Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Knorr napisał:

czyli drzwi wahadłowe montujesz??

Pisałam ,że pokazówkę robię,,,i sprzedawca sam musi się domyślić ,,jakie mają być,,,ale trafia super,,ale zawsze trzeba otwory powiększać,,ale koniec zakupowania drzwi,,osadzone i dzialają,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Magdzie napisał:

Nie musze))), po tym jak dziadek nie chcial kupic swiezego ciasta i poczestowal goscia starym , przeyerminowanym smakolykiem ( kolega spr.date waznosci na opakowaniu ), od tego momentu kolega przynosi zawsze swiezutkie ciasto haha.Zna dziadka z 50 lat , to poznal go jakim jest sknera .

Ostatniu dziadzio moj wcina ciasto , ktore mialo termin do 17 kwietnia((, stwierdzil ze jak nie smierdzi i plesni nie ma to moze jesc)), ło ludzie.

 @Magdzie moja PDP tez tak ma 

Z plesnia tez by jadla.

,,Zepsute jedzenie jest ,jesli opakowanie sie wzdelo,,:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

Poszepraj w tym tablecie i zmień może siec ,,na 2/3 G,,,albo na 2 G,,,,ja tak musialam robic 50 razy dziennie aby cokolwiek zlapac,,albo wyłącz i wlącz na nowo,,szperaj a napewno coś wyszperasz,,,nie daj się,, masz Pl może ,,to sciągaj Pl,,bo ja akurat Pl sciągalam,,tak mnie wyrolowali z internetem,,ale mialam swoj, do roboty Lisa:grzmotnąć:

A dlaczego mnie bijesz po glowie?

Zmienilam na 2 GB i dziala, ale pomalu.

Dziekuje za podpowiedz. :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeryKy napisał:

Dzien dobry!

Wstawac spiochy. Ja juz dawno na nogach i zaraz wsiadam do busa :oklaski:

Nie drzyj się Meryjka ...spać nie dajesz . Tak dobrze mi się spało ....nawet jakiś miły sen miałam ....i poszszłooo się ....teges . Ten sen ...

Dzień dobry.....

Całą noc mżyło , siąpiło....ogólnie mokro . Sprawdziłam z racji wołania mojego organizmu " sztachnij się ...a porządnie "....Na tarasowej ławeczce próbowałam przysiąść ....mokra jak jasny gwint ....Teraz już nie pada i niech tak zostanie do popołudniowych godzin . Dużo , bardzo dużo tutaj jest do zwiedzania na dwugodzinnych pauzach ....Sklepów...marketów i innych diabłów . I to jeden koło drugiego ...normalny raj ...prawie .Zabytki i inne ciekawostki będę zwiedzała w dniach tzw. wolnych , bo na to więcej czasu potrzeba ...a takowe wolne będę już miała w sobotę , niedzielę i poniedziałek . Tak zapisane w grafiku ....O ...wtedy będę mogła napawać się urokami miasta . Na razie sklepy muszą mi wystarczyć ...Postaram się nie szaleć . Może dam radę ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie drzyj się Meryjka ...spać nie dajesz . Tak dobrze mi się spało ....nawet jakiś miły sen miałam ....i poszszłooo się ....teges . Ten sen ...

Dzień dobry.....

Całą noc mżyło , siąpiło....ogólnie mokro . Sprawdziłam z racji wołania mojego organizmu " sztachnij się ...a porządnie "....Na tarasowej ławeczce próbowałam przysiąść ....mokra jak jasny gwint ....Teraz już nie pada i niech tak zostanie do popołudniowych godzin . Dużo , bardzo dużo tutaj jest do zwiedzania na dwugodzinnych pauzach ....Sklepów...marketów i innych diabłów . I to jeden koło drugiego ...normalny raj ...prawie .Zabytki i inne ciekawostki będę zwiedzała w dniach tzw. wolnych , bo na to więcej czasu potrzeba ...a takowe wolne będę już miała w sobotę , niedzielę i poniedziałek . Tak zapisane w grafiku ....O ...wtedy będę mogła napawać się urokami miasta . Na razie sklepy muszą mi wystarczyć ...Postaram się nie szaleć . Może dam radę ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

:kawa2::tulipan:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeryKy napisał:

Dzien dobry!

Wstawac spiochy. Ja juz dawno na nogach i zaraz wsiadam do busa :oklaski:

Pomachaj mi bo tez jadę,mnie to widac z daleka,:hura:,jest tylko 9,5 stopni ja ubrana troszkę ,ale mój slodziak to jakby do Afryki jechał,ot gorący urlopowicz:cześć3:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Witam raniutko,ja juz od 4 na nogach,juz jadę jadę do Austrii,szukac wrażeń i atrakcji,ależ te Niemcy zorganizowane,wszystko musi byc dopięte na ostatni guzik,  :o

Kawy tylko 2 zaliczyłam,wiec teraz jeszcze z Wami chetnie się napije:kawa:

:320_sun_with_face::burger:  Sloneczko zabierz a kanapki zrob .... Milego wypoczynku ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zbytki i inne ciekawostki będę zwiedzała w dniach tzw. wolnych , bo na to więcej czasu potrzeba ...a takowe wolne będę już miała w sobotę , niedzielę i poniedziałek . Tak zapisane w grafiku ....O ...wtedy będę mogła napawać się urokami miasta . Na razie sklepy muszą mi wystarczyć ...Postaram się nie szaleć . Może dam radę ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

No to juz w niedziele i w poniedzialek mozesz zwiedzac" zbytki", muzea i inne , sklepy zamkniete , no najwyzej piekarnie otwarte- zawsze mozna kawe wypic i ciacho zjesc.

Dzień dobry wszystkim))

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...