....za godzinę wyjazd...:haha: Chusteczki nie mam...w rękaw wycieram nochala...:haha:

Co sie martwisz, z pelnymi ustami sie nie mowi, wiec bedziesz siedziec cicho(wiekszosc czasu) a co pojesz to Twoje:d

Skoncentruj sie na krojeniu i przezuwaniu.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...