Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry na wieczór :całus:.

Całe popołudnie grzmi albo leje, można oszaleć. 

Dobrze że wczoraj spacer nam się udał, było słonecznie i trochę wietrznie. 

Tak mnie kolega przegonił ,że nie wiem czy nie wystartuję w jakim maratonie chodziarskim, zrobię konkurencję Korzeniowskiemu :szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Basiaim napisał:

Nie bardzo rozumiem Twój post.

 

Kilkakrotnie pisałam, że miejsce dobre, rodzina w porządku, co też widać w tym, ze chcą by zmienniczka była ze mną pełny dzień, by wszystkiego nauczyła się w praktyce, a nie z kartki.

 

Tutaj wyznają zasadę- dziadek ma być zadbany, a opiekunka zadowolona.

Basienko ... Ja pisze ogolnie ... to nie dotyczy TWOJEGO SKARBIE miejsca pracy .... Sa inne prace ...gdzie jest zle a Firmy udaja - gdy zglaszasz ze Nic o tym nie wiedza .... wiec sie obwiniasz ze cos zle np robisz ...:cmok::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANE OPIEKUNKOWO - gdy WAS dopadnie ; jeczmien lub gradowka na powiece OKA ... przekroj czosnek i przyloz sobie chwilke potrzymaj na tym babelku ... a pozniej znow ...i tak kilka razy ... Przed godz sie o tym dowiedzialam ..a EFEKT juz widac i czuc .... Pisze bo nigdy nie wiadomo kogo to dopadnie .... Dam znac ..jak to bedzie wygladalo rano .... / stosowalam masc z apteki oraz nowa masc + kropelki przepisane przez okuliste .../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobry na wieczór :całus:.

Całe popołudnie grzmi albo leje, można oszaleć. 

Dobrze że wczoraj spacer nam się udał, było słonecznie i trochę wietrznie. 

Tak mnie kolega przegonił ,że nie wiem czy nie wystartuję w jakim maratonie chodziarskim, zrobię konkurencję Korzeniowskiemu :szydera:.

Fajnie , że masz kolegę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Basienko ... Ja pisze ogolnie ... 

Tak to bywa przy cytowaniu ;) :)

Tak, jak wspomniała @hawana, pdp potrzebuje czasu, a zmienniczka mojego wprowadzenia.

Rodzina o tym wie, dlatego od miesiąca (gdy zaakceptowali opiekunkę) była mowa o wcześniejszym jej przyjeździe.

 

Ale dość już o tym :) 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Tak to bywa przy cytowaniu ;) :)

Tak, jak wspomniała @hawana, pdp potrzebuje czasu, a zmienniczka mojego wprowadzenia.

Rodzina o tym wie, dlatego od miesiąca (gdy zaakceptowali opiekunkę) była mowa o wcześniejszym jej przyjeździe.

 

Ale dość już o tym :) 

 

:bukiet::hura:i tak byc powinno ... musisz poznac dom i obyczaje przyjete ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim rowniez...kawy nie parze bo urlop genisuje ...i czekam az mi ja ksiaze na bialym koniu do wyrka przyniesie...leniuchuje wiec poki co..

niebo sie zaciagnelo chmurami ppopaduje deszczyk ale bylo juz sucho  ziemia wody laknie ...

przyjaciolki-odc-12-michal-marcin_19355698.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...