Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja mam dwie córeczki. :haha:

Ty jesteś jak pies ogrodnika...>:( Masz, ale nie dasz...:ostrzegam: A już dawno miałabyś obie z głowy...ja biorę gdańską córcię, a @violka wrocławska...i pozamiatane...:hura:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

klej do płytek powinien być ok :d

Takie rady to wszyscy mogą sobie.....no właśnie....:trele: Dla 99,99% użytkowników klejów wszelakich działają, tam gdzie powinny i jak powinny...za wyjątkiem cuda mego porcelanowego, pancernego...skarbu po przodkach...:haha: Mnie potrzebny klej wynaleziony na potrzeby tego forum...ono łamie wszystkie kanony...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Te, Ociec....:ostrzegam: Ta odnaleziona takim maleństwem by nie jeździła...:haha: Może coś z SUV'ów byś zaproponował jako kartę przetargową? :szydera:

czym cie ta matka karmiła :d ze sie w 206 CC nie miescisz :dMowiłem wychowaj na modelkę a nie na model :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...