Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Magdzie napisał:

No to juz w niedziele i w poniedzialek mozesz zwiedzac" zbytki", muzea i inne , sklepy zamkniete , no najwyzej piekarnie otwarte- zawsze mozna kawe wypic i ciacho zjesc.

Dzień dobry wszystkim))

No nie będzie wyjścia ...muss to muss.... Znasz mnie już trochę ...wystarczą mi trzy godziny na zwiedzanie ...Wczoraj wyczaiłam fajne miejsce w galerii handlowej - C&A..H&M ...Rewe ..Aldi ..Rossmann i nne Żabki ..Biedronki ...No i najważniejsze : czyściutkie  , zadbane toalety ....też zwiedziłam sobie . A co !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski Opiekunkowo.Dotarłąm z wieczora do Kulkowa prosto na urodzinową imprezkę:)Ledwo żywa,w formie sprasowanej sardynki ,bo jechałąm z przodu z druga panią a tam kurna ciasno niemożebnie:( Ze zmienniczką się nie zobaczyłam bo już na autokar pojechała.Wydaje mi się ,że wsio bz ,ale dopiero dziś ,jutro na spokojnie ogarnę.Kulka wczoraj zakręcona jak precelek bo i gości kupa i telefonów odlicha i ciut.Robiła sobie na bieżąco listę ,kto dzwonił,kto przyszedł,od kogo jaki prezent dostała:):)Mój się spodobał:)

Pogoda dziś chyba deszczowata będzie bo niebo zachmurzone,ale ciepło.Jeszcze tu kaloryfery grzeją ,o zgrozo!

IV turnus w Kulkowo rozpoczęty,przede mną 7 tygodni,muszę Odliczantusa poszukać bo bez tego ni hu hu:)

Spokojnego dnia:)

Witaj  w Kulkowie. No to teraz sobie odpoczniesz i wiecej czasu bedziesz z nami :-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

U Was leje a u mnie słonecznie i nawet nie zimno....:d

U mnie tez , pelne slonce i 16 stopni)).

Dzis czeka mnie impreza , kolezanka moja ma dzis urodziny , wiec bedzie szalenstwo , kawa i ciasto)), ba nawet moj dziadek ma gest i przyszykowal butelke wina dla niej.Czasem moj czort ma odpaly pozytywne ))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

U mnie tez , pelne slonce i 16 stopni)).

Dzis czeka mnie impreza , kolezanka moja ma dzis urodziny , wiec bedzie szalenstwo , kawa i ciasto)), ba nawet moj dziadek ma gest i przyszykowal butelke wina dla niej.Czasem moj czort ma odpaly pozytywne ))

U mnie też dziś urodziny.....sąsiad obchodzi.....babcia idzie z flachą wina....ja bez. :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magdzie napisał:

Pewnie jestes blisko mnie, bo tez taka pogode mam ))

Pewnie tak . Muszę obczaić dojazdy , gdzie ...o której i takie tam . A teraz za pracę trzeba się brać ....nie ma spania ...opiekunka na nogach - PDP-ny też musi wstawać ...Tym bardziej , że luknęłam w grafik i pauzę mam pół godziny wcześniej ...o 11.30 .Trza przełączyć się na telefon ...

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Ostatnie dni szybko lecą.

Dziadek jeszcze nie wie, że ja wyjeżdżam, a co gorsze- nie wie, ze zmieni mnie nowa osoba.

Jutro ma się dowiedzieć. On silnie przejmujący jest, mimo że umysłowo w pełni sprawny, za bardzo potem wszystko przeżywa, nie śpi w nocy itp..itd...

 

Troszkę problem jest, bo rodzina apelowała, by zmienniczka przyjechała wcześniej, żeby była ze mną co najmniej 1 pełny dzień, podpatrywała, poznała wszystko w praktyce.

Okazało się, że przyjedzie w piątek późnym wieczorem, gdy dziadek już śpi (od 18:30), a ja w sobotę o 12 mam pociąg, na który około 11 już muszę wyjechać.

Nie mój to niby problem, ale dla reszty stres.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...