Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godzin temu, Lisa_Ona napisał:

Nie mam internetu w tablecie.

Pisze z jakiegos starego telefonu.

Milego wieczoru zycze.

P.s prywatnie odpisze jak bede miala internet w tablecie. Koszmar jakis juz mam dosc...bez internetu ja nie funkcjonuje przeciez hlip hlip....:płacz:

Ja dzisiaj też polowanie na łącze robię. Muli i muli. Ukrecic bie chce.  Odcięta od świata  jestem:mur:. Dobrze chociaż , że telefon działa .  Tylko was czytam. Całusy  na dobranoc 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja dzisiaj też polowanie na łącze robię. Muli i muli. Ukrecic bie chce.  Odcięta od świata  jestem:mur:. Dobrze chociaż , że telefon działa .  Tylko was czytam. Całusy  na dobranoc 

Równowaga w przyrodzie musi być :cool: Wreszcie lodówkę masz pełną , to netu nie możesz mieć w nadmiarze :haha: :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Ja dzisiaj też polowanie na łącze robię. Muli i muli. Ukrecic bie chce.  Odcięta od świata  jestem:mur:. Dobrze chociaż , że telefon działa .  Tylko was czytam. Całusy  na dobranoc 

Ojej przykro mi. Ty też tak cierpisz jak ja?

Przytulam mocno. Dobranoc,śpij dobrze.:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Ja dzisiaj też polowanie na łącze robię. Muli i muli. Ukrecic bie chce.  Odcięta od świata  jestem:mur:. Dobrze chociaż , że telefon działa .  Tylko was czytam. Całusy  na dobranoc 

Do roboty się weź, a nie do internetu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

och jak się cieszę :oklaski: tylko psiuni mi szkoda zostawić :cmok: .

Ja zawsze moim powtarzam  , że jeżeli chcą mnie jeszcze zobaczyć , to mają dbać o psinkę , bo tylko z jej powodu wracam do domu :haha: Żarty , żartami ale łączę się z Tobą w bólu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...