Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

Jasne ,że tak ,,ale do czasu,, najgorzej jak sie rozgosci w salonach a potem zmiana,,ale co tam,,dach jest nad glową i to najwazniejsze ,,,ja to bym byla przy dziadka tylko pokoju i lazience i jeszcze z jego ciuchami i z nim non stop w moim pokoju,,,dla mnie takie warunki odpadają,,,i o 20 cisza nocna ,,masakra jakas,,,ok,,ale to mnie nie dotyczy,,ja mialam luksus,,   @Mirelka1965będzie dobrze,,,

Oczywiście, że będzie dobrze. Moja pdp jest bardzo miła i serdeczna. Ale 92 lata robi swoje i potrzebuje kogoś "obok". Dam radę...a jak nie będzie mi się ten układ podobał, to nie muszę tu wracać. Wiesz przecież, że fruwajec jestem...:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oczywiście, że będzie dobrze. Moja pdp jest bardzo miła i serdeczna. Ale 92 lata robi swoje i potrzebuje kogoś "obok". Dam radę...jak nie będzie mi się ten układ podobał, to nie muszę tu wracać. Wiesz przecież, je fruwajec jestem...:haha:

Wiem ,wiem,,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ivanilia40 napisał:

A po co? Już nie śpię.;)

kofeinową,,taką prawdziwą,,z cukrem podwójnym,,,:kawa:   ale u mnie leje ,,zaraz ja muszę sobie taką zrobić ,,,z torcikiem,,a co!! :ciacho: dla mnie każda pora dobra na torcika ,,,nie mam zasad ,,luz blus,,,ale torcik jeszcze w sklepie a tu leje:340_cloud_snow::340_cloud_snow: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

kofeinową,,taką prawdziwą,,z cukrem podwójnym,,,:kawa:   ale u mnie leje ,,zaraz ja muszę sobie taką zrobić ,,,z torcikiem,,a co!! :ciacho: dla mnie każda pora dobra na torcika ,,,nie mam zasad ,,luz blus,,,ale torcik jeszcze w sklepie a tu leje:340_cloud_snow::340_cloud_snow: 

Z cukrem??? Nigdy,jeśli kawa to koniecznie bez cukru,najlepiej espresso ,albo latte,ale takie prawdziwe. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Kawę wypiłam a to u mnie rzadkość. Nie posoliłam jej xd tylko wsypałam brązowy cukier, bo jak już piję to słodką. Pdp dzisiaj wstał o 9oo, chyba buszował w nocy, bo pierwszy raz takiego lenia odstawił. No ale małych dzieci przecież nie ma, może spać ile chce. 

@Andreaa dałabyś trochę tego "pałera" bo przydałoby się dzisiaj za porządki zabrać ale chyba zastosuję wiedzę @lucyna.beata i pokornie będę patrzyła na feng shui w chałupie. 

Jak mi się nie chce chcieć O.o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mnie się po tej kawie wszystko chce,ale już takiego dopalacza nie spróbuję,okropność..

 

Kawa -kawa,ale duzo tez dal czas jaki juz tu jestem. Wiadomo,nowe miejsce,na poczatku badalam teren,bardzo ostroznie poruszalam sie,bo nie wiedzialam jeszcze co moge ,a czego nie.

Teraz juz pdp-na do mnie przywykla,w jakims tam stopniu zaufala,to  i  teraz wiem co mam robic.

No to wlaczylo mi sie to turbo,tym bardziej,ze juz niedlugo do domu  wracam i nowej zmienniczce trzeba wszystko ok pozostawic :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

Dzień dobry.

Kawę wypiłam a to u mnie rzadkość. Nie posoliłam jej xd tylko wsypałam brązowy cukier, bo jak już piję to słodką. Pdp dzisiaj wstał o 9oo, chyba buszował w nocy, bo pierwszy raz takiego lenia odstawił. No ale małych dzieci przecież nie ma, może spać ile chce. 

@Andreaa dałabyś trochę tego "pałera" bo przydałoby się dzisiaj za porządki zabrać ale chyba zastosuję wiedzę @lucyna.beata i pokornie będę patrzyła na feng shui w chałupie. 

Jak mi się nie chce chcieć O.o

Nie zmuszaj sie Mycha do niczego. Przy takim zmuszaniu sie robota wcale nie idzie,robi sie,bo  ,,niby" trzeba. Poczekaj jak ,,palera" dostaniesz. zrobisz wtedy to samo ,ale dwa razy szybciej i dokladniej ;););)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mycha napisał:

Jak mi się nie chce chcieć

Mi też się nie chce ,,ale :1410_nail_care_tone1: pomalowałam aby nic nie robić,,,przecież taki dzień też musi być,,ale to 5 min, a potem robota,,,dzisiaj leniuchowanie na maxa,, uważam  za otwarty:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Drzwi naprawione...niestety...:smutek: Teraz zwlekam, bo jakaś komoda na ciuchy by się przydała...:haha: Na górze wiecznie nie można mieszkać, bo to lokum pary artystów, obecnie przebywających gdzieś tam...Ale wrócą pod koniec czerwca...:| Czyli jeszcze parę dni mam...

Zrób im niespodziankę.Poszukaj krowi ogon i pomaluj im artystycznie obraz lubimage.png.3e3ba2be742c2da269b41b3f5bbd9f6d.png wnętrzexd.Te parę dni wystarczy:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.05.2018 at 06:47, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie Aniu ....żaden SKS ...Postaw budzik gdzieś na przodku szafki ...nie będziesz budziła się przed nim . Zawsze będziesz za nim . Ja tak stosuję ...jeszcze gadowi palca ( środkowego ) pokazuję i mówię do niego ..." noo ..i kto jest kurde lepszy , pierwszy ?! " ....Naprawdę ...:haha:

Zrobiłam jak radziłaś. Postawiłam dziada z przodu szafki. ale i tak obudziłam się zanim zadzwonił. Spałam niby za budzikiem, ale obudziłam się zanim zadzwonił. Jakieś rady? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aniao napisał:

Zrobiłam jak radziłaś. Postawiłam dziada z przodu szafki. ale i tak obudziłam się zanim zadzwonił. Spałam niby za budzikiem, ale obudziłam się zanim zadzwonił. Jakieś rady? :haha:

Przestaw go godzinę szybciej...zawsze zaśpisz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...