Skocz do zawartości
Blondi

[...] Rozmowa przy kawie

Rekomendowane posty

2 godziny temu, adamos1 napisał:

Tu nie ma cenzury,nie bać się.

Ja też zachęcam do pisania (przybyło obserwatorów) i przypominam przy okazji, że cenzura jest i dotyczy nazw firm. Tych można używać wyłącznie w tematach opinii. 

Pozdrawiam!

Moderator

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Reklama:

10 minut temu, adamos1 napisał:

akurat nie to miałem na myśli ,ale okay   ha ha.Pozdrawiam.

:) dla porządku przypomniałam, bo nie było od dawna możliwości przemycenia tej informacji. 

Życzę dobrej nocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja się tak muszę obżerać na noc? jabłuszko i pół czekolady wcięłam szybciutko, aż mi niedobrze do tego z litr wody i orzeszki solone i finał chyba .Teraz by się przydało pochodzić, ale gdzie .

Wiecie co, jest przed 21 a ja mam wizyty dzieci do mamusi-ręce mi opadają,może jeszcze zaczną po nocach przyłazić.Coś tu jest nie tak.Wy tez takie wizyty  nocne  macie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, Blondi napisał:

Wiecie co, jest przed 21 a ja mam wizyty dzieci do mamusi-ręce mi opadają,może jeszcze zaczną po nocach przyłazić.Coś tu jest nie tak.Wy tez takie wizyty  nocne  macie ?

Moze poinformowac rodzine PDP, ze juz odpracowalas swoje godziny i teraz masz fajerabend?

O osmej ja juz koncze i ide do siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie zawitało słoneczko i zrobiło się wiosennie i ma być dzisiaj 17 stopni ,

tylko spacerkować ,a moja babcia z wyra nie może się wygrzebac i na 100% obmyśla plan działania na dzisiaj,

moi drodzy gdzie nie ma słońca to przekazuje malutki promyczek,

images.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 6.08.2015 at 15:22, Blondi napisał:

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

Tytuł zmieniony dzięki pomysłowi @Blondi i to ona staje się autorem tematu. Miłych pogaduch! 

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy dzień i zaczynam ten dzień jak zawsze , od :kawa: i jak widać od forum.

Wyszłam na powietrze i mrożno ,gdzieniegdzie śnieg leży i  słyszę pięknie śpiewające  ptaszki,co nam dzisiejszy dzień przyniesie ? jaki humor będzie u naszych PDP,będą fochy i grymasy?

Malujecie się dziewczyny w pracy?  ja się maluję ale mam już taką wprawę ,że 5-10min. i gotowe,muszę ładniej wyglądać od zazdrośnicy a mieszka niedaleko i mnie codziennie widzi.

codziennie biegam po świeże bułeczki -więc zaraz mnie to czeka .

Po drodze przelecę wzrokiem wystawy , czy coś nowego i czy coś się zmieniło,drogę mam tak obstukaną ,że aż trochę nudno-codziennie jedno i to samo i to przez jaki długi czas .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no jak co!!!!! ,jesteś duży chłopczyk,na pewno potrafisz nie jedno zmalować-:d

adamos a jak u Ciebie wygląda dzień? cały przesiedzisz w domu przed laptopem?

@adamos1 a kawę wypiłeś już? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teraz idę do góry ha ha   ---miłej zabawy!

1 minutę temu, adamos1 napisał:

teraz idę do góry ha ha   ---miłej zabawy!

ha ha a szczególnie rano   duży chłopczyk ha ha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Blondi napisał:

Nowy dzień i zaczynam ten dzień jak zawsze , od :kawa: i jak widać od forum.

Wyszłam na powietrze i mrożno ,gdzieniegdzie śnieg leży i  słyszę pięknie śpiewające  ptaszki,co nam dzisiejszy dzień przyniesie ? jaki humor będzie u naszych PDP,będą fochy i grymasy?

Malujecie się dziewczyny w pracy?  ja się maluję ale mam już taką wprawę ,że 5-10min. i gotowe,muszę ładniej wyglądać od zazdrośnicy a mieszka niedaleko i mnie codziennie widzi.

codziennie biegam po świeże bułeczki -więc zaraz mnie to czeka .

Po drodze przelecę wzrokiem wystawy , czy coś nowego i czy coś się zmieniło,drogę mam tak obstukaną ,że aż trochę nudno-codziennie jedno i to samo i to przez jaki długi czas .

Dzien sie zaczal...po robocie i sniadanku...kawa pobudzila od Blondi hahaha....kreski zrobione....rzeski podniesione ,,starczy dla dobrego samopoczucia.....PDP humorek dzis ma...po steku zlosci i brzydasnych slowek z rana....coz...przeszlo jej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę po spacerkowałam ,ale  dzisiaj pięknie .

chyba za dużo :kawa: i :ciacho: -bo głowa boli,albo w powietrzu coś wisi!!!

ale uczyc się nie chce,leń mnie jakiś napadł i muszę go wypędzić ,ale kto się uczy w sobotę jak to weekend-prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Blondi napisał:

Trochę po spacerkowałam ,ale  dzisiaj pięknie .

chyba za dużo :kawa: i :ciacho: -bo głowa boli,albo w powietrzu coś wisi!!!

ale uczyc się nie chce,leń mnie jakiś napadł i muszę go wypędzić ,ale kto się uczy w sobotę jak to weekend-prawda?

Masakra Blondasku daj se dzis spokoj z nauka.....spacerek,kawulec,ciacho(mam nadzieje ze z wisienka na gorze :p).....teraz relaxik....nozki w gore,raczki w dol i myslec o pieknych rzeczach hahahaha:święty:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marzena ja cały czas myślę ,tylko o pięknych rzeczach i wpuść mnie na allegro to zaraz coś pięknego wyszukam,ostatnio czepiłam się jednej bluzki ,taka śliczna ,biała z koronką taką śliczną -włoska ,kupiłam ale  przesyłka na adres domowy w Polsce i mąż odebrał i mówię ,pokaż mi czy to taka jaką zamówiłam ,no tak ,patrzę taka, a mój mąż mówi,,mania, ale ona jakaś wioskowata"hahahahhaa-jaka wioskowata -ona jest śliczna , o takie śliczne wioskowate bluzki kupuję,mówię do męża ,poczekaj jak ubiorę to już nie będzie wioskowata.-hahahaha

@adamos1 ja też na spacerze w nic nie wdepłam-hahahhaha

@gośc ### bez tabletki się nie obyło, a tak ból sobie poszedł na inną głowę,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Blondi napisał:

@Marzena ja cały czas myślę ,tylko o pięknych rzeczach i wpuść mnie na allegro to zaraz coś pięknego wyszukam,ostatnio czepiłam się jednej bluzki ,taka śliczna ,biała z koronką taką śliczną -włoska ,kupiłam ale  przesyłka na adres domowy w Polsce i mąż odebrał i mówię ,pokaż mi czy to taka jaką zamówiłam ,no tak ,patrzę taka, a mój mąż mówi,,mania, ale ona jakaś wioskowata"hahahahhaa-jaka wioskowata -ona jest śliczna , o takie śliczne wioskowate bluzki kupuję,mówię do męża ,poczekaj jak ubiorę to już nie będzie wioskowata.-hahahaha

@adamos1 ja też na spacerze w nic nie wdepłam-hahahhaha

@gośc ### bez tabletki się nie obyło, a tak ból sobie poszedł na inną głowę,,,

hahahahaha dopiero mężowi mina zrzednie jak ja ubierzesz....nie bedzie juz wioskowata hahaha zajefakenbiste okreslenie.....ech ci nasi panowie.....:hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za wioskowatą zapłaciłam nie małe pieniądze -120zł , :hahaha:

za kawałek szmatki,ale co tam ,,jeszcze nie jedną wioskowatą kupię bo ładna,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:pizza:smacznego...wez duzą...ogromna wpadniemy sie poczestowac hahahahaha :piwo:i tez nie zapomnij....Adasiu badz czlekiem hahaha

Teraz, Blondi napisał:

Za wioskowatą zapłaciłam nie małe pieniądze -120zł , :hahaha:

za kawałek szmatki,ale co tam ,,jeszcze nie jedną wioskowatą kupię bo ładna,,,

no nie male ale jak beda na Tobie wygladac hahaha to sie liczy..:p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się