Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Poważnie ? ....Jemu nie przeszkadza , że ją rżniesz ...tą damę ?

No wyobraz sobie ,że nie przeszkadza !!!:o  a co Ty myślisz ,,że ja nie potrafię podamować ? mam ten talent też wrodzony,,, opiekunka musi być elastyczna jak Ci panowie na górze,,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde blaszka:(Ku mej bezbrzeżnej rozpaczy w następnym tygodniu nie ma przedszkola:(Buuuuu.We wtorek Kulka do dentysty a we czwartek święto jest:( Ojojoj:(

Familijne sprawy po części ida ku lepszemu,tylko po części, ale zawsze to krok do przodu.Za to po drugiej części "rynce opadywujom":( Konferencja telefoniczna in tractu  a pomysłów i efektów zero:(Urwał nać!!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Tylko przeczytałam słowo "chińczyk" i aż mnie otrząsnęło,strasznie ci współczuję,ta gra powinna być w De zakazana...

To jest jedyny minus tej Stelli O.o Pod każdym innym względem jest prawie idealnie :d tfu , tfu tfu . Ja mogę trochę pograć , wcale mnie to nie przeszkadza , czas szybciej leci ale ten durny chińczyk , grając w dwie osoby jest jeszcze bardziej durny :mur: niestety , babcia już nie da rady nauczyć się niczego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

To jest jedyny minus tej Stelli O.o Pod każdym innym względem jest prawie idealnie :d tfu , tfu tfu . Ja mogę trochę pograć , wcale mnie to nie przeszkadza , czas szybciej leci ale ten durny chińczyk , grając w dwie osoby jest jeszcze bardziej durny :mur: niestety , babcia już nie da rady nauczyć się niczego . 

Jak byłam u fitt babci to zawsze po drzemce poobiedniej siadali z dziadkiem do stołu i tam kostką rzucali przez pół godziny do godziny i babcia liczyla i pisała,,nie wiem nawet co to byla za gra,,bo od razu wykluczylam się z tej gry,,bawcie się dalej sami ale bezemnie,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Tylko przeczytałam słowo "chińczyk" i aż mnie otrząsnęło,strasznie ci współczuję,ta gra powinna być w De zakazana...

A mój pdp nie chciał grać, pomimo że chciałam sie poświęcić :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pięknie pożegnam w dniu dzisiejszym póki necik na to pozwala. Słodkich snów i po marzenia nie właźcie na dach, bo one są zwykle na wyciągnięcie ręki, tylko oczy trzeba mieś szeroko otwarte i wyciągnięte ręce

image.thumb.png.ce72fddacb484aaf95e994077b412579.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na wieczór :d....i wykrakałam sobie " szybki" dzionek , ledwo co się z Wami przywitałam , telefon od córki " możesz odebrać Mikiego z przedszkola ,bo się dwa razy " zerzydał " przy śniadaniu ?".. więc wystrzeliłam jak z procy do łazienki , ogarnęłam się i bieg do przedszkola po " obrzygańca" .A z powrotem zakupy na biegu podstawowych artykułów w takich przypadkach czyli coli, słonych paluszków i wafli ryżowych . Potem gotowanie dietetycznego ryżowego krupniczku , potem latanie z nim do toalety , potem dostarczenie Go do lekarza ( tam gdzie pracuje jego mama,a moja córka ...daleko poza granicami miasta ) ,a potem wyjazd na cmentarz z teściową ,to akurat było zaplanowane , powrót ,kawa i wreszcie mogłam przysiąść i uzupełnić braki w " lekturze" :d i ... puenta taka,że zbytnia pewność siebie prowadzi do megalomanii ....a jednak " ktoś" ten granat wrzucił :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...