Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek, dziś dzień matki, a mi się tak bardzo chce nad polskie morze , tak bardzo .......:smutek:, nie musiałaby być podróż samolotem, cabrioletem, nie musiałabym nic pić, tylko tak posiedzieć na plaży , poczuć piasek pomiędzy.... palcami stóp, zażyć orzeźwiającego wiatru całą sobą. Nostalgia mnie dzisiaj dopadła :smutek::sos:. Pomocy :dyskusja: :483_ambulance:. Cosik mi się zdaje, że muszę iść w miasto z moimi towarzyszami kijami na długi spacer. Kurcze przydałby się  :446_bicyclist:

grubaska 4.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Ale napięcie nam dozuje prawdziwy horror swoim tajemniczym wpisem nam zafundował :haha:

A ja już nie mam więcej pazurków do obgryzania...:haha: Bo te przy nogach się nie liczą...:haha: Thriller na żywo....:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, INEZ napisał:

@Radek50

@Radek50

ja już dłużej nie wytrzymam co Ty tam tak długo konsumujesz???;)

Kurczaczek... chyba kanibalem nie jest, bo gdyby przyjąć, że swojego PoP wcina, to możemy jeszcze  trochę po........cze.........kaćććććććććććć........., tak do wczesnego wieczorka:haha:. Najdłużej potrwa wcinanie, no!  czego ?O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Kurczaczek... chyba kanibalem nie jest, bo gdyby przyjąć, że swojego PoP wcina, to możemy jeszcze  trochę po........cze.........kaćććććććććććć........., tak do wczesnego wieczorka:haha:. Najdłużej potrwa wcinanie, no!  czego ?O.o

No akcja "A" może wszystko oznaczać :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam iść na kije, ale jak punkt kulminacyjny programu przegapię, to byłoby nie do wybaczenia. Dobra kawa miała być później, to teraz ją wypiję . No zobaczcie:d nawet w mojej okolicy psy czekają . Słyszę tylko wokoło : psia mać:haha: 

image.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Nie znamy jego preferencji. Trudno ryzykować. Macie jakieś sugestie?

Po co Ci prefrencje?Żeby życie miało smaczek itp.........

Radek Niedźwiadek

Pożre Heidi na obiadek:)

Po brzuszku

Się posmyra

Beknie

I w pauzie

Do wyra:):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

AA ... Wstąpiłem do klubu anonimowych alkoholików.Chleję już trzeci dzień i nadal nie wiem z kim.:szydera:....dowcip mnie się przyponiał.

:haha:gorzej będzie jak napisze A zapomniałem :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...