Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Pomysł rewelacja,sczególnie jeśli o plaże chodzi,możemy topić co tylko się da :tłuszczyk,smutki a nawet mięso na grilu. :zdrówko:

gril na plazy niestety nie...ale mamy caaaaaale 7km pasma do sopotu z knajpami plaza i znow knajpami i plaza..wiec...glod nam nie grozi..a ode  mnie nad wode..500-700metrow

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

gril na plazy niestety nie...ale mamy caaaaaale 7km pasma do sopotu z knajpami plaza i znow knajpami i plaza..wiec...glod nam nie grozi..a ode  mnie nad wode..500-700metrow

To super pomysł,ja raczej już na 2-gim kilometrze padnę,ale co tam..raz się żyje :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak juz sie fajnie robi luzno i nastrojowo to q..mac do roboty musze isc..

nie dosc ze i tak jestem u nieregularnie to jeszcze takie...przerywanie jest niezdrowie gubi wiatki iw robie sie nerwowa :d

przepraszam was kochani ale musze znikac

zycze wszystkim spokojnego wieczorku i pamietajcie ze..cokolwiek by sie nie dzialo..

dla nas.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Dlaczego nie zostałam adwokatem od rozwodów ? Moje dziecię się rozwodzi a ja pracuję na prawników. Ciszki piszły się paść. 

Chyba pojadę na plażę dplla golasów. :haha:

Dawno temu złożyłam Ci propozycje , ze biorę ją na synowa , a Ty nic , tylko cicho sza :cool: a ja nawet dołożyłabym  do adwokata :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dawno temu złożyłam Ci propozycje , ze biorę ją na synowa , a Ty nic , tylko cicho sza :cool: a ja nawet dołożyłabym  do adwokata :d

A ty co...? O.o Masz jakiś filtr założony i gdy @Maria Jolanta o córkach pisze to wtedy się uaktywniasz? :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...